טיפים מקצועיים על אפיון תאורת הבית

נושאים: תאורה
אפיון התאורה הביתית דורש מספר חישובים שעליכם לעשות: ידיעה מפורטת מה עתידה להיות צריכת החשמל שלכם וכיצד ניתן לחסוך בה.

שיפור עיצוב הבית גם הוא פרמטר שבא בחשבון. פרמטר נוסף הוא טיב האור, וכמות האור הנדרשת לכל חדר בהתאם לכניסת האור הטבעי אליו בשגרה. את הפעולות הללו מסייע לכם לממש יועץ תאורה מוסמך מחנויות הפורטל Lightning Design. כאן – תוכלו למצוא מספר טיפים מקצועיים לגבי אופן ביצוען של מטלות אלה לקראת קניית מערכת תאורה ביתית חדשה.

חיסכון בחשמל אינו אומר "התפשרות": בתאורה, ההיפך הוא הנכון

זהו אחד מהתחומים הבודדים בו חיסכון בחשמל מאפשר שדרוג ולא גריעה של רמת התאורה בבית. נורות חוסכות בחשמל הן נורות LED, אשר מתבססות בעיקרן על תכונת החומר של הדיודה שלהן כמוצר מאיר, ופחות על חשמל ישיר כמו נורת ליבון. מה אתם מרוויחים בתאורת LED? נורה בשלל צבעים, ולא בהכרח בצבע צהוב או לבן. בנוסף, אתם מרוויחים תאורה בטוחה, לא רותחת, ועל כן בטוחה מאד להצבה בסביבת חיות מחמד, ילדים וטף.

בחירת תאורה המתיישבת עם עיצוב הבית

בתאורה רגילה, שאינה תאורת LED, שם המשחק בעיצוב הבית הוא בחירת גוף תאורה אשר מתיישב עמו. בתאורת LED, לעומת זאת, גם איכות גוף המנורה חשובה, אבל גם צבעו של האור והקונטקסט שלו לבית הלקוח. יועץ תאורה מוסמך מ- Lightning Design יסייע לכם לבחור בתי מנורה ונורות LED בצבעים המתאימים לבית, כך שהבית ייראה כמו ארמון ללא הרבה מאמץ: רק על ידי החלפת התאורה הממוצעת מבחינה דקורטיבית בתאורת פאר של חנות בה מועסקים יועצי תאורה מנוסים ויצירתיים.

טיב האור והתאמתו לכל חדר

אחרי הכל תאורה הוא מוצר שצריך גם לעבוד: לספק אור מאיר ולא רק אור לעיצוב. לעתים חדרים מעוצבים הם חדרים שרמת האור בהם כה חלשה שלא ניתן לחוש בו. יועץ תאורה יזהה היכן החדרים שלא נהנים מהרבה אור שמש, ושם הוא יעצב באופן מסיבי את התאורה כך שתספק אור מלאכותי רב יותר מאשר בחדר שניזון בצורה מכובדת גם מהאור הטבעי.