תאורה מעוצבת לשיפור חזות הבית

נושאים: תאורה
כידוע, תאורה היום אינה מה שהיה בעבר. גופי התאורה בימינו מסוגננים, יפים ומכילים אור שאינו בהכרח צהוב או לבן, כשבוחרים להאיר את הבית עם גופי LED.

לכן, אם שאלתם את עצמכם כיצד להשתמש בתאורה לעיצוב הבית מחדש, ולא רק "כי צריך לקנות עוד מנורה", זו הדרך לעשות זאת.

התייעצו עם מאפיין תאורה מקצועי

המאפיין יבחן את רשת החשמל שלכם ואת צרכיכם העיצוביים וימליץ על גופי תאורה מעוצבים בהתאמה אישית למצב בבית: מצד אחד, בהתאמה לתשתיות החשמל, ומצד שני, בהתאמה לנוף העיצובי בו. הוא יציע לכם רשימת נורות וגופי תאורה LED ורגילים המתבססים על נורות מולחמות, נורות ליבון להברגה, פלורוסנטים ונורות הלוגן לוהטות מוגנות עם כיסויי הגנה מבודדים.

בדקו את התקני התאורה הנדרשים לכם על פי דרישות האפיון

בשלב זה יש לערוך מידות, ולבדוק בכל מקום האם תבקשו אור צהוב או אור לבן. במקומות בהם המאפיין המליץ עם אור LED צבעוני, בדקו האם תבקשו לשנות את הצבע. במילים אחרות, גשו לקטלוג חברת התאורה ובדקו את רכיבי התאורה שהומלצו לכם, וכיצד ניתן לשנות את אופיים במעט על פי תכנון עיצוב הבית שלכם.

לוו את ההליך בשיפוצים להם יש קשר גורדי למנורות החדשות

התקנת רצפה שקופה ליישום תאורה ברצפה, התקנת מזנון ספרים מגבס במקום מעץ להטמעת גופי LED חכמים בתוכו, ועוד. בתחום הריצוף השקוך והגבס נעשו תמורות בלתי אמצעיות בהן ניתן לשלב התקני תאורה אלו וכך אתם גם מרוויחים תשתית יותר מעוצבת וגם עם התקנים נדרשים להטמעת פתרונות התאורה המעוצבים.

הוסיפו תוספות מזעריות לשיפור החזות הביתית

אהילים העוטפים את נורות הליבון, קישוטים לנורות צינורות הפלורסנט,, החלפת כיסוי ההלוגן בכיסוי מהודר יותר מזה הקיים, ועוד. בחנויות תאורה ואפילו בחנויות בהן מוכרים מוצרים בפורמט כל בו ניתן למצוא שפע אורנמנטים זולים וקלים להתקנה שיהפכו את הבית שלכם למעוצב הרבה יותר עוד מעבר להתקנת רכיבת התאורה הגולמיים עצמם בתוך הבית.

למידע ופרטים על תאורה מעוצבת לשיפור חזות הבית צרו קשר עם Lightning Design לאפיון תאורה אישי!