תאורת לד לכל מטרה: חיסכון ועוצמה

נושאים: תאורה
תאורת לד מביאה את הבשורה לבית הלקוח מכל בחינה שהיא: גופי התאורה מעוצבים יותר, האור הבוקע מהם הוא צבעוני ולא בהכרח לבן או צהוב

ובנוסף – יש לכם חיסכון במשאבים שלא היה נראה כמותו בענף התאורה בעבר. ממה נובעים סודות מקצועיים אלו, ומה מביא איתו תחום ה- לד שלא הייתם יכולים למצוא בתאורה הרגילה?

את האור מפיצה דיודה חשמלית, ולא נורת להט

בעוד כי בפתרונות התאורה הקונבנציונליים נדרשה הייתה החלפה של נורת להט, לא כך פועלת תאורת לד. המעגל החשמלי, באמצעות דיודה פולטת אור, מפיץ את האור, ואין זכר לחוט להט נקרע שזקוק לחילוף. מה זה אומר? אותה מנורה יכולה להחזיק בבתיכם שנים רבות ללא חילוף. בנוסף, המנורה אינה מתחממת. שתי העובדות הללו גם חוסכות לכם חשמל ואנרגיה וגם מועילות יותר לסביבה: גם אתם וגם הטבע מרוויחים מהמעבר ל- LED ובגדול!

ספקטרום הצבעים של הנורות הוא ספקטרום הצבעים של הדיודה החשמלית הפולטת אור

היות וזה אור שנובע ישירות מהמעגל החשמלי, הצבעים האפשריים להפקתו – רבים ואינם מסתכמים רק בצהוב ולבן. פירוש הדבר שניתן לשים בחדר שלכם מגוון רחב של פתרונות תאורה מעוצבים וגם עמידים. הידעתם כי האור בדיסקוטק והאור של נייד המשטרה הוא אור לד? כפי שבמקומות אלו אין חילוף של מנורות כך יקרה גם אצלכם בחדר, אולם העיצוב הרב גוני מאפשר לכם ליהנות מחדר מעוצב ומרהיב ביופיו, ובכך – הוא ייקח אתכם למחוזות חדשים ולא מוכרים בתחום ה- LED ולא רק לאלו שאתם מכירים מניידות ודיסקוטקים.

100% חיסכון ובטיחות

אף נורה לא מתחממת, לא צורכת חשמל בהספק גבוה כמו ההספק של נורת ליבון או להט, ובכך נחסכת לכם אנרגיה רבה. גם התרומה הסביבתית היא מכרעת כאשר אתם עוברים לצרוך תאורת LED. כך, אתם גם חוסכים בחשמל, גם שומרים על הסביבה, וגם שומרים על עצמכם מבחינה בטיחותית, ללא חימום גופי התאורה כפי שהורגלתם בתחומים כמו הלוגן או ליבון. תאורת לד: לעולם חדש של עיצובי תאורה חדים במיוחד!