סוגי וילונות- חלק ב'

נושאים: וילונות
סוגי וילונות – ב' כיוון שוילונות כבר אינם מהווים פריט ארכאי ומיושן, מצאנו לנכון ללמדכם על עולם הוילונות שהוא שופע ומעניין יותר מכפי שרבים חושבים. בהמשך לחלק א' – נדבר גם כאן על סגנונות שונים של וילונות למרחב החדר.

וילונות דואט

זהו וילון ייחודי בעל מראה חדשני ועדין למדי, המקרין אלגנטיות יוצאת דופן ויוקרה. הוילון עשוי חומרים טבעיים, המעניקים אווירה מענגת ושלווה. וילון זו מוצע בשלל צבעים נפלאים ומרהיבים המספקים את התחושה הנהדרת של רוגע ונוחות – איזה שילוב נהדר. ניתן להפעיל את הוילון בפשטות וקלות יחסית, באמצעות חוט האוסף את הוילון כלפי מעלה.

וילונות מיקדו

זהו וילון של העולם החדש – בסגנון של מה שנקרא "פיוז'ן": מעין זיקוק של אסתטיקה מעודנת עם שיבה לטבע הטהור והנקי. וילון זה מיוצר מחומרים ממוחזרים או טבעיים. הוילון מעוצב בצורת זיגזג של נצרים וקש – בהתאמה אישית ובקשת של צבעים המקנים יופי משולב באווירה נעימה ורכה – מראה וקו עיצובי של בית עץ כפרי. ניתן להזמין וילונות מיקדו בגדלים שונים ובצורות מגונות. קיימת אפשרות להוסיף ביטנה המאפשרת שלל פתרונות לעיצוב החדר. הוילון ניתן להפעלה באמצעות חוט המעניק שליטה בכמות האור הנכנס לחדר.

תריס ונציאני 

תריס זה יכול להגיע במבחר צבעים, גדלים ועיצובים – דבר המאפשר התאמה מעולה לכל עיצוב וטעם של כל לקוח. התריס מצטיין בתכונת עמידות בשינויי חום וטמפרטורה. התריס קל משקל וקל לניקוי ושימוש. הוא מעניק שליטה מרבית בכמות האור הנכנס לחלל החדר. התריס יכול להגיע עם מנגנון הרמה ושליטה בכמות האור – בעל עיצוב נקי וחדשני. נוסף על האמור – ניתן להזמין את התריס הונציאני בהפעלת שלט, או מתג חשמלי.

וילון סטריפ

וילון זה נתפר ומורכב משתי שכבות חופפות נפרדות – בד אטום ורשת. ישנו משחק בין רמות החפיפה שבין שתי השכבות – דבר המאפשר שינוי ושליטה ברמת ההאפלה וההצללה, כמו גם בכמות האור החודר מבעד לוילון זה. וילון מיוחד זה נאסף כלפי מעלה, תוך שהוא מוסתר במחסנית דקורטיבית, הצמודה לתקרה או לקיר. הוילון מוצמד גם לרצפה, בכדי לאפשר יציבות, הן בפתיחת הוילון והן בסגירתו. הוילון ניתן לתפירה על-פי הזמנה אישית, המאפשרת בחירת רוחב הפסים של הרשת.

אז מה היה לנו כאן

בשני חלקי המאמר, למדנו שעולם הוילונות הוא עולם שופע במגוון של סוגים, צבעים ומינים של וילונות. הוילונות אינם עוד פריט פונקציונאלי בלבד, אלא דקורטיבי לכל דבר ובעלי אלמנט עיצובי ראשון במעלה.