שדרוג מטבח ומבט אחר על תאורת מטבח

נושאים: תאורה
שדרוג מטבח ומבט אחר על תאורת מטבח בימים עברו, כאשר רצינו לבצע שדרוג למטבח, היה עלינו לשלם כסף רב לקבלן שיפוצים, לא כולל הכסף שהושקע ברכישת ריצוף, ארונות מטבח, שיש, כיור ועוד. בימינו, באם אתם מעוניינים לשנות פניו ולהחליף את מראה המטבח הקיים, תוכלו לעצבו מחדש בסיוע הטכנולוגיות שפותחו בשנים האחרונות. לא תמיד תצטרכו לשבור קירות, לבצע שינויים בצנרת עבודות דרסטיות כאלה ואחרות; לעיתים תוכלו להסתפק בשינוי תכולת החדר ושיפורה. בואו ונרחיב מעט על כך.

צבע – למה לא, בעצם?

על אף שרבים מעדיפים לעצב מחדש את מטבח בעיצוב הקלאסי, לא יזיק דווקא להכניס מעט צבע. דלתות הפורמייקה הישנות של ארונות המטבח יכולות להיראות טרנדיות וחדשות, באמצעות שיוף כהוגן, מריחת צבע יסוד וצביעה בצבע או גוון שתבחרו עם גימור לבחירתכם.

שבלונות

דרך פשוטה וקלה לשדרוג קירות המטבח, דלתות הארונות, או פריטים אחרים, היא על-ידי שבלונות. יש להדביק בעדינות את דגם השבלונה על המשטח, לצבוע באמצעות מכחול מתאים, להסיר ולהמתין לייבוש. התוצאה עשויה להיות בהחלט מרהיבה, כזו שתשדרג את מראה המטבח הכללי.

ידיות

החלפת פרזולים הינה טריק פשוט למדי ליצירת לוק אחר למטבח. ידיות הן אחד הפריטים הבולטים במטבח. באפשרותכם להוסיף למטבח המעוצב בסגנון קלאסי ידיות כסופות ארוכות, שיעניקו לו מראה מודרני יותר; למטבח כפרי, לעומת זאת, תוכלו להתאים ידיות גם בפרזולים מעוטרים וגסים וכך הלאה.

תאורה

מנורות תלייה לפינת אוכל הוא רק רעיון אחד. על אף שתאורת פלורוסנט מתאימה למטבח מתוקף העוצמה, הישירות והעובדה שאינה יוצרת צללים, הרי שאין חובה להתקינה בכל אזורי המטבח. אפשר לנצל את תאורת המטבח כאלמנט עיצובי, תוך שילוב של תאורה שקועת קיר (ספוטים) למוקדי משיכה מסוימים במטבח. תוכלו לאפשר משחקי תאורה במטבח, שישנו כליל את עיצובו, כמו גם את עיצוב כלל הבית.

אקססוריז

שיטת ההום סטיילינג (עיצוב ביתי מודרני) מעודדת שילוב של פריטים מיוחדים שיביאו עמם חיים חדשים לחלל. הסתייעו ברעיונות מקוריים ויצירתיים ליצירת מקומות אחסון במטבח. קופסות תה, קפה ועוד בסגנון רטרו, כלי קרמיקה ייחודיים לפסטה, סלסילות מסוגננות לאחסון פירות וירקות, מכשירי חשמל בצבעים בולטים וחזקים, שעון קיר ייחודי ועוד. תחום זה הוא התחום בו תוכלו להתיר לדמיונכם הפרוע ביותר להשתולל ולהציב לכם אתגרים חדשים בכל הנוגע בעיצוב נועז של המטבח והבית.

ייעוץ סטיילינג

אם אתם חשים שחסרים לכם הכלים כדי להחליט כיצד לעצב את המטבח, אתם לא לבד. תוכל לבצע סקירה מהירה ברשת האינטרנט ולמצוא את האנשים שיסייעו לכם לקבל את ההחלטות הטובות ביותר.