אפיון גופי תאורה בבית הלקוח: ספוטים ומנורות מרכזיות

נושאים: תאורה
גופי תאורה בבית הלקוח מביעים אושר ושמחה במלוא מובן המילה. הבעה זו מורגשת מיד – בין אם רכיבי התאורה בולטים ומרכזיים ובין אם מדובר על תאורת צד.

בבית ממוצע, נדרשים גם גופי תאורה מרכזיים וגם גופי תאורת צד. חלק מגופי תאורת הצד הם גופים נראים, כמו למשל מנורות שולחן קטנות, וחלק מהם מלא נראים אלא מוצנעים בקירות, כמו למשל ספוטים וגופי צד קטנים טלסקופיים נוספים. באתר Lightning Design, המהווה פורטל לחנויות התאורה ובית בשבילכם, צרכני פתרונות התאורה, תוכלו למצוא את כל הנחוץ לכם לאפיון התאורה הביתית!

שנדלירים מעוצבים

מנורות מעוצבות להטמעה על מרכז התקרה, או בנקודה מקרית ברחביה. המנורות מעוצבות בסגנונות מודרניים ומעודכנים למונחים של ימינו. השנדלירים מופיעים בשלל צבעים, ומספקים את כל החזות התאורתית הנדרש לבית בסלון, בחדרים ואפילו במטבח. מומלץ מאד להשקיע מחשבה ענפה בבחירת השנדלירים שלכם. גשו ל- Lightning Design והתחדשו בעולם מושגים חדש!

נברשות דקורטיביות בניחוחות של ימינו

נברשות הן מנורות של פעם, אשר עוצבו בצורה של גופים מלכותיים בתוכם ניתן להטמיע כ- 20-40 נורות קטנות. זה מהווה יתרון משום שאם נורה אחת נשרפה, היתר פועלות, וכך תמיד יש אור בבית. הנברשות של היום מעוצבות עם ניחוחות מודרניים: הצורה נשמרת, אבל גוף התאורה עצמו עטוף בצבעים כמו לבן, כחול או אדום, ולעתים כולם בייחד. מה שבטוח, לא יהיה משעמם בחדר בו תותקן נברשת שכזו.

ספוטים בקירות וליד החלונות

גופי תאורה קטנים ולעתים טלסקופיים. המטרה שלהם היא לא יצירת עיצוב מרהיב, אלא שימוש באור על מנת שהעיצוב יתהווה. הם מוטמעים ליד חלונות, סמוך לפתחים של בית וליד מראות, במטרה להבריק את עיצוב התאורה בבית ולהפוך אותו לעוצמתי יותר. הדייר יחוש מיד בחידוש העיצובי גם אם הוא לא רואה פיזית מנורות מסוג כזה. יצוין כי יש גם ספוטים גלויים שהתבוננות בהם יוצרת מראה מרשים ביותר!

תאורת שולחן

תאורה מתקפלת העומדת על עמוד בסמוך לשולחן, או על השולחן גופא. התאורה מתאפיינת בגוף תאורה מעוצב למדי, בצורות שונות ובצבעים מגוונים. מומלץ להיכנס ל- Lightning Design ולהתרשם בעצמכם!