עובדות שכדאי לדעת אודות תאורת גינה

נושאים: תאורה
עובדות שכדאי לדעת אודות תאורת גינה רעיון עיצוב תאורה לגינה עשוי להוות החלטה מעולה מסיבות רבות ומגוונות. תאורת גינה עשויה להיות האפשרות המוצלחת ביותר להביא לגינה בעלת מראה משודרג, כמו גם להעניק ערך מוסף לבית. בימינו, השוק מוצף בסוגים ומותגים שונים ומשונים של תאורת גינה. גופי תאורה טובים מוסיפים קישוט וסגנון לגינה באמצעות עיצובים דקורטיביים בצבעים ודגמים שונים. באפשרותכם אף למצוא תאורת גינה שתוכננה לשעות החשיכה והליל, במיוחד. נוסף על האמור, גופי תאורה איכותיים מתוכננים לצרוך פחות חשמל, לדרוש תחזוקה מועטה ולהיות זמינים (גם לכיס) של כל דורש ולקוח.

מנורות לגינה. מחירים, קסם חדש ועוד

כולנו מכירים אנשים המאוהבים בגינה שלהם עד כלות ומתייחסים אליה כאל אהבתם השנייה או השלישית, במקרה הפחות טוב. הם עושים מאמצים ניכרים לעיצוב הגינה, באמצעות צמחים, עצים, פרחים, שיחים ועוד; אך לא ניתן להתעלם מהעובדה שקסמו הייחודי של הגן טמון בעיצוב התאורה שלו, מלבד תוספת של עצים וצמחים.

תוכלו למצוא סוגי תאורה רבים המתאימים לגינה. בעלי גינות אוהבים בימינו לשבץ בגינתם שבילים מיוחדים, בשילוב תאורת גן ועיצובים מרהיבים המשים לגינה יופי קסום, רומנטי ומיוחד. תאורת גן זו משפרת את יופיו הטבעי של הגן וכמו גם מעניקה בטיחות למתהלכים בגינה וליושבים בה, לשעות ארוכות של הנראה וכיף.

תאורת ספוטים

החלק הפופולארי ביותר בתאורת גינה, כולל לרוב תאורת ספוטים. אלו גופי תאורה המשמשים להדגשת אזור מסוים בגינה. הם מייתרים את הצורך להשתמש בערכת תאורה שלמה ומאירים על אזורים מסוימים בהם נדרשת תשומת לבם של אנשים, או האזורים המסוימים אותם אנו מעוניינים להאיר עבור סימון שבילי ההליכה.

תאורה סולרית

אורות גן ופנסים עיליים תפסו אף הם מקום מכובד בגינות ביתיות רבות; הם מסייעים להפיכת הגינה לאטרקטיבית יותר. גופי תאורת גינה מופעלים לרוב על-ידי חשמל, אולם כעת הם זמינים אף כתאורה סולארית. עם זאת, בבואכם לרכוש תאורה סולארית לגינה, עליהם לדעת כי הם אינם מסוגלים להעניק די אור על מנת להאיר את כלל שטח הגינה.

גופי תאורה דקורטיביים לגינה

אלו הבוחרים להשקיע מכספם בעיצוב גינת ביתם, מודעים לרוב לעובדה שהדבר ישפר את יופיו החיצוני של הבית. עם זאת, ראוי להמשיך בשדרוג הגינה עם גופי תאורה דקורטיביים לעיצוב פנומנאלי. שהרי ברור כשמש, כי תאורה מלאכותית, בנוסף לאור השמש הטבעי, מסייעת לנו בהארת פינות גינה בשעות הליל החשוכות ובכך מאפשרת לנו שעות בילוי רבות יותר במתחם הגינה.