תאורת לד למטבח

עם תאורת הלילה העדינה המשפיעה על המטבח, מתעורר הצורך להאיר את כל החלל, ובמיוחד את משטחי העבודה והאכילה, על מנת שניתן יהיה ליהנות ולתפקד היטב במטבח גם בשעות הלילה. ועם תאורת לדים למטבח, אתה יודע מה אתה מקבל.

תאורה משפחתית חמימה

אור צהוב חם יוצר חמימות ומוסיף תחושה משפחתית, המתאפשר באמצעות תאורת לד למטבח שגורמת לחלל לזרוח באור בהיר עם אנרגיה ירוקה המגדירה את טכנולוגיית הלד. זוהי בחירה באפשרות תאורה משמרת אנרגיה המשולבת עם חסכון בעלויות.

מעבר לתאורת לד

כשהנורות הרגילות נשרפות, זה הזמן המתאים לשקול מעבר לנורות לד. תאורת לד למטבח יעילה במיוחד שכן היא בעלת תוחלת חיים מרשימה, וחסכונית ביותר.

עכשיו זה הזמן הנכון לעבור לתאורה יעילה יותר. נורות אלו הפכו להיות שיטת תאורה מתקדמת משמעותית במהלך השנים האחרונות. סוף סוף ניתן לספק אור חם ומנחם, המחזיק מעמד במשך עשרות שנים.

בחירת התאורה הנכונה

קיימים סוגים רבים של תאורת לדים למטבח, והבחירה בגופי התאורה הנכונים, עשויה להיות תהליך מורכב. לפני שיוצאים לקניות, יש לברר מחירים, ולהבין כל מה שצריך לדעת על בחירת הנורות התקינות.

תשכחו ממה שידעתם על נורות

כשקונים נורות, מחפשים באופן שגרתי את עוצמת הוואט, כדי לקבל אינדיקציה לבהירות הנורה. אך הבוהק של נוריות לד נקבע באופן אחר.

בניגוד לדעה הרווחת, נורה חלשה אינה אינדיקציה לבהירות, אלא מהווה את מידת כמות האנרגיה אותה שואבת הנורה. לתאורת לד למטבח, יש להקפיד על קורלציה בין הוואט הנמשך לבין הבהירות.

בנוריות לד, עוצמת ואט אינו מנבא מצוין לחוזק הנורה. אחרי הכול, הנקודה היא שהן מייצרות פחות אנרגיה.

כשמבקשים למדוד באופן ריאלי את הבהירות אותה מספקת הנורה, צריך להבין את תפקודה, ולהתייעץ עם יצרן הנורות במהלך הרכישה.

נורה רגילה מושכת פי חמש אנרגיית וואט. נורת לד מציעה תחושת בהירות במחיר השווה את ההשקעה לטווח הארוך.

בחירת הגוון הנכון של נורת לד

כל נורה רגילה מספקת גוון חם וצהבהב, אך תאורת לדים למטבח זמינה במגוון נרחב של גוונים. הן מסוגלות להציג מגוון מרשים של צבעים, כולל סגול, אדום, לבן וצהוב. למטבח, לעומת זאת, מומלץ לחפש תאורה חזקה וברורה.

 

 

גוונים פופולאריים

הגוונים הפופולאריים זמינים במותגי "לבן חם", "לבן רך", או "לבן בוהק". לבן חם ורך מפיק גוון צהוב, ונורות לד מתויגות בתור לבן בוהק המפיקות אור לבן, הקרוב יותר לאור יום. ניתן למצוא אותן בחנויות למוצרי חשמל ולבקש התאמה לתאורת לדים למטבח.

טווח הבהירות

אם אתה מעוניין להבין יותר בטכנולוגיית הגוונים הבהירים, טמפרטורת הגוונים, הכלל הראשון הוא שככל שהמספר נמוך, האור חם וצהוב יותר. כך שזה הטווח אותו יש לחפש כשרוכשים תאורת לד למטבח.