תאורת מטבחים ומקלחות

נושאים: תאורה
עיצוב תאורה בחדר האמבטיה ובמטבח אינו ככל עיצוב מקום אחר בבית: נזהרים שלא לתלות שם נברשות תלויות או שנדלירים למיניהם כדי שקו האור לא יהיה חשוף מדי למים שעוברים בחדרים אלה חדשות לבקרים.

מאידך, צריך להנדס עיצוב יפה ומרשים שיהפוך את התאורה באותם חדרים לאחד המיצגים המרשימים בבית. כיצד עושים זאת? כאן נספק לכם 2 שיטות מתקדמות ומהפכניות.

שימוש בגופי תאורה צמודי תקרה/קיר

גופי תאורה אלו יכולים להיות ספוטים לתחתיות הארון של שיש המטבח או המקלחת. במידה ומעל השיש אין ארונות, ניתן לבנות קשר עץ עם הספוטים עליו, תוך השלחת הכבלים החשמליים דרך צינורות אנטי ונדליים בקיר, או פשוט להציב את הנורות על התקרה. באשר לתאורה מרכזית, מומלץ להשתמש ברכיבים צמודי קיר וגם מעוצבים, אשר עוצבו על ידי אומנים או חנויות תאורה: בהתקנים אלו ניתן לשים מנורות הלוגן או ליבון, תלוי בסוג בית המנורה והנורה שהוא בנוי לארח בתוכו.

שימוש בתאורת LED

תאורת לד היא תאורה צבעונית שיוצאת את גבולות האור הצהוב או הלבן, ומסופקת בתוך גוף חשמלי בו יש דיודה פולטת אור: הדיודה היא שפולטת את האור ולא חוט הלהט כמו בנורות הלוגן או ליבון. בנוסף, נורת LED אינה מתחממת כמעט וגם אם בטעות נוגעים בה יוצאים מזה ללא פגע, וללא כוויות ומיחושים. תאורת לד יכולה להיות מותקנת בתוך רצפת המטבח או המקלחת, על התקרה, על הקיר, ואפילו על שידות חדרים אלו כאשר בהפסקת חשמל, המנורות הקטנות שעל השידות משמשות בפנסים.

Lightning Design – פורטל שכולו תאורה!

ב- Lightning Design תוכלו למצוא שפע פתרונות תאורה מתקדמים למקלחות ומטבחים. הפורטל מאגד בתוכו אתרים חברים אשר דרכם ניתן להגיע לדגמי מנורות רבים בצבעים שונים ובטכנולוגיות שונות. הפורטל עובד עם חנויות התאורה המתקדמות והמהימנות בשוק, ולכן פנייה אליו תחשוף אתכם אוטומטית לעוסקים מצוינים במלאכה, ללא חשש מאיכות ירודה. חנויות הפורטל מספקות שירות ייעוץ תאורה, מכירת גופי תאורה והתקנתם במקלחות ובמטבחים בביתו של הלקוח.