רוצים לחזור לתאורה ביתית תלויה קלאסית של פעם? כך תנהגו!

נושאים: תאורה
בניגוד למה שחושבים, כשפורטל התאורה הוא מתקדם ומודרני, ניתן אף ניתן לחזור להתקני התאורה של פעם: נברשות מרובות נורות, ושנדלירים תלויים.

לא רק שהדבר אפשרי, הוא אפשרי בעיצובים מיוחדים שבעבר לא היו נחלתכם בשל היעדר טכנולוגיה מספקת. כך, למשל ניתן למצוא נברשות ושנדלירים שתוכן האור שלהם הוא תוכן צבעוני ולא צהוב או לבן. בואו ונגלה לכם סוד נוסף: בחלקם אפילו לא תצטרכו להחליף נורה!

תאורת הלד הגיעה גם לנברשות והשנדלירים התלויים המודרניים

תאורת לד היא תאורה צבעונית, ללא צהוב או לבן. דוגמאות מהחיים השוטפים ניתן למצוא באמבולנסים ובדיסקוטקים למשל – בהם האורות צבעוניים. בבית, ניתן להביא את אותו סוג אור בעיצובים המתאימים לבית, כאשר חילוף נורה בכלל לא חלק מהסילבוס שלכם: הנורה מאירה בזכות מעגלה החשמלי ולא בשל נוכחותו של חוט להט מתכלה, ואכן – בבתי לקוח ובעסקים הנורות הללו נשמרות למשך שנים רבות גם כשמדובר בנברשות ושנדלירים עליהם מוטמעות הנורות.

הבית יעוצב כמו פעם ויאיר כמו היום!

לזה לא קוראים ,ישן מול חדש" אלא "ישן בשילוב עם חדש". בתי המנורה ייראו כמו פעם, תלויים ובעיצובים ופיתוחים של ימי העבר. הנורות והאור שיבקע מהם ייראו חדישים בשל הצבעים ואופן הפעולה שהוסבר לעיל. לכן, לא רק שחזרתם לעיצוב הישן והטוב שאפיין את ביתכם, עשיתם זאת עם אור בטכנולוגיה מתקדמת ובצבעים מרהיבים שיכניסו נופך רב לבית שלכם, בייחוד בלילות עת תסתמכו על התקני תאורה אלו.

על אף כי נדמה שקל לעצב את הבית במנורות העבר, טוב תעשו אם תתייעצו עם מעצב פנים

מעצב פנים או יועץ תאורה ידעו בדיוק מה עליהם לעשות על מנת לגרום לבית שלכם להאיר בעיצוב אקסקלוסיבי במיוחד. הם ידעו מה לעשות על מנת להחזיר לבית שלכם את הברק והיוקרה שהיו לו פעם הודות להתקני התאורה האנכרוניסטיים, וגם יסייעו בבחירת צבעי הנורות ועיצובם. ב- Lightning Design אתם תוכלו להשוות בין הדגמים השונים, ולשתף אותם במסקנותיכם. רכיבי תאורה מעוצבים ומרהיבים ילוו אתכם לכל אורך הפורטל.