חלון לגג רעפים

חלון לגג רעפים לאווירה כפרית וקסומה

חלון לגג רעפים לאווירה כפרית וקסומה

רבים מאיתנו בוודאי חלמו לא פעם להתקין גג רעפים אדום, כזה שמשרה אווירה אירופאית מיוחדת של כפר ציורי קסום. נכון, באירופה הם משמשים גם לצורך חימום הבית משום שהם מספקים הגנה משמעותית מפני הקור והשלג, אבל כך או כך מדובר בגג שהוא בעל משמעות רבה הן ברמה הפונקציונלית והן ברמה העיצובית. אם גם אתם מעוניינים להתקין גג שכזה, חשוב שתזכרו שאתם יוצרים לעצמכם על הדרך גם עליית גג, כך שזוהי עשויה להיות הזדמנות טובה לנצל שטח חדש שהתפנה עבורכם, לצורך אחסון חפצים או פריטים, או ליצירת חדר שינה או עבודה. אם החדר אכן צפוי להפוך לשימושי, מומלץ להתקין בו חלון לגג רעפים, שכן החדר זקוק לתאורה טבעית ולאוורור.

 חלון לגג רעפים

חלון לגג רעפים – פונים לאיש מקצוע

אפשרויות רבות עומדות לרשותכם בכל הקשור להתקנת חלון לגג רעפים, וכדי לבחור ביניהן חשוב להבין את המשמעויות השונות ואת ההבדלים בין האופציות. איש מקצוע אמין ומקצועי בהחלט יוכל לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות, להציג בפניכם את האפשרויות ולבחון לעומק את היתרונות ואת החסרונות של כל אחת מהן. המומחה שילווה אתכם יספק לכם הדמיה של החדר החדש שאתם עומדים לבנות ושל החלון המיועד להתקנה, לצד הצגה מפורטת של תמחור החומרים, ההרכבה וההתקנה, כדי שתדעו בכל שלב לקראת מה אתם הולכים ומה העלות הכרוכה בכך מבחינתכם. בהזדמנות הזו תוכלו גם להחליט האם יש צורך בחלון נפתח לצורך קליטת אוויר בחדר, או שמא החדר מיועד לשמש כמחסן בלבד ואין לכם כל צורך בפתח אוורור, אלא רק בהכנסת אור טבעי מבחוץ.

 

חלון לגג רעפים – מבחר סוגים

סוגים שונים של חלון לגג רעפים יציעו לכם אפשרויות שונות ומגנוני פתיחה שונים. חלונות מסוימים יתאימו יותר לגגות בטון שטוחים (הבנייה הישראלית הקלאסית) או דווקא לגג הרעפים החדר שלכם. השאלה המרכזית, זו אשר תשפיע על החלון שתתקינו, היא שאלת השימושיות של החדר. ישנה משמעות רבה להחלטה האם החדר הזה ישמש כמשרד פרטי, כחדר שינה, או בכלל כחדר משחקים לילדים, ועיצוב החלון יושפע רבות מכך. בכל מקרה, רק התקנה מקצועית תוכל להבטיח שתיהנו מחלון לגג רעפים שהוא יציב ואיכותי, ללא נזילות בחורף וללא חדירה של קרני שמש חזקות בקיץ. אל תתפשרו ואל תנסו לעגל פינות. החדר הזה יכול להפוך לאחד המוקדים המרכזיים של הבית, אם רק תנהלו את התהליך הזה בצורה נכונה ומדויקת.