תאורה מאובזרת למסדרונות ומעברים בין חדרים בבית

נושאים: תאורה
על מנת לעצב את הבית ברכיבי תאורה מרשימים יש להשקיע גם בדברים הקטנים והצדיים, מה שאומר שגם עיצוב תאורת המסדרון, הפרוזדור או המעבר בין החדרים – נדרש על מנת להעלות את רמתו של עיצוב הבית.

כאן נלמד כיצד לעשות זאת, וחשוב לא פחות – אצל מי לעשות זאת: אצל חנויות תאורה הרשומות בפורטל יוקרתי. כזה הוא פורטל Lightning Design המציע מידע נרחב על תאורת מסדרונות ופרוזדורים ביתיים, כולל הפנייה לחנויות. בפורטל ניתן למצוא מידע על דגמי רכיבי תאורה ולהשוות ביניהם, תוך מציאת פתרונות התאורה המתאימים ביותר עבור כל מקרה ומקרה.

עיצוב מסדרון ופרוזדור באופן בלתי אמצעי!

התבססות על תאורת מסדרון או פרוזדור מעוצבת מבטיחה כי מעברים אלו יהיו מעוצבים ודקורטיביים במיוחד. לכן, השקיעו מחשבה בבחירת רכיבי התאורה לחדרים אלו. מומלץ להיעזר במעצב פנים שיסייע לכם בבחירת המוצרים. כשפורטל נרחב פורס דגמי תאורה של חנויות משובחות בכמויות רבות – המלאכה תהיה מהירה יותר מאשר בעידן בו נדרשתם להשוות בנפרד בין חנויות בודדות.

תאורה מרכזית ותאורת צד – ויש גם הפתעה נוספת!

תאורה למרכז המסדרון למעלה, תאורת צד למדפים ומראות, ספוטים ונורות קטנות לתלייה על אביזרים אלו. בנוסף, ניתן למצוא תאורה לרצפת הפרקט , עבור סלון פינתי למשל – להארת משטחי עץ או למינציה חומים. גם הרצפה שלכם יכולה לשמש מקור אור לכל דבר ועניין. ככה, כשמשקיעים בעיצוב המסדרון תהיו בטוחים שהבית כולו הולך לעלות כיתה בעיצובו רק בזכות ייבוא והתקנת רכיבי תאורה מתקדמים!

תאורת צבע לעומת תאורת לבן וצהוב, הכל מעוצב ומתאים לדרישות דקורטיביות שונות!

בפורטל Lightning Design ניתן יהיה למצוא רכיבי תאורה לבנה, צהובה, וכן לד צבעוני – כאחד. רכיבי התאורה כולם מעוצבים וכולם ישפרו באופן מידי את מצבו הדקורטיבי של החדר: תעבדו נכון ותבטיחו לעצמכם חדר מגובש מבחינה עיצובית באופן בלתי אמצעי. שילוב לדים צבעוניים לצד נורות צהובות ולבנות בתוך התקני תאורה מעוצבים מביא את בשורת העיצוב גם למעבר הצדי או למסדרון הצר על נקלה: נסו ותיווכחו. בחנויות התאורה שבפורטל יתנו שירות ייעוץ גם בנושאי התקנה בבית הלקוח.

פנו לפורטל Lightning Design למידע נרחב על תאורה מאובזרת למעברים, מסדרונות וחדרים צדיים שונים!