תאורה לרצפת זכוכית ולפרקט

נושאים: תאורה
מחפשים פתרונות תאורה חדשים ויצירתיים? אל תחפשו אותם למעלה, חפשו אותם ממש מתחת לרגליים שלכם, ברצפה ובפרקט!

ניתן להתקין מתחת למשטחי ריצוף אלו התקני תאורה שישמשו גם לעיצוב המבנה עם תאורה צבעונית וגם להפצת אור בכל עבריו!

תאורה חזקה ובעלת נוכחות

התאורה שברצפה, בין ברצפת הזכוכית השקופה, ובין ברצפת הפרקט, יש בה מן האלמנט המרכזי בניגוד למה שרבים חושבים. בשונה מתאורה שאינה LED אשר נוטה להתחמם ואינה מועילה לסביבה, תאורת LED היא תאורה חסכנית וידידותית, המאפשרת הארה גם במקומות צרים וצפופים כמו משטח הריצוף. הנורה מספיקה בממוצע ל- 15,000 שעות, מה שאומר שברוב חייכם כלל לא תצטרכו לעסוק בחילוף שלה.

עיצוב במגוון דרכים של הבית עם צבעי תאורה מרובים

תאורת רצפה מכניסה המון צבעים חדשים הביתה והופכת אותו למלא חיים. ממש כפי שבעיצוב רהיטים או התקני אחסון יש צורך בשירות ייעוץ חיצוני, כך קורה גם בעיצוב תאורה. יועץ תאורה בחנויות תאורה המסייע לכם להגשים את חלומכם ולבחור בהתקני תאורת רצפה מתאימים – יגדיל מאד את סיכוייכם לחדד את העיצוב בבית ולהפוך אותו לכזה אשר לא יבייש בתים חדשים גם אם אינכם גרים בבית חדש, ולא החלפתם לאחרונה את תכולת הריהוט או האחסון.

יועצי תאורה מחנויות הרשומות ב- Lightning Design והרווח כולו שלכם!

בפורטל Lightning Design תוכלו לקרוא מאמרים וחומר פרסומי בהיקף נדיב אשר יעסוק בתאורת רצפה: פרקט, רצפת זכוכית, ועוד. באתר תוכלו לצפות בהדגמות רבות של בתים שעיצובם שפר עקב המהלך, כולל תמונות של אותם בתים לאחר התקנת התאורה. כמו כן, תוכלו לקבל רשימה של חנויות תאורה מומלצות, ולבחור בחנות אשר מתאימה ביותר לעיצוב הבית שלכם. מומלץ לבחור את החנות בהתאם למוצריה בפורטל, אבל גם בהתאם להמלצות שהיא קיבלה מלקוחות העבר. כך, תוכלו להבטיח לעצמכם תאורה מעוצבת וגם שירות איכותי, תאורה עם עיצובים מחודדים, לצד אנשי שירות שיודעים מה הם עושים ויטפלו בכל תאורת המבנה שלכם. אנו מאחלים לכם הצלחה רבה בבחירת התקני תאורת רצפה מכל הסוגים.