מתיחת תקרה עם תאורה מבוססת לד

נושאים: תאורה
כאשר התקרה שלכם השתנתה, ועוצבה באמצעות עבודות גבס מעוצבות, זה הזמן לבסס בה התקני תאורה חדשים.

לא רק שזה יוסיף לכם אור בחדר, זה יוסיף לכם עיצוב בו. מדוע? משום שמדובר בתאורה שתפקידה אינו רק להאיר אלא גם לספק צבע לחדר: תאורה צבעונית מדיודה פולטת אור, אשר נקראת LED. תאורה זו מספקת לכם כל יתרון אפשרי: היא גם אינה מתחממת כמעט, היא גם מסופקת בצבעים ולא בגווני צהוב-לבן כמו נורות הפלורסנט והלהט, והיא גם לא מצריכה חילוף: היא נשארת עומדת על תילה 15,000 שעות לפחות, ולעתים יכולה להגיע גם ל- 50,000 שעות ללא חילוף כלל!

הפעלה יעילה של כל מפסק המחובר ל- LED

הפעלת תאורת LED בתקרה מתוחה נחשבת לקלה מאד, ויעילה מאד. כל הדלקת מפסק תטיס את האור ישירות למוקד ההדלקה, ולא יהיה DELAY כמו בנורות הרגילות כפי שקורה לא פעם. גם לא צפוי עמעום על פי רוב אלא הדלקה שתלויה ישירות בהפעלת המתג. בשל כך, לידיעה, משתמשים בתאורה כזו כתאורת סימון ואפילו כתאורת חירום במצבים שונים.

הפצת אור יקרות בכל רחבי החדר

בשל כך שנורת הלד מאד קטנה, החנות בה תקנו את המוצר תספק לכל 1-10 ס"מ בתקרה אלפי נורות מזעריות מחוברות זו לזו. הדבר יגרום להפצת אור יקרות בחדר בעוצמה אדירה, וכל זאת ללא חימום וללא הוצאות לוגיסטיות מרובות כפי שמיד יודגם.

חיסכון אדיר בחשמל

נורות הלד יחסכו לכם כמויות אדירות של הוצאות חשמל תאורה. לידיעה, הספק חשמלי של 10 לדים זהה להספק חשמלי של נורת ליבון אחת! לכן, החלפת נורת להט/ליבון בנורת לד היא חיסכון פר אקסלנס בחשמל על כל המשתמע מכך.

יועץ תאורה יצטרך לבחון את התקרה לפני הקנייה

יועץ תאורה מחנויות התאורה של Lightning Design יבחן מהו סוג התקרה שלכם, ועל פי כך ימליץ על מספר לדים שכדאי לכם להתעניין בייבואם. יועץ התאורה ידאג גם לעיצוב התקרה, גם להתאמת הלדים שמתאימים למקרה שלכם, וגם להתקנתם באופן בלתי אמצעי, במקצועיות הנדרשת.