תאורת סלונים וחדרי אורחים

נושאים: תאורה
הסלון וחדר האורחים מהווים את מבואת הכניסה לבית, ולכן הם צריכים להיות מאד מעוצבים ומאד ייצוגיים, כולל באיכות רכיבי התאורה שנבחרו.

לכן, חשוב מאד להתמקד רק ברכיבי תאורה משובחים, אשר ניתן לומר כי הם מתאימים גם לעיצוב חדרים אלה וגם לאיכות חסרת הפשרות שהם צריכים להניב להם מבחינת הישרדות גופי התאורה (מעט חילופי נורות), וגם מבחינת איכות התאורה בפועל.

יועץ תאורה – הכתובת הבלעדית שלכם בנושר ידע על תאורה

במיוחד כאשר אתם מעבים סלון או חדר אורחים עם תאורה, חשיבות העבודה עם המקצוענים היא לאין ערוך חשובה. לכן, טוב תעשו אם תפנו ליועץ תאורה אשר יסייע לכם לבחור רכיבי תאורה משובחים המתאימים לחזות הבית, לעיצוב ומספקים את רמת התאורה הנדרשת. יועצי תאורה ניתן למצוא בחנויות תאורה. ריכוז גבוה של חנויות תאורה ניתן למצוא בפורטל Lightning Design אשר מאגד בתוכו לא מעט חנויות ויועצים פרטיים שיישמחו לתת לכם שירות.

עיבוי תאורת הסלון במרכז הסלון

במרכז הסלון יש 2 שיטות עיבוי תאורה: שימוש בהתקני תאורה מודרניים צמודי תקרה, או שימוש בהתקני תאורה של פעם כמו נברשות ושנדלירים. היתרון בבחירה בהתקנים הראשונים: התקרה נשמרת "בטוחה", ללא חוט תלייה מתכתי של בית המנורה, ועמידה גם בתנאים קשים כולל ברעידות אדמה. היתרון בבחירה בהתקנים השניים: נברשות, שנדלירים וכד' הם היחידים שיכולים להחזיר את המראה של פעם לבית. כמו כן, ניתן לבחור גם נורות לד לעיבוי בתי המנורה הללו, בשונה מהעבר שאלו היו רק נורות להט צהובות או לבנות.

עיבוי תאורת הסלון בצד

התקנת רכיבי תאורה צמודי זכוכית לחלון הבלגי או לחלון הסטנדרטי. התקנת ספוטים על קצה התקרה או החלק העליון של הקיר לשם יישום תאורת צד, התקנת פנסי קיר קטנים עם גופי תאורה חצובים בקיר או מוברגים אליו חיצונית.

עיבוי תאורת מרכז הסלון

השתמשו ברכיב תאורה מרכזי אחד לפחות – נצמד בסגנון מודרני או שנדליר/נברשת בעיצוב של פעם. דאגו להדלקה וכיבוי נוח, וודאו כי התקן התאורה הנבחר מספיק כדי להעיר היטב עבור כל יושבי החדר.