תאורה למטבחים ומקלחות מעלה את רמת עיצובם באופן מידי!

נושאים: תאורה
אם גם אתם תוהים מה עוד צריך לעשות במטבח או במקלחת לאחר שהשקעתם בחרסינה, קרמיקה ושיש, או לחילופין, עיביתם את החדרים בעץ יוקרתי – התשובה נעוצה בתאורה שלכם.

תאורה לחדרים כמו מטבח ומקלחת אשר 60% מהם מכילים השתקפות בשל השיש והקרמיקה השונים היא נושא חשוב מאד ומקצועי מאד אשר דיי בו כדי לגרום לעיצוב שלכם לעלות כמה רמות מעל למצבו העכשווי.

ב- Lightning Design תוכלו למצוא את כל הנדרש למטבח ולמקלחת שלכם בנושא תאורה!

פורטל Lightning Design מציג תאורת מקלחת ומטבח בהתאמה אישית: ספוטים ליד מראות איפור, תאורה לכוורות במטבח ובמקלחת, תאורה מרכזית בחדרים הללו, עם פיזור אור מותאם אישית לשיש ולקרמיקה המשתקפות שלכם, ועוד מגוון פתרונות תאורה שישנו ללא היכר את מראה החדרים הלחים ביותר בביתכם.

מאירים עם גופי תאורה מעוצבים וזוכים במטבח ובמקלחת מעוצבים גם כשאין אור

מדוע? משום שגופי התאורה שיש בפורטל Lightning Design הם גופי תאורה מעוצבים בזכות עצמם ללא קשר לאור שנדלק. אם יש לכם חלון במקלחת או במטבח, והוא מפיץ אור טבעי, אתם יכולים להתרשם מהתקני התאורה גם כשהם כבויים, והם לבדם יעלו את רמת העיצוב בחדר.

נדרש ייעוץ ממעצב פנים

על מנת לבצע בקלות את בחירתכם, מומלץ לפנות למעצב פנים מוסמך שינחה אתכם בבחירת רכיבי תאורה המתאימים למקלחת ולמטבח שלכם. מעצב הפנים יסייע לכם להגיע גם לרכיבי התאורה שיפיצו אור בצבעים הרצויים לכם, וגם לרכיבי התאורה שללא אור ייראו מעוצבים וישתלבו היטב בחדרים אלו.

נדרש ייעוץ מיועץ תאורה

לאחר שמצאתם את חנות הבוטיק שלכם ב- Lightning Design על פי הנחייתו של מעצב הפנים שלכם, הגיע תורו של יועץ התאורה באותה חנות. הוא יסייע לכם בבחירת סוג הנורה, דגם, צבע ורמת הפצת אור. הוא יסתכל על כל השיקולים המנחים אתם: חיסכון באנרגיה, רמת הפצת אור וחידוד העיצוב עוד יותר ממה שהיה כשמעצב הפנים לקח חלק בתהליך. כך, תוכלו להבטיח לעצמכם מטבח ומקלחת מוארים, מעוצבים ועם חיסכון אדיר במשאבי חשמל.