עיצוב תאורה במטבחים

נושאים: תאורה
עיצוב תאורה במטבחים הוא שנדרש לכם על מנת להעלות את רמת עיצובו של המטבח מספר צעדים קדימה!

אם אין בידכם אמצעים לעיצוב מחדש של המטבח, החלפת מקררים, ארונות ואריחי שיש, אינכם צריכים זאת בשביל לעורר סקרנות עיצובית. החלפתם תאורה במטבח ברכיבים של חנויות הרשומות בפורטל Lightning Design? יצרתם מציאות חדשה לגמרי במטבח!

שנדלירים מרכזיים, ספוטים ליד מראות וחלונות

באתר תוכלו למצוא שלל התקני תאורה המתאימים לכל מקום במטבח. הבחירה קלה, האיתור אינו מסובך: רק לגלול לאתר ולבחור! יחד עם זאת, יועץ תאורה מחנות תאורה יותר ממומלץ להשבחת הבחירה שלכם. הוא יוכל גם לוודא שמקסימום אור ייכנס למטבח שלכם בהתאם לתנאי האור והצל הטבעיים שיש לו, וגם לוודא שהעיצוב שביקשתם להביע יובע בעוצמה גדולה פי כמה!

תאורה צבעונית הבוקעת מגופי תאורה מיוחדים!

בעוד שמנורות מטבח של פעם, גם אלו בעיצוב עתיק כמו מנורות תלויות למיניהן, הפיצו אור צהוב, כאן – למרות שהנורות נשארות אותו דבר, הן יפיצו הלכה למעשה אור בכמה צבעים. הדבר לא נובע משום דבר אחר, פרט למחשבה עיצובית ענפה של מעצבי חנויות התאורה שבפורטל שלנו. לכן, חנויות התאורה כאן נבחרו בקפידה: רק חנויות שהביעו אמירה עיצובית מיוחדת, וגם הוכחו כחנויות תאורה מקצועיות שולבו במסגרת אתר זה.

ייעוץ גם בנושאים טכניים אלקטרוניים

חשוב לציין כי ייעוץ בנושא זה לא ניתן לעומקו, שום שעיקר העניין כאן הוא עיצוב התאורה. הדבר הנכון לעשות הוא להתייעץ עם החשמלאי שלכם, בהתאם למצב החשמל בבית. יחד עם זאת, כן יובעו לעתים רחוקות המלצות על רכיבים שכדאי שיהיו עם דגמים מסוימים. ההמלצות כמובן יכולות להיסתר על ידי החשמלאי שלכם, ובמידה וזה קורה, המילה שלו היא שקובעת.

תאורה, במיוחד כשמדובר במטבח, מומלץ להתקין רק על ידי חשמלאי

אנו יודעים שמנורות אינן נחשבות למשימות התקנה מסוכנות כמו שקעי חשמל או ארונות תקשורת, אבל מטבח הוא חדר שחשוף גם לרטיבות, ולכן טוב יהיה להפקיד את ההתקנה בידיו של חשמלאי או תאורן המתמחה במתח נמוך למניעת טעויות ותקריות בטיחות.