תאורה בחדרי שינה מספקת את כל הכלים לעיצובם מחדש

נושאים: תאורה
כאשר אתם בחדר השינה שלכם, אתם יכולים להרגיש טוב ואתם יכולים לקבל תחושה של מלכים אמתיים. ההבדל טמון בתאורה הפנימית בחדרכם.

ישנן תאורות מרכזיות שפעם היו במודה והיום הן נראות עוד מנורות מני רבות, וישנם פתרונות תאורה מרהיבים ביופיים שגם יספקו עיצוב בלתי מתפשר וגם יספקו תאורה נוצצת ומותאמת לכל חדר שינה. כזו, ניתן למצוא בחנויות החברות בפורטל האינטרנט Lightning Design, הבית שלכם למציאת פתרונות התאורה המתקדמים והמתאימים עבורכם.

מומלץ להתייעץ עם מעצב פנים אודות עיצוב חדר השינה בתאורה

האפשרויות שתיתקלו בהן כה מגוונות ורבות, עד כי מומלץ להפקיד את המשימה בידיו של איש מקצוע. הוא יסייע לכם ביעילות ובקלות משהיה עושה בעבר מסיבה פשוטה: אז, הוא היה נדרש להשוות בין חנויות שנמצאו במיקומים שונים. בדיוק לשם כך הקמנו את Lightning Design בו כל המידע מתרכז בפורטל אחד, כל החנויות פעילות במקום אחד, באתר אחד – מה שמאפשר השוואה קלה ויעילה ביותר של כל רכיב תאורה בחדר.

חידושים והפתעות לחדר השינה החדש: כל מה שצריך להכיר!

תאורה למשטחי פרקט ועץ בחדר השינה, תאורה מרכזית על בסיס שנדלירים ונברשות מעוצבות, תאורת מראות והתקני זכוכית עם ספוטים שמאירים מלמעלה או מהצד, תאורה לגבס, מדפים והתקני אחסון נוספים, ועוד. ב- Lightning Design תוכלו למצוא חנויות תאורה עם כל פתרונות המעצבים שיאירו לכם את החדר. עם מעצב פנים שמלווה את הבחירה של התאורה שלכם, תבטיחו לעצמכם חדר שינה מעוצב במיוחד מבלי שהייתם צריכים לקנות רהיטים חדשים, להזיז ארונות או לבצע כל פעולה מסיבית או יקרה בסדר גודל שכזה.

תאורת לד לחדר השינה

חידוש נוסף הוא תאורת לד לחדר השינה: התאורה היחידה שאינה מתבססת על הנורה והחלפתה. התאורה בוקעת ממעגל חשמלי ולא מחוט להט, מה שפוטר אתכם מחימום הנורות. הן נשארות בטמפרטורה קבועה ומהוות מקור הפצת אור יותר בטוח. בנוסף, מדובר בהפצת אור צבעוני שאינו בהכרח צהוב או לבן. להתחדשות בהתקני תאורה מרהיבים באמת – בוחרים בחנויות של Lightning Design.

גלשו בפורטל Lightning Design והתחדשו ברכיבי תאורה מעוצבים לחדרי שינה בכל גודל!