מאוורר תקרה בגוון עץ

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות נהירה של אנשים רבים להשתמש במוצרים בסגנון עץ לעיצוב הבית. בחלק מהמקרים מדובר על מוצרי עץ אמיתיים כמו פרקטים, דקים, פרגולות ועוד ובמקרים אחרים מדובר על חפצים שהם דמוי עץ או כאלה שגוון הצבע שלהם הוא כשל גוון עץ. דוגמא טובה לכך הוא מאורר תקרה בגוון עץ.

מאוורר תקרה בגוון עץ

מאווררי תקרה הפכו זה מכבר לפופולאריים מאוד, הן בשימוש ביתי והן בשימוש עסקי. אנשים רבים מעדיפים להתקין אותם במקום מזגנים בשימוש בפנים הבית או העסק, ובמקרים בהם יש להם גינה או חצר, הם בוחרים להתקין אותו על גבי פרגולה, גגון או תחת מבנה קירוי אחר. אחת האופציות המועדפות עליהם היא מאוורר תקרה בגוון עץ. 
יש למאוורר תקרה כזה יתרונות שונים בכל הקשור לעיצוב ולהשתלבות במרחב. ראשית, מאחר ומאוורר תקרה באופן רגיל, יכול להיות כמין "פיל לבן" בחדר, אם לא רוכשים מאורר מעוצב וייחודי, הרי מוטב לרכוש מאורר עם גוון עץ כך שנוכל ליהנות מעיצוב ייחודי ומרשים, במקום מאוורר תקרה חיוור. שנית, במקרים רבים, במיוחד כשמדובר בהתקנת מאוורר בגינה או בחצר, מתחת לפרגולה, הרי שמאוורר תקרה בגוון עץ יכול להשתלב היטב עם האלמנטים הסביבתיים, זאת במקום מאוורר בגוונים אחרים שיכולים ליצור שונות וניגודיות שיכולה לפגוע בתהליך העיצוב. 
נקודה נוספת שיש לקחת בחשבון היא, שמאורר תקרה בגוון עץ, יוצר אווירה הרבה יותר חמימה ונעימה. עץ מטבעו הוא חומר אינטימי יותר ממתכת או ברזל, וכשאנחנו משתמשים בצבע עץ, הרי שאנחנו מקנים למקום אווירה אחרת. בוודאי אם האלמנטים מסביב משתלבים היטב עם גוון זה. 
מה חשוב לדעת כשרוכשים מאוורר תקרה בגוון עץ 
ראשית, יש לבחון באיזה גוון מדובר, האם זה גוון בהיר או כהה, שכן יש להתאים את סוג הגוון לצבעים של האלמנטים בסביבה. 
שנית, רצוי לבדוק האם מדובר בגוון שניתן לחדש אותו במידת הצורך. עם הזמן ייתכן שהצבע ידהה בצורה כזו או אחרת, לכן חשוב להשתמש בגוון אשר ניתן למצוא לו צבעים חלופיים. כך במידת הצורך נוכל לצבוע את המאוורר ולהמשיך ליהנות מהצבע הייחודי שלו.