מאוורר תקרה חסכוני

הקיץ בשיאו, ואם אן לכם ולא רכשתם עדיין מערכת מיזוג שתכול לעזור לכם להתמודד עם החום הכבד השורר בבית, זה הזמן לחשוב על רכישת מאוורר תקרה שיצנן ויקרר את הבית שלכם כמו שאתם אוהבים.

מאוורר תקרה חסכוני

זה נכון שמרבית האנשים בישראל,עדיין, מעדיפים להתקין מזגן, אך בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות מגמה של גידול ברכישת מאווררים לבתים ולמשרדים ובפרט גידול במכירות של מאווררי תקרה. יש לכך סיבות שונות, כשהעיקרית שביניהן היא העובדה שמדובר בפריט מאוד חסכוני. משלב הרכישה ועד שלב השימוש. 
בשביל להבין עד כמה הוא חסכוני, נעבור שלב אחר שלב בתהליך, ונראה כמה כסף הוא יכול לחסוך לנו, זאת למרות שהשימוש בו אפקטיבי ומקל מאוד. 
מרכישה ועד שימוש 
שלב הרכישה – כבר בשלב זה אנחנו נגלה עד כמה מאוורר תקרה יכול להיות חסכוני. בזמן שמחירם של מזגנים מגיע בקלות לאלפי שקלים, הרי שמאוורר ממוצע לא יעלה מעל 2000 שקל. כלומר אנחנו יכולים למצוא מאווררים שזולים בעזרות אחוזים מכל מזגן, אפילו הפשוט ביותר. 
שלב ההתקנה – בניגוד למזגנים אשר דורשים מערכת שלמה של הכנה להתקנה, הרי שהתקנת מאורר תקרה הוא פשוט ומתבצע בו במקום על ידי חשמלאי מורשה. מדובר בהתקנה שעלותה לא יותר מ250-300 שקל. יש לקחת בחשבון גם את העובדה שהתקנת מאורר תקרה חוסך זמן רב, ולא דורש מאיתנו להפסיד ימי עבודה. 
שלב השימוש – מאוורר תקרה חוסך לנו בהוצאות חשמל באופן מהותי. על פי הערכות מדובר בחסכון של לפחות 50 עד 60 אחוז מהוצאות החשמל של מזגן. מה שמלמד על חסכון עצום בחשבון החשמל וגם על כך שמדובר במכשיר ירוק, מכשיר ידידותי לסביבה שמונע צריכת חשמל לשווא. שניהם עושים עבודה אפקטיבית באותה מידה. 
נקודה נוספת שצריך להסתכל עליה היא, שהחלפת חלקים או תיקונים, הם עניין הרבה יותר זול כשמדובר במאווררי תקרה מאשר במזגנים. במיוחד אם רוכשים מאוורר תקרה עם אחריות לשנה, לפחות. 
לסיום, כפי שאפשר לראות מאווררי תקרה הם אלמנט חסכוני מאוד, ומאחר ומדובר במכשיר יעיל, אז משתלם מאוד להתקין אותו בבית או במשרד.