תאורה מעוצבת לחדרי מדרגות

נושאים: תאורה
אם גם אתם תוהים מה ניתן לעשות מחדר המדרגות שלכם ברמה הדקורטיבית, ככל שהדבר נוגע לתאורה – התשובה היא "המון" ועוד הרבה יותר מזה.

רכיבי התאורה החדישים לא נותנים מקום לספק שגם תאורה בחדר ציבורי שנראה כה עקר כמו חדר המדרגות – יש בה כדי להפוך אותו למעוצב ומענג במיוחד! כשאתם משפצים את חדר המדרגות, תתחילו מתאורה, כי ייתכן ששם נמצא המענה העיצובי שאתם מחפשים. בחדר המדרגות ניתן לשפר את העיצוב באמצעות תאורה בדרכים הבאות.

שיפור העיצוב של גופי התאורה

בשיפור גופי התאורה אתם משאירים את הנורות הקיימות, בצבעים הקיימים, אך את בית המנורה אתם מחליפים. במקום שנורת ליבון תהיה מוברגת לבננה חשמלית, או שבית מנורה בעיצוב פשוט יהיה לנחלתכם, ניתן לבחור בבתי מנורה מעוצבים ודקורטיביים, חלקם נעשו בעבודת יד על ידי פסלים ומעצבים מקצועיים! מסקנה: ביום, גם אם לא הדלקתם את האור חדר המדרגות ייראה מעוצב הרבה יותר, כשגוף תאורה שנראה כמו תכשיט גדול או בעל עיצוב ייחודי יעטר כל קומה ודיוטה.

שיפור העיצוב של האור הבוקע מחדר המדרגות

על מנת לעשות זאת, נדרש חילוף מקור האור. אם עד עכשיו הוא היה פלורסנט או להט, הגיע הזמן להשתדרג לתאורת לד. תאורה זו מכילה שלל צבעים, ולא רק WARM WHITE צהבהב או DAY LIGHT לבן. בנוסף, אם יש ילדים בבניין, זהו רכיב התאורה הכי בטוח להם משום שהוא כמעט לא מתחמם ולבטח לא גורם לכוויות. הדבר מהווה גם יתרון עבורכם, בכך שהטמפרטורה בחדר המדרגות לא נעשית חמה ודחוקה הודות להתחממות המועטה של התקני הלד החדשים שלכם בשעת פעולה.

שיפור עיצוב בתי המנורה ואיכות האור הבוקע מהם

באסטרטגיה זו אתם גם משנים את בתי המנורה וגם את הרכב הנוהות מלהט ל- LED. בדרך כלל זה גם מה שיקרה בפועל, משום שבית מנורה של להט או פלורסנט בדרך כלל לא יתאים לנורת LED. כך, אתם גם משנים את עיצוב בית המנורה כשהאור כבוי וגם מאדירים את העיצוב כשצריך להדליק אור.