אודות lighting design

הייחודיות שבאתר design-lighting באה לידי ביטוי בכך שאתם יכולים להיחשף למגוון רחב של פתרונות תאורה, אפשרויות עיצוב שונות הקשורות לעולם התאורה והכל תחת ״קורת גג אחת״.

אנו מציעים לכם הגולשים להתרשם מקשת רחבה של חנויות תאורה באתר שלנו הפזורות ברחבי הארץ. תחום התאורה הפך פופולארי ותפס תאוצה אדירה בשנים האחרונות מה שהפך את התחרות בשוק לגבוהה יותר, מה שמאפשר לכם לhהנות ממחירים אטרקטיביים של גופי תאורה לחדר השינה, לחדרי הילדים, למטבח, לפינת האוכל, לסלון ולגינה במחירים סופר אטרקטיביים ומבלי לקרוע את הכיס. כך תוכלו להתרשם ממגוון עיצובים של גופי תאורה מכל הסוגים, הצבעים והמינים, לבחון את המחירים וכך להתאים את הבחירה לתקציב עיצוב התאורה העומד ברשותכם.

בנוסף, מכיוןן והאתר שלנו מציע לכם מגוון מאמרים וטיפים בתחום עיצוב הבית והתאורה, אתם יכולים תוך כדי השיטוט באתר, לבחור את הקו העיצובי של ביתכם ולהבין בדיוק איזה סוגים של גופי תאורה אתם רוצים לבחור.

אז איך זה עובד? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס את אזור המגורים שלכם ואנחנו כבר נעשה את העבודה בשבילכם. כן כן… אנחנו נבחן את חנויות התאורה השונות הפזורות באזור המגורים שלכם, נעשה ״שיעורי בית״ ונציג בפניכם כמה הצעות שרלוונטיות אליכם הן מבחינת הסגנון העיצובי והן מבחינת המחיר.

מה זה נותן לכם? ראשית כל, כך אתם חוסכים זמן יקר. במקום לעבור בין אתר אינטרנט לאתר אינטרנט, לגשת לכמה חנויות תאורה בעצמכם, אתם מקבלים מאיתנו את כל המידע המהימן והאיכותי, בכדי שתוכלו לבצע בחירה מושלמת. כל המידע שקשורה לגופי התאורה, לסוגים של תאורה, לדרכים השונות למקם את גופי התאורה בחללים השונים בבית ולהבין איזה גופים מתאימים לאיזה חללים, נמצא ממש כאן באתר. דרך התמונות והצילומים המוצגים באתר תוכלו לקבל השראה, להדליק את היצירתיות ולהתחיל לעצב את ביתכם בתקציב נוח עם מוצרי תאורה איכותיים שיחזיקו מעמד שנים רבות בשל איכות חומרי הגלם ורמת הגימור המושלמת.