תאורת לד לעבודות גבס והתקני אחסון ללא דלתות

נושאים: תאורה
כפי ששמלת כלה עם אבני יוקרה תיראה חדה יותר בעיצובה מאשר שמלת כלה לבנה לחלוטין, כך גם קיר מדפי כוורת או מדפים שנבנו בעבודות גבס ייראה טוב יותר כאשר הוא מואר מסביבו.

אם זה קיר של מזנון טלוויזיה בכלל – קצרה היריעה מלהכיל מהם פתרונות העיצוב עבורו בהקשר ל- LED. להלן מה שתצטרכו לדעת על בחירת תאורת LED לעיבוי מזנונים ושטחי אחסון פתוחים ללא דלתות. לידיעה: גם חלק מיצרניות ארונות ההזזה מעצבות אותם עם תאורת מעטפת, ולכן מה שטוב עבורם יהיה מצוין כאמור עבור מערכת האחסון הביתית שלכם!

היכנסו לפורטל בוטיק של פתרונות תאורה להתקני אחסון

כזה הוא בדיוק פורטל Lightning Design: הפורטל מציע בחירה מרובה של פתרונות תאורה מעוצבים לשלל התקני אחסון פתוחים: כוורות מדפים, עבודות גבס ומזנוני טלוויזיה. האפקט שהתאורה הזו יוצרת הוא כמו של צביעת התקן האחסון מסביבו, לכן יש להתייחס לבחירה כמו בחירת צבע חדש אף על פי שלא באמת צובעים עם מברשת שום חלק בהתקן האחסון שלכם. מומלץ להשוות בין כמה צבעים בספקטרום תאורת ה- LED ואם אינכם בטוחים בבחירתכם התייעצו עם יועצי תאורה מטעם החנויות החברות בפורטל Lightning Design!

השתדלו לצפות במק"טים ודגמים מצולמים לפני הבחירה

הפורטל מכיל שלל רב של תמונות ומיצגים, ולכן מציאת התקן אחסון דומה להתקן שלכם אינה מסובכת. ניתן לבחון את המיצג העתיד להשתלב בביתכם ולהחליט האם הוא מתאים או לא. אם הוא אינו מתאים לעניות דעתכם, נסו צבע אחר של LED. אם אף אחד מהם לא התאים, נסו לבחור דגם תאורה אחר לאותו התקן אחסון עד למציאת הדגם המתאים, עם הצבע הנכון.

מדוע מומלץ לעבות התקני אחסון עם תאורת LED?

לעתים, תרצו להוציא בגד בלילה או לשלוף ספר בחסות החשיכה, ובמקום להדליק אור ולהאיר את כל הבית ניתן באמצעות הלדים להתמצא במרחב האחסון בחושך. בנוסף, לד אינו מתחמם, בניגוד לגוף תאורת להט. ספקטרום הצבעים הנרחב מאפשר לעצב את התקן האחסון באופן חסר תקדים.