תאורה לזגוגיות זכוכית, חלונות וויטרינות בחנויות

בשונה ממה שחושבים, כל חלון בבית וכל ויטרינה בחנות הם נכס עיצובי לא רק בזכות הזכוכית, אלא גם בזכות התאורה שניתן להלביש עליה או להאיר לכיוונה.

תאורת LED מאפשרת צביעה כביכול של רכיבי הזכוכית, כך שבלילה כשהתאורה יותר נוכחת מאשר ביום – ניתן ממש לחוש שהחלון או הוויטרינה החליפו צבע המתאים לעיצוב החנות או הבית.

פרונט זכוכית מעוצב – מימוש מטרת העיצוב הלכה למעשה!

כשהפרונט הזכוכיתי בבית או בחנות מעוצב, אתם עושים את הצעד הדרוש לעיצוב המבנה בצבעים וגוונים שונים ללא מאמץ! צביעת ויטרינה לא רק שמהווה תהליך יקר יותר, היא גם לא תספק לכם כל מה שתצטרכו לשם עיצוב המבנה. הצבע יישאר במבנה ביום, בלילה, בשמש ובגשם. תאורת לד לעומת זאת תאפשר לכם בכל עת את העיצוב המנצח לעיבוי המבנה. ביום ובשמש נהנים מאיכותה ועיצובה של הזכוכית, ובלילה או בחורף נהנים מהצבע של הלד שיודבק על הזכוכית או יוקרן לכיוונה, כלומר – נהנים מהשתקפות הצבעים על גבי הזכוכית.

הגעה לזכוכית מעוצבת ללא מאמץ וללא הוצאות זגגות!

כאשר המומחים מחנויות התאורה הרשומות בפורטל Lightning Design לצדכם, תהיו בטוחים שלא רק שיהיו לדים על החלונות והוויטרינות שלכם, אתם בכלל לא תצטרכו שירות זגגות גם אם הזכוכית שלכם מאד פשוטה ומאד לא מעוצבת, לא מכילה התזת חול ולא עובתה באלמנטים מעוצבים במפעל זגגות. אפילו שזה המקרה, והזכוכית מאד ישנה, תאורת לד תספק לה את כל האלמנטים המעוצבים שיאפשרו לה להתחרות בחנויות שכן השקיעו בבחירת הזכוכית ובבתים בהם הזכוכית שהותקנה היא חדשה ומעוצבת.

בחירת צבעי נורות הלד על ידי יועצי תאורה מקצועיים!

יועצי התאורה המקצועיים מחנויות פורטל Lightning Design יסייעו לכם בבחירת צבעי הלד שיתאימו לעיבוי המבנה שלכם. הם יתייחסו לעיצוב הקיים בו ולשילוב הצבע המבוקש. הם גם יסייעו לכם לווסת את עוצמת ההארה של כל רכיב לד על מנת שתושג תוצאה מתנגנת מבחינה עיצובית, כלומר – חנות או בית מעוצב שעבר מתיחת פנים כחדש. היכנסו לאתר, התרשמו מתאורת הזכוכית ופנו לחנויות שרשומות כאן.