מאוורר תקרה בזול

אמירה ישנה מלמדת, "מה שקונים בזול עולה ביוקר", זה לא תמיד נכון, בוודאי לא בעידן בו אנחנו ישנה תחרות גדולה יותר על כיסו של הצרכן מצד חברות שונות, זאת בהנחה וכמובן והשוק הוא פתוח ותחרותי.

מאוורר תקרה בזול


דוגמא טובה למוצר אותו אנחנו יכולים לרכוש בזול ולהרגיש בטוחים שרכשנו מוצר איכותי, הוא בתחום של מאווררים ובפרט מאווררי תקרה. כל מי שנכנס היום לחנות מוצרי חשמל, סניפים של רשתות או חנות עצמאיות, וכן לאתרי אינטרנט שעוסקים בתחום, יכול למצוא מגוון רחב של מאווררי תקרה במחירים זולים, יחסית. היחסיות היא אל מול המחירים שהיו בעבר בתחום וכן אל מול המחירים של מערכות מיזוג אחרות. ברור לכל שמזגן יעלה הרבה יותר ממאוורר תקרה, אך צריך לבחון זאת על פי השאלה מה כל אחד מהם מספק לנו, והאם שאלת המחיר עומדת ביחס ישיר לאותם אלמנטים שהמאוורר מספק לנו. 
לפני שנסביר מה צריך לבדוק כשרוכשים מאוורר תקרה בזול, נסביר בקצרה מדוע נוצר מצב שאנחנו יכולים ליהנות ממחירים נמוכים ביחס לעבר. זה נוצר כתוצאה משני גורמים, הראשון הוא שכיום אפשר למצוא מגוון רחב של חברות שמתעסקות בתחום, מייצרות ומשווקות מאווררי תקרה. הגורם השני הוא, שבמהלך השנים נפתחו חנויות שונות למכירת מוצרים חשמליים וכן רשתות שיווק החלו אף הן לרכוש מוצרים אלו. זה הוביל לידי כך שאותן חנויות מתחרות אחת בשנייה וכך אנחנו הצרכנים זוכים במאווררים במחירים זולים. 
אז מה צריך לבדוק לפני שרוכשים מאוורר תקרה בזול? 
תחילה חשוב לבדוק לאיזו חברה הוא שייך והיכן הוא מיוצר. יש מאווררים שנמכרים בזול ומגיעים מחברות לא מוכרות, אשר יכול להסביר מדוע המחיר של המוצר נמוך. לכן אל תתפתו לרכוש כל מאוורר במחיר מוזל. 
לאחר מכן תבחנו את המאפיינים של המאוורר, כמה כנפיים יש לו, איזו עוצמה, האם הוא מרעיש, דברים שיכולים להשפיע על עבודתו ועל היכולת שלכם ליהנות ממנו. כל אחד מהנקודות שציינו יכול לגרום לירידה במחיר שלו. 
לסיום, חשוב שתבדקו מה מציעים לכם במסגרת המחיר שאתם משלמים, מה כוללת האחריות ולכמה זמן היא מיועדת, האם המחיר כולל התקנה, החלפת חלקים ועוד.