בחירת גופי תאורה יצירתיים לבית

כאשר אתם נדרשים לבחור גופי תאורה יצירתיים לבית, מוטב להשקיע מחשבה רבה מאד בעיצובם!

בחירה נכונה של תאורה מאפשרת לכם ליהנות מבית מעוצב ומשודרג מבלי שעשיתם שום שיפוץ ומבלי שהכנסתם אף רהיט חדש הביתה. על מנת לדעת לבחור רכיבי תאורה באופן מושכל, הכנו לכם רשימה של המלצות אשר לבטח תזדקקו להן בשעה שתעסקו בבחירת התאורה.

היכנסו לפורטל מקוון והנגישו את עצמכם לעשרות עד מאות תצורות של גופי תאורה בזמן אמת!

פורטל כמו Lightning Design המאגד בתוכו חנויות תאורה מצטיינות אשר תענוג לעבוד עמם, כך הגיבו לא מעט לקוחות מרחבי הארץ – מאפשר לכם לבחור גופי תאורה בקלות, משום שכעט כולם מופיעים בפורטל – בנדיבות החנויות. במקום לחפש בעשרות אתרים ולפתוח לשוניות מרובות בדפדפן, ובמקום לכתת את רגליכם מטרקלין אחד למשנהו, בפורטל אחד מצויות כל התשובות לכל השאלות שלכם! זה יאפשר לכם כור מחצבה בסיסי להגיית סגנון התאורה הנדרש בכל מקום בבית, אבל זו רק תחילת הדרך.

התייעצו עם מעצב פנים הבקיא בתאורה!

השוק מלא במעצבים מסוג זה, אשר ייעודם הוא לסייע לדיירים לאפיין את התאורה שלהם. הוא ודאי ידבר אתכם על מושגים מעולם בית הספר לעיצוב כמו אור וצל, קוביות מגוז וכד', אבל כאשר הוא יראה מה יש לו בפורטל Lightning Design הוא יבין שהוא מתעסק בזוטות! כך, אתם למעשה נמצאים במצב הכי טוב שיכולתם להימצא בו: מעצב עם חוש ביקורת מאד מפותח נמצא בפורטל, ואחרי ה- WOW הראשוני שלו, מתחיל בעבודת סינון וביקורת שתכליתה – מציאת עזרי תאורה מעוצבים במיוחד שיקפיצו את מראה הבית שלכם וישפרו מאד את חזות התאורה שלו!

בחרו בצבעי התאורה הנחשקים עבורכם!

האמת היא שבסופו של דבר אתם, ולא המעצב, נדרשים לקבל החלטה. המעצב אמנם מסייע בעיצוב הבית, בהתאמה נכונה של רכיבי תאורה בגדלים שונים וכד', אבל כל דגם של מנורה או שנדליר מוצע בכמה צבעים, והצבעים באתר הם גם הצבעים של האור שיבקע מבתי המנורה. לכן, רצוי שבסוף תחליטו איזה צבע של אור תרצו שיהיה בכל חדר בבית. המעצב – לרוב יאשש את קביעתכם למעט במקרים בהם חוסר ההתאמה הוא מובהק, ואז הוא כמובן יתריע על כך וימליץ לבחור בצבע הכי קרוב לתפישת עולמכם, אשר יתאים גם מהפאן המקצועי.