וילונות לילדים

נושאים: וילונות
וילונות לילדים עושה רושם שהוילונות חוזרים לאופנה. פריט שייתכן שנזנח על-ידי רוב בעלי הדירות עושה את ה"קאמבק" שלו באופן מסוגנן וצבעוני ביותר. וכמו בכל תחום, גם כאן ישנו מספר הולך וגדל של "מומחי וילונות", אם בייצור ואם בעיצוב שלהם. לוילונות שני תפקידים עיקריים: יצירת אווירה והוספת אלמנטים לאווירה קיימת בחלל וויסות חום ואור הנכנסים לחלל החדר מבחוץ. על מנת שהוילון יבצע את תפקידו באופן מיטבי, יש להתאימו לחלל החדר הספציפי עבורו הוא מיועד.

כשם שיש וילונות שמתאימים יותר למשרדים, כך ישנם וילונות המתאימים יותר לחדרי ילדים מאשר לחדרים אחרים בבית (מטבח, סלון, חדר עבודה וכו'). וילונות המיועדים לחדרי ילדים, נוער ותינוקות הם בעלי מגוון קסום ורב של עיצובים וסגנונות, לטובת שדרוג החדר ומראו, כולל הוספת צבע ואווירה נעימה.

וילונות המיועדים לחדרי ילדים הם בעלי עמידות גבוהה והפעלה פשוטה. וילונות אלו הם צבעוניים ובעלי מוצרים משלימים. קשה להתחרות בשמחת החיים והצבעוניות המושרים על-ידי וילונות ייחודיים לחדרי ילדים. וילונות ילדים ניתנים להתאמה לגווני החדר וניתנים לעיצוב נוסף, על-ידי מגוון מובחר של בדים: בדי כותנה מעורבים, פסטלים, וילונות שקופים למחצה ואף בדים שקופים לחלוטין המאפשרים כניסה של תאורת שמש מופלה.

וילונות לילדים תורמים לאווירה קסומה וחמימה, שהיא מעין מחויבת המציאות עבור סוג זה של חדרים. ידוע הדבר שעיצוב חדרי ילדים כולל הכנסת רהיטים קומפקטיים ושימושיים על מנת להפוך את החדר ידידותי לילדים ולחבריהם, שבוודאי ירצו, מפעם לפעם לארח בחדרם ולהשתעשע עמם במשחקים שונים. מסיבות אלו, בבואנו לעצב וילון המותאם לחדרי ילדים, יש לקחת בחשבון את גודל החדר ולזכור להפריד בין אזור השינה לאזור החברה והמשחק.

וילונות לחדרי ילדים מאופיינים לרוב בצבעים ציוריים ועזים. וילונות אמיתיים לחדרי ילדים הם חסיני אש והפעלתם פשוטה. יש להעדיף הפעלה חשמלית – העושה שימוש במנוע חשמלי. הוילון מאפשר האפלה מלאה עד שקיפות מלאה. בוודאי שקיימת חשיבות בשליטה בכמות תאורת השמש הטבעית החודרת לחלל החדר. וילונות גלילה, למשל, מכניסות נועם ומצב רוח לחדר הילדים. יש לזכור שחדר הילדים משקף את אופיו של הילד המבלה בו שעות רבות במשך היום. לכן ניתן, שלא לומר - רצוי – לעשות שימוש מושכל בדמויות מוכרות מסדרות טלוויזיה אהובות ופופולאריות. מלבד האמור לעיל, נוכל להמליץ לכם להסתייע בשירותי הייעוץ של מומחי וילונות ידועים ובעלי הניסיון המחייב, בכדי שתוכלו לבצע את הבחירות הטובות ביותר עבור הילד שלכם.