בתי מנורות בעבודת יד מחנויות תאורה מובילות

נושאים: תאורה
אם תהיתם כיצד לעצב את החנות, הבית, המשרד, הקנטינה או המסעדה שלכם – ובגדול, עשו מה שהקולגות שלכם, שזכו למחמאות ושבחים עשו לפניכם

הזמינו מנורות שנעשו על ידי אומנים, ולא התוו במפעלים. כפי שתכשיטים, כלי נגינה ופסלים נעשים על ידי אומנים, כך גם גופי תאורה ביתיים. למזלכם, בפורטל Lightning Design ניתן לצפות בגופי תאורה נבחרים שנעשו על ידי אומנים, ולהחליט בעצמכם כיצד תרצו שהמרחב הפנימי החדש שלכם ייראה!

המבחר גדול, הצורות והצבעים מיוחדים ומגוונים

גודל בית המנורה, סגנון עיצובו והצבעים המעטרים אותו – שונים זה מזה. גם סוג המנורה שצריך להטמיע בכל גוף תאורה שונה. המבחר ענק, ואינו יכול להסתיים במחי יד. לטובת עיצוב המבנה שלכם, עיון בלשונית "בתי מנורה בעבודת יד" מומלץ לביצוע בליווי מעצב פנים בלבד. הוא יידע בדיוק מה לעשות על מנת להתאים את המנורה לעיצוב ביתכם, על ידי בחירת בתי המנורה הנכונים בכל סיטואציה בבית. גם אם אתם מעוניינים לבחור לבד, עשו זאת מול מעצב פנים מוסמך אשר יידע לעדכן אתכם בזמן אמת על אי התאמה ולהציע הצעה מחודדת יותר שתשפר לבטח את עיצוב הבית או המבנה הקיימים.

בכל גוף תאורה הושקעה מחשבה רבה, לכן השתדלו להשתמש בהתקנים על פי ייעודם

ישנם התקני תאורה שיועדו כתאורת צד, וישנם התקנים שיועדו כתאורה מרכזית. האומן המעצב יודע מה הייתה מטרת העיצוב הכי טוב, ולכן שימוש במוצר בדרך אחרת עלול לא להשפיע מבחינה עיצובית. לדוגמה, אם האומן עיצב ספוט ואתם החלטתם למקמו במרכז החדר, אמנם יהיה לכם אור, אבל עיצוב בית המנורה יכול היה להיות הרבה יותר טוב אם הייתם בוחרים בתאורה מרכזית שאותו מעצב בנה, ואז שיפור משמעותי היה מורגש גם בהיבט הדקורטיבי.

נבחרו רק יצירות אומנות משובחות במיוחד

בדומה לתחומים כמו בישול, מוזיקה ווידאו – גם בעיצוב תאורה התחרות היא עצומה, ומדי יום מעצבי הפנים והמעצבים התעשייתיים עושים ימים כלילות כדי להביא מוצרים חדשים לרווחת הקהל. יחד עם זאת, לא כל מוצר עומד בסטנדרטים, ולכן כדאי לכם לפנות ל- Lightning Design, שם הסינון נעשה עבורכם, ורק גופי תאורה ברמות גבוהות במיוחד ייכנסו. מסיבות אלו, כדאי ללוות את הבחירה עם מעצב פנים שיידע מה לעשות כדי להפוך את המוצרים שמולו לכאלו שיספקו לכם תשואה עיצובית חסרת תקדים!

הקליקו ל- Lightning Design לקריאת מידע נוסף על בתי מנורה בעבודת יד!