מאוורר תקרה עם תאורה לגינה

רכשתם בית עם גינה ואתם חושבים כיצד לעצב אותה? בונים בית בצידו גינה ותוהים אילו אלמנטים יכולים לעזור לכם ליהנות ממנה בכל ימות השנה, בכל מזג אוויר? אנחנו רוצים להמליץ לכם כאן על התקנת מאוורר תקרה עם תאורה לגינה, אשר ישפר במובנים רבים את העיצוב של הגינה מחד, וכן יהפוך אותה להרבה יותר פונקציונאלית ויעילה.

מאוורר תקרה עם תאורה לגינה

הרעיון של מאוורר תקרה עם תאורה הוא לא דבר חדש, לרוב משתמשים בו לצרכים ביתיים פנימיים, למשל התקנת מאוורר בחדרי שינה, מטבח או מרפסת. בבתים רבים המאוורר מחליף את המזגן, שכן הוא חסכוני יותר והאוויר שהוא מזרים הרבה יותר נעים מאשר האוויר הסינתטי של המזגן. השימוש במאוורר עם תאורה, מאפשר לחסוך את התקנת התאורה בנפרד, דבר שגם משנה את העיצוב של החדר וגם מקל ברמה מסוימת מבחינה כלכלית. עצם זה שכיום אנחנו יכולים ליהנות ממאווררים מעוצבים עם סוגי תאורה מגוונת, הופכת את השימוש במאוורר שכזה להרבה יותר פרקטי. 
כאמור, אחרי שנים שבהם השימוש במאווררי תקרה עם תאורה היה נפוץ בעיקר בפנים הבית (או בחללים פנימיים של מבנים אחרים), הרי שכיום נהוג להשתמש במאווררים כאלה גם לשימוש חיצוני, בין היתר בגינות פרטיות. הרעיון הוא מאוד פשוט, מחלקים את הגינה בין אזור פתוח לאזור מקורה, בדרך כלל באמצעות מרפסת קטנה או אזור מקורה עם פרגולה, ושם מתקינים את המאוורר. אותו מאוורר כולל גם תאורה במרכזו, מה שהופך את השימוש בו להרבה יותר יעיל. יש לכך שתי סיבות, הראשונה, ניתן לשבת במקום גם בימים חמים, שכן המאוורר הופך את הישיבה להרבה יותר נוחה ונעימה. הוא מייצר רוח נעימה, גם אם היא לעיתים מדובר ברוח חמה. סיבה שנייה היא, שניתן לשבת במקום גם בשעות הלילה, שכן בזכות התאורה אפשר להשתמש לשבת במקום וליהנות מאור מספיק חזק בשביל לארח חברים, לקיים ארוחות או לקרוא ספר. 
חשוב מאוד לוודא כשרוכשים את המאוורר, שהוא אכן כולל אמצעי תאורה חזק אך לא מסנוור, שהתאורה משתלבת היטב עם המאוורר וכמובן שהמאוורר עצמו מעוצב יפה ומגיע במספר עוצמות כך שנוכל ליהנות מזרימת אוויר נעימה ונוחה.