תאורה למבואת הכניסה לבית הפרטי ולאולם

כאשר יש לכם מבנה בתחזוקה עצמית, לא פחות חשוב מהנעשה בפנים או בחוץ הוא הנעשה במבואת הכניסה

החלק שמציג לקהלים שלכם את הכניסה למבנה מסוים: סלון, טרקלין, בית, אולם אירועים וכל מבנה אחר. המבנים הללו חייבים להכיל מבואת כניסה מרשימה, וגם אם זה נכס שכור, ולא נכס שלכם, הוא עדיין בחזקתכם, וניתן לעשות צעדים במסגרת החזקה, שלא ישנו לצמיתות את המבואה, אלא רק מתי שהמבנה נמצא בחזקתכם: להתקין התקני תאורה להצבה בסביבת מבואת הכניסה ובתוכה.

כיצד הכי טוב להתקין התקני תאורה המתאימים למבואת הכניסה?

יש להיכנס לפורטל תאורה בו תמצאו גם דוגמאות בתמונות וגם מידע יבש אך מועיל. כזה הוא בדיוק פורטל Lightning Design אשר גם מספק הלכה למעשה את המידע, וגם מחזיק בכתובות וטלפונים של חנויות תאורה מובילות המאוגדות בו. אנו ממליצים להיכנס לפורטל, לצפות בדוגמאות, להבין מול אלו חנויות אתם עומדים כאשר אתם מבקשים לקנות תאורה למבואות הכניסה, ולפעול לרכישת ההתקנים.

אם איננו בטוחים מה לבחור עבור מבואת הכניסה, עם מי מומלץ להתייעץ?

במידה ומדובר במבואת כניסה שהיא עצמה חלק ממבנה, ואין חצר בסביבה, מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים ויועץ תאורה. במידה והמבואה נמצאת בחצר המבנה, יש להתייעץ בנוסף גם עם אדריכל נוף. הם יוכלו להמליץ לכם על התקני התאורה אשר לבטח יחדדו מאד את מבואת הכניסה וייצגו את המבנה שלכם בכבוד הראוי לו ביותר, עם התקני תאורה מעוצבים ומדוגמים.

מי מתקין את התקני התאורה בחצר ובמבואת הכניסה?

ההתקנה מתבצעת על ידי צוות מחנות תאורה, אותה חנות שבחרתם לפנות אליה בפורטל Lightning Design. ההתקנה הזו נעשית על ידי עובדים מיומנים אשר גם ידעו היכן להציב את התקני התאורה בכל מקום, ובאלו זוויות על מנת שהעיצוב הנדרש יתממש. בנוסף, אלו עובדים מומחים בענף התאורה מזה שנים רבות, יודעים עבודת צוות מהי ויכולים בתוך פרק זמן קצר להנגיש עבורכם התקני תאורה מעוצבים ומדוגמים מאד על פי הזמנתכם. עדיין, אנו מפצירים בכם לבדוק את מה שהם התקינו, לוודא שכל המנורות עובדות, ולהתעקש על שינוי העיצוב במידה ואתם סבורים שזה הצעד שנכון לעשות.