עיצוב גופי תאורה בהתאם לתכולת הסלון

נושאים: תאורה
גופי תאורה מעוצבים ומשודרגים לכל רחבי הסלון! אצלנו, לא מתפשרים על איכות עיצובו של גוף התאורה, שייראה כמו תכשיט על ידכם!

אם אתם מעוניינים לשפר את עיצוב הסלון בלי להחליף את מערכת הישיבה או לבנות מזון חדש, זו ההזדמנות שלכם להוציא פחות ולהשיג תוצאה חסרת תקדים: סלון מעוצב שייראה בשורה אחת עם טרקלינים מעוצבים ומכובדים.

גופי תאורה למערכות ישיבה

גופי תאורה שיהיו תואמים למערכות הישיבה שלכם בצבע ובצורה. אנו נסייע לכם בבחירת גופי התאורה, באמצעות אתר אינטרנט משודרג מבית Lightning Design. באתר תוכלו למצוא שפע של רכיבי תאורה שיתאימו למערכת הישיבה שלכם. אינכם בטוחים? זקוקים לצעדי הכוונה נוספים? אנו עומדים לשירותכם, ונסייע לכם להכווין את עצמכם אל עבר התקני התאורה המעוצבים ביותר למערכת הישיבה שלכם!

גופי תאורה ליד חלונות הסלון

גופי תאורת צד, ספוטים ומאירים נוספים אשר יהפכו את פרופיל החלון שלכם לאור יקרות! באתר ניתן למצוא שלל של דגמים העשויים להתאים. אנו מציעים גופי תאורה להתקנה ליד חלונות מודרניים כסופים, ליד חלונות עץ ועוד מגוון עשיר של דגמים על פי סוג החלון. גם לסוג הזכוכית יש משקל כבד בבחירת גופי התאורה. זכוכית חלקה אינה כמו זכוכית התזת חול, למשל.

גופי תאורה מרכזיים

שנדלירים, נברשות והתקני תאורה של פעם עם ניחוח של היום. גופי תאורה צבעוניים שייראו כמו אלו באולמות חתונות! אנו מזמינים אתכם להתרשם מגופי התאורה הייחודיים שלנו, המתאימים לבתים על פי סגנון עיצובם. כדאי לשבת עם מעצב הפנים שלכם לפני שתקבלו החלטה. גם הוא, כשיביט בקולקציות באתר שלנו יידע לזהות בקלות את המתאים לכם, וידרבן אתכם להמשיך בתהליך הקנייה! כששנדליר מעוצב שלנו עומד במרכז הסלון שלכם, אתם יודעים שהסלון נמצא בידיים הכי טובות!

חומרים עמידים, מחירים זולים, פונקציונליות משובחת!

גופי תאורה חזקים ועמידים, המחזיקים שנים רבות. גופי תאורה מתקפלים, ובצורות ייחודיות. מחירים חסרי תקדים – לקראת הלקוח, עם אפשרויות תשלום נרחבות. ניתן לפנות אלינו להזמנת כל סוגי התקני התאורה הסלוניים בצדי הסלון ובמרכזו!

פורטל Lightning Design מסייע לכם בתהליך בחירת חנויות תאורה מומלצות שיסייעו לכם לבחור תאורה לסלונכם!