תאורה בחדרי ילדים – כי מגיע לכם חדר מעוצב ומדוגם!

נושאים: תאורה
עיבוי חדר הילדים בכל פתרונות התאורה: תאורה מרכזית, תאורה לעבודות גבס ותאורת לילה מתקדמת. חידושים מרנינים בתחום תאורת הילדים: פנסי לד.

בשגרה, הם עומדים כמו מנורות, אך ללא חיבור לחשמל. כשיש נפיל מתח, וחושך שורר בחדר, ניתן להשתמש בהם כפנסים ניידים: ההתקנים תמיד יעילים ולא מתכלים, בשל היותם עשויים מלד ולא חוט להט: המעגל החשמלי של הנורה הוא שמאיר, ולא שום פריט אחר., מה שלא מצריך את חילוף של הנורה ולא גורם לחימום המכשיר: 100% בטוח לכל ילד וילדה!

רכישת פתרונות תאורה לחדרי ילדים – הכירו את המומחים שלכם!

בפורטל Lightning Design מגוון חנויות תאורה מתקדמות ישרתו אתכם ויסייעו לכם לבחור בהתקני התאורה המתאימים ביותר לכל חדר ילדים. בפורטל ניתן למצוא פתרונות תאורה מגוונים מכל הסוגים – נייחים וניידים כאחד. כשמאפיינים חדרי ילדים בפתרונות תאורה, מומלץ לעבות את החלקים הבאים.

מנורות מרכזיות

מנורות להצבה בחלק המרכזי של החדר. על התקרה, במרכז או בפינה – תוכלו ליהנות מגופי תאורה מעוצבים מפיצי אור המעוצבים במיוחד עבור חדרי ילדים: גופי תאורה דינמיים בעלי חזות עיצוב מודרנית. המנורות בחדרי הילדים יעשירו מאד את עיצובו של החדר.

תאורה לעבודות גבס

תאורה אשר נועדה להאיר עבודות גבס ולעצבם באמצעות צבעי אור: כונניות, מזנוני טלוויזיה, ועוד לוקיישנים שונים בחדר העשויים גבס וזקוקים לחידוד העיצוב באמצעות תאורה.

תאורת צד

ספוטים ורכיבי תאורה למראות והתקני זכוכית. אלו לא התקני תאורה שרואים בדרך כלל, ועיצובם נובע ישירות מהאור. חדר בו הושקעה מחשבה בתאורת צד הוא חדר מואר יותר ועל כן מעוצב יותר: נסו ותיווכחו. בחדרים בהם יש פינות איפור וטיפוח זה ממש מוצר חובה!

תאורת לילה

תאורה המשמשת את הילד לפני השינה לקריאה, והתארגנות לשינה. גופי תאורת הלילה שלנו ניידים, חצובים בקיר, מתקפלים ומתקבלים בעוד מגוון קונסטרוקציות ועיצובים נרחבים. ב- Lightning Design תוכלו למצוא את רכיבי תאורת הלילה המתאימים ביותר לחדרי הילדים שלכם: רכיבי תאורה שישפרו את מראהו של החדר לאין ערוך ויהפכו אותו לנוח במיוחד לשימוש.