תאורה מעוצבת בחדרי נוער – חוויה מענגת במיוחד!

נושאים: תאורה
כשאתם מעצבים חדרי נוער – לא זזים בלי הצבת רכיבי תאורה מעוצבים, כי היום זה חלק בלתי נפרד מחדר הנוער המודרני!

חדרי נוער הם מקומות בהם לא רק לאיכות האור יש חשיבות, אלא גם לאופן בו נראים בתי המנורות והתקני התאורה השונים. לכן, אנו למדים כי לא רק שנדרשת חנות תאורה, נדרשת השוואה בין מספר חנויות כדי להבטיח שבחרתם נכון. למזלכם, פורטל Lightning Design עושה את ההשוואה עבורכם ומציג חנויות תאורה מכל קצוות הקשת! רק להיכנס – ולהשוות בעצמכם, תוך צפייה במוצרים ועבודות שונות של מיטב העוסקים במלאכה.

רכיבי תאורה מרכזיים מעוצבים במיוחד

תאורת לד, תאורה צהובה או לבנה רגילה עם גופי תאורה מעוצבים במיוחד, תאורה תלויה או תאורה צמודת קיר. ב- Lightning Design תוכלו למצוא את כל פתרונות התאורה היצירתיים לחדר הנוער שלכם, תוך התאמה מלאה בינם לבין החדר. כיצד מומלץ לבצע התאמה זו? לשבת עם מעצב פנים מקצועי, אשר בשונה מפעם, הוא לא יידרש לבחון מספר חנויות אלא להתמקד בפורטל זה, ולמצוא לכם במהרה את פתרונות התאורה המתאימים לכם ביותר בחדר הנוער.

רכיבי תאורת צד ותאורה להתקני אחסון

תאורה למראות, לארונות, לכונניות ולפינות איפור. רכיבי התאורה שלא תראו כבודדים אבל כשהם יהיו נוכחים בחדר ודלוקים אתם תחושו בשיפור עיצובי ניכר מאד בחדר הנוער. רכיבי תאורת הצד יוסיפו נופך כה רב עד כי גם אם לא תשנו כלום עיצובי בחדר – הוא ייראה כמי שהשתפר מבחינה דקורטיבית: נסו ותיווכחו!

תאורת לילה לנוער

תאורה צמודת מיטה, תאורה ניידת להרמה ביד ושימוש הן כפנס והן כתאורת לילה, מנורות לילה מתקפלות, ועוד מבחר מרשים של מנורות קטנות לכל מטרה. מנורות הלילה מעוצבות הן מבחינה דקורטיבית והן מבחינה פונקציונלית באופן חכם המתאים לשימושים שונים בחדר הנוער. אם לילד שלכם – נטייה להתעורר באמצע  לילה ולהדליק נורה, יש לנו פתרונות ניידים נפלאים עבורו. אם הוא זקוק למנורה קבועה – ניתן על נקלה למצוא דגמים מעוצבים ויפים. יועצי החנויות יסייעו לכם ככל שנדרש באפיון המוצרים הנדרשים לילדכם.

עיינו בדפי פורטל Lightning Design  ומצאו את חנות התאורה שלכם לחדרי נוער!