עיצוב תאורה במקלחות וחדרי אמבטיה

נושאים: תאורה
ספוטים למראות של חדרי אמבטיה, פנסי לד להצבה בצדי הכיור, ועוד מגוון רכיבי תאורה מעוצבים מחכים לכם בפורטל Lightning Design!

כאן תוכלו למצוא מידע מורחב על רכיבי תאורה שיקחו את חדר האמבטיה שלכם כמה צעדים קדימה. אצלנו תוכלו לראות שתאורה אינה רק בשביל להאיר, היא גם בשביל לעצב!

חדר האמבטיה ישן? עם תאורה מתאימה הוא ייראה כמו חדש!

כשחדר האמבטיה שלכם במצב רעוע, התקנת תאורת בוטיק היא ההזדמנות שלכם לחדש אותו ולגרום לו להיראות מבריק בלי להיכנס למחויבויות חדשות בתחום הקרמיקה! כאשר חדר האמבטיה שלכם מעוטר ברכיבי תאורה חדשים, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה. התאורה שתוכלו להתרשם ממנו באתר תכיל בתי מנורה מעוצבים, ונורות לד משובחים שיותקנו בחלק מההתקנים, לצד נורות רגילות על בסיס צבעים כמו צהוב ולבן.

תאורה מרכזית דקורטיבית למקלחות

בית המנורה מעוצב אולד פאשן? יש עובש וטחב עליו? שדרגו לתאורה מרכזית משובחת במקלחת! מנורות מעוצבות ייקחו את חדר האמבטיה שלכם למחוזות מרוחקים! באתר שלנו תוכלו למצוא רכיבי תאורה בעיצובים מפנקים ומפתים במיוחד. העיצוב הוא פרי עמלן של חנויות התאורה החברות בפורטל, אשר מספקות גופי תאורה בעבודות יד לצד גופי תאורה ממפעלים. המבחר – גדול, וכאן טמון הסוד במציאת גופי התאורה: פורטל אחד שירכז את כל סוגיהם ויאפשר לכם לבחור בקלות!

בסיום ההתקנה – חדר המקלחת ייראה לכם לא מוכר!

לקוחות רבים שביקשו להתחדש בחדר אמבטיה מואר מצאו בו אור יקרות, שהיווה חידוד עיצובי פר אקסלנס. חבריהם היו סבורים שהם עשו שיפוץ מסיבי בחדר האמבטיה, כאשר כל שעשו הוא פרויקט תאורה בלבד: החלפת המנורה המרכזית והטמעת מספר ספוטים ליד החלונות והמראות. על פרויקט כזה אומרים "פרויקט חכם" משום שללא מאמץ ניכר, ובהשקעה מינימלית עיצבתם מחדש את חדר הרחצה שלכם, גם אם בפועל הוא ישן ואינו מהמשובחים.

החנויות החברות בפורטל Lightning Design

חנויות Lightning Design נבחרו על ידי הנהלת הפורטל בקפידה תוך התייחסות לאמות מידה שונות כמו יצירתיות בעיצוב, ידע בתאורה ויכולת טכנית להגשים חלום לכל לקוח ולקוחה. היכנסו לפורטל והתחדשו בתאורה משובחת!

למידע נוסף על תאורת מקלחת גשו ל- Lightning Design וצפו בעבודות התאורה של החנויות השונות!