מעצבים מחדש את המבנה עם רכיבי תאורה דקורטיביים ויצירתיים

נושאים: תאורה
אין כמו עיצוב מחדש של בית, משרד או אולם עם רכיבי תאורה! כשאתם עם פורטל כמו Lightning Design תוכלו להיות בטוחים כי כל מבנה יעלה ויחדד עד מאד את רמתו העיצובית ללא מאמץ, גם אם לא חידשתם פריטי ריהוט או אחסון למיניהם.

גופי התאורה בימינו כה מעוצבים עד כי יש בנוכחותם כדי ליצור את השינוי הדרוש למבנה שלכם.

הדרך למבנה פנימי מעוצב בתאורה עוברת דרך שירות ייעוץ ממעצב פנים

מעצב הפנים ודאי ישמח לשמוע על Lightning Design, פורטל התאורה המציג את מיטב חנויות התאורה המובילות. כשהוא יגלה שלא נדרשת גלישה לאתרים מרובים, בוודאי שלא ביקור במספר חנויות פרונטליות, הוא יגבש את דעתו הרבה יותר מהר מבעבר, מה שיצריך מחיר נגיש יותר עבור השירות. כמובן שגם הדרך לסיום פרויקט התאורה תתהווה עם הרבה פחות סחבת מן העבר, כשפורטל המרכז את כל המידע זמין במרחק של קליק.

ניתן להשוות בין רכיבי תאורה שונים לחלוטין, ולהתאימם לחדר, לבית ולמשרד

המגוון כה רחב עד כי בהחלט ייתכן כי 2+ או יותר דגמי תאורה שנראים שונים זה מזה יתאימו לחדר או למבנה שלכם ויחדדו עד מאד את עיצובו. המכלול שבעיצוב החדר הוא האתגר הגדול, משום שרכיב שנראה יפה ומתואם עם רכיב אחד (למשל מנורה לעומת מערכת ישיבה) אינו בהכרח ייראה כך עם רכיב אחר (למשל מנורה לעומת ארון או מזנון). לכן, חשוב לא לנהוג בחיפזון אלא לבחור בזהירות את התקני התאורה שלכם, ורצוי לעשות זאת עם מעצב פנים מקצועי ומנוסה.

פתרונות תאורה מיוחדים: לפרקט, למראות ואפילו תאורה צבעונית!

כאן תוכלו למצוא מידע גם על רכיבי תאורה נדירים שהם שיהוו את ההבדל הגדול בין חדר רגיל לחדר מעוצב. כך, למשל, תוכלו ליהנות מתאורת ספוטים למראות, תאורה לרכיבי אחסון כמו ארונות ומזנונים ואפילו תאורת לד צבעונית שאינה צהובה או לבנה, ואינה נדרשת לחילוף נורה בשל כך שזו תאורה חשמלית, ללא חוט להט. בכך, הרווחתם גם עיצוב משודרג וגם חיסכון אדיר בסידורים ומשאבים!