מפסק בורר מהירות למאוורר תקרה

רכשתם מאוורר תקרה ואתם מעוניינים לשלוט על המהירויות שלו בצורה איכותית? מה שעליכם לעשות זה להתקין מפס בורר מהירות למאוורר תקרה וכך תוכלו לשלוט בכל רגע, בצורה קלה ופשוטה על המהירויות של המאוורר.

מפסק בורר מהירות למאוורר תקרה

כידוע מאווררי תקרה מגיעים עם עוצמות שונות שנוצרות על פי תנועת הכנפיים. הבעיה היא, שלא פעם בשביל לשלוט בתנועה זו, יש צורך להשתמש באלמנטים מסוימים שהם לא בהכרח נוחים ופשוטים. לכן כיום ניתן להתקין מתג כיבוי והדלקה של המאוורר, אשר יותקן בכל מקום שתבחרו בחדר או מחוצה לו, ולצד מתג זה, יהיה גם בורר מהירויות שיאפשר לכם לשלוט על העוצמה של המאוורר. בורר זה יאפשר לכם לעבור בין מספר מהירויות ועוצמות על פי הצורך. בדרך כלל מדובר על 4 עוצמות שונות, מהאיטי ועד המהיר ביותר. 
ההתקנה של בורר מהירויות, יש לבצע באמצעות חשמלאי או באמצעות מתקין המאוורר מטעם החברה אצלה רכשתם את הבורר. ההתקנה תתבצע כשהבורר מקושר אל המאוורר באמצעות תעלה חיצונית או חוטים פנימיים. מאחר ומדובר בחיבור חשמלי הרי שיש צורך שאיש מקצוע יבצע את העבודה ולא מישהו שאיננו מתמחה ומכיר את הנושא. 
כיצד בורר מהירויות נראה ואיך הוא עובד
בורר מהירויות קלאסי, הוא מפסק עגול (דימר) שניתן להסיט אותו בין המספרים השונים בתנועת יד. הרעיון הוא שניתן להעביר מעוצמה אחת לשנייה בתנועה קלה. כמו כן המפסק עובד באמצעות שלט רחוק שפועל גם על המאוורר וגם על המפסק עצמו. לכן חשוב לוודא שהמפסק מותאם לסוג המאוורר והשלט. 
כאן אנחנו מגיעים לשאלה כיצד לבחור מפסק בורר מהירויות. התשובה היא מאוד פשוטה, יש לבחון האם מדובר במספק שיכול לעבוד על כל סוג של מאווררי תקרה או רק דגמים מסוימים. בנוסף אלינו לבחון, כיצד הוא מעוצב. בדרך כלל מפסקים מסוג זה הם מאוד פשוטים במראה שלהם הם מאוד עדינים ומקנים מראה יוקרתי ומרשים. מדובר במפסק לבן, לא גדול, שאיננו בולט יותר מדי ולא מפריע לעיצוב של הקיר ובוודאי לא לעיצוב החדר. בורר זה יכול לשרת אותנו נאמנה למשך כל זמן שנשתמש במאוורר עצמו.