הטמעת מאווררי תקרה עם מנורה – כל המידע

מאווררי תקרה עם מנורה הם פתרון חסכני ביותר: המאוורר שחרבותיו נעים בעוצמה רבה השואפת לעוצמה של מזגן, מכיל גם מנורה מרכזית אותה ניתן להדליק ולכבות עם מתג או עם חוט משיכה המשמש כמתג ונמצא על גבי המאוורר.

החיסכון הוא גם על עלות מזגן וגם על עלות תאורה. קונים מוצר שהוא שניהם בייחד, וגם צורך חשמל פחות משניהם כאחד!

עיצוב המאווררים

כיום, המאווררים המאירים הם לא מה שהיו פעם. עיצובם שודרג ונמתח, ועל כך יכולות לספר התמונות בפורטל Lightning Design! לכן, אין צורך להניח שכל המאווררים נראים אותו דבר, כי היום זו ממש לא המציאות. המאווררים שבפורטל יהיו מגוונים, ומעוצבים למשעי. מאווררים אלו יאפשרו לכם את כל הדרוש לעיצוב הסלון, חדר השינה, המטבח, הקנטינה, המסעדה וכל מקום אחר בו נדרש גם פתרון תאורה וגם פתרון אוורור/קירור.

בחירת המאווררים

בחירת המאווררים הכי מומלצת לביצוע היא בצמוד למעצב פנים אשר יבחן את עיצובם ואת עיצוב האור הבוקע מהם, ויסייע לכם לבחור במאוורר שלא רק יקרר ויאיר, אלא ישנה ללא היכר את רמת עיצוב החדר ויחדד אותה ביחס לזו הקיימת. המאווררים שבפורטל מאד מגוונים ומאד רבים, אך מעצב פנים יידע בדיוק כיצד לפרש סבך זה, וכיצד לבחור את המאווררים שישרתו הכי טוב את הבית שלכם מבחינה עיצובית ודקורטיבית.

הפעלת קלה של כל מאוורר

ניתן לשלוט בקלות גם בתאורה וגם בעוצמת האוורור. עוצמת האוורור נקבעת על ידי בורר מצבים, בדומה לבירור עוצמתו של מאוורר שולחני רגיל. את התאורה ניתן להדליק או עם מתג חשמל או עם חוט הדלקה שנמצא על גבי המאוורר. משיכתו מדליקה את האור.

שירות ואחריות בכל חנות

החנות שתספק לכם את המאוורר תספק לכם עליו גם כתב אחריות חתום וארוך טווח. כתב האחריות יכלול את כל השירותים הקשורים לאחריו, אשר יסופקו בהידרשה של החנות בכל התקופה. גם לאחר פקיעת האחריות, שירות יסודי וטוב מובטח בכל חנות תאורה, כולל עדכון אודות מאווררי תאורה חדשים שהגיעו למגוון!

צרו קשר להטמעת פתרונות תאורה בתקרה: מאווררים מאירים המעוצבים בשלל סגנונות, בשלל צבעים וצורות!