תאורה מעוצבת לגינות וחצרות

נושאים: תאורה
עיצוב הגן או החצר יעלה ברמתו בקלות רבה אם תשימו לב לתאורת המתחם החיצוני. שיפור מערך התאורה יאפשר לכם להביא את החצר, הגינה או הפתיו הפנימי לגבהים חדשים ולתת תחושה שעיצבתם מחדש את המתחם החיצוני כולו!

כיצד מגשימים חלום זה וגורמים למתחם החיצוני שלכם להיראות הכי יפה שהוא יכול?

פונים לפורטל תאורה מקצועי ואטרקטיבי

מקצועי משום שהוא מפרסם את חנויות התאורה החזקות והיוקרתיות. אטרקטיבי משום שרכיבי התאורה המוצגים ייראו תמיד יפה, מגובש ומעוצב גם ללא נוכחות הנורה הדולקת בפנים. במילים אחרות, התקני תאורה מעוצבים בזכות עצמם, המשווקים על ידי חנויות מנוסות אשר אצלן הגינה שלכם תהיה בידיים טובות מאד!

הכירו את פורטל Lightning Design

פורטל Lightning Design הוא בדיוק המקום שאתם צריכים כדי לסדר לגן שלכם מראה אקסקלוסיבי במיוחד. הפורטל מספק מידע על מגוון רחב של פתרונות תאורה לגן, וכן מנגיש אתכם למיטב החנויות העוסקות בענף. בפורטל Lightning Design תוכלו למצוא חנויות המוכרות גופי תאורה ממפעלים לצד גופי תאורה שעוצבו בעבודת יד, מה שיאפשר לכם מגוון רחב לקבוע את תצורת תאורת הגן שלכם.

היפגשו עם מעצב פנים ויועץ תאורה

מעצב פנים הוא האיש עמו תפגשו קודם. הוא אינו תלוי בחנויות התאורה ויסייע לכם למצוא דרך פןורטל Lightning Design את המוצרים שאתם צריכים בגן שלכם מבחינה עיצובית. לאחר מכן, כשידוע לכם באיזו חנות המוצרים נמצאים, היא תספק לכם שירות של יועץ תאורה שיסייע לכם בבחירת סוג ה- LED, ובבחירת הנורה המתאימה. יועץ התאורה גם יחדד עוד מעט את העיצוב שלכם וגם יתייחס לשאלת הפצת האור בהינתן תנאי האור הטבעיים בגינה או בחצר שלכם, וידאג שמקסימום אור יהיה לנחלת הגינה או החצר בשעת לילה מאוחרת.

סוגי תאורה לגינות וחצרות

תאורה עומדת, תאורה תלויה על גג הכניסה לגינה, תאורה לפרגולות, תאורה לסוככים, תאורה לתלייה במעגל טורי באוויר בסגנון חגיגות יום העצמאות, ועוד מגוון רחב של רכיבי תאורה הניתנים לבחירה על פי סוג הגינה, גודלה וסגנון העיצוב שלה. היכנסו ל- Lightning Design  ועצבו מחדש את גינתכם!