תאורת לד לספריות, כונניות ומזנונים: היתרונות

נושאים: תאורה
כאשר אתם מחליטים לעבות את התקני האחסון שלכם בתאורת לד, אתם מחליטים לעשות צעד נבון ביותר: להנגיש להתקן האחסון רכיב תאורה לא מתחמם, לא מחשמל, בטוח מאד לשימוש וחשוב ביותר: מעוצב ממש כאילו צבעתם מחדש את כוננית הספרים, אצטבת החפצים ואפילו המזנון הסלוני.

כזו היא בדיוק תאורת לד, וכאן תוכלו לדעת כיצד לממש בהתקני האחסון והמזנונים שלכם את אמצעיה השונים.

הזמינו יועץ תאורה לביתכם

יועץ התאורה יבחן את התקני האחסון שלכם. חשוב לציין כי לא כל התקן אחסון מתאים. בדרך כלל, תאורת לד מתאימה להצבה על מזנונים מעוצבים וכונניות מגבס. גם מדפי כוורת עשויים גבס יכולים להתאים מאד לשילוב עם LED. לאחר שהיועץ יבקר אצלכם, ויסיק שהכונניות והמזנונים מתאימים, הוא יכין רשימה של לדים נדרשים לעיצוב ההתקנים הללו בהסתמך על סוג העיצוב שתבקשו שיתקיים בבית.

התקינו את רכיבי האחסון

מומלץ לעשות את ההתקנה באמצעות החברה ממנה הזמנתם את רכיבי התאורה. החברות והחנויות המופיעות בפורטל Lightning Design יספקו ברובן את כל הנדרש לביצוע ההתקנה כך או כך, מובטחת חוויית שימוש חסרת תקדים, שכן מרגע שיש לד אתם לא צריכים לחוש יותר בחסרונות הבאים:

החלפה – לד אינו בר-החלפה משום שנורה אחת מחזיקה ל- 15,000+ שעות! לשם השוואה, נורת להט מספיקה ל- 500-1,000 שעות בממוצע בלבד. ככה זה כשהמעגל החשמלי בנורה הוא שפולט את האור, ולא חוט הלהט.

חום – הנורה כמעט אינה צוברת חום. אם עשיתם כביסה או סידרתם את החדר ליד הנורה ופגעתם בה, החפץ לא ייפגע ולא יישרף. גם הידיים שלכם ייוותרו נקיות מכוויות.

חוסר ידידותיות לסביבה – לא עוד נורה שחושפת אתכם למפגעים סביבתיים. כל נורה שמוחלפת בנורת LED היא מקסימום יעילות סביבתית, שתורגש מיד עם הכניסה לשגרה החדשה עם התקני התאורה המהפכניים.

בדקו את הכוננית או המזנון מבוססי הלדים

בדקו שהצבע, שילובו עם ההתקן וצורתו הותקנו על פי התכנון שלכם. פעלו לשנות את התכנון במידה וזהו רצונכם. ניתן להחליף צבע באור של ה- LED או להחליף דגם כאוות נפשכם.