תאורת גינה סולארית – האם זה מומלץ?

אם החלטתם להאיר את הגינה שלכם, ולהוסיף בה גופי תאורה כדי שגם בשעות החשיכה אפשר יהיה ליהנות בגינה ולבלות בה. אתם בוודאי מתלבטים מה בדיוק אתם רוצים. מה עדיף לקנות? על איזה סגנון ללכת. אבל לפני שאתם מחליטים להשקיע בתאורת גינה סולארים בדקו האם כדי לכם לרכוש תאורה סולרית לגינה.

מה זה תאורה סולרית לגינה?

כדי לדעת במה לבחור חשוב לדעת בה מדובר ומהם הנתונים של תאורה סולארית לגינה. אז כך: התאורה הסולרית היא תאורה שמפיקה אנרגיה מהשמש ובכוח זה היא מאירה. כך שגוף התאורה הסולרי לא נזקק לחיבור חשמל בשביל לפעול ולהאיר את הגינה.

למה מנורות סולאריות לגינה כדאיות?

תאורת גינה סולארית זה טוב כל כך! זה פיתרון נפלא ביותר! 

כי אם בדור שלנו הפכנו כולנו להיות תלויים כל כך באנרגיית החשמל. ולא מצליחים לתפקד בזמן של הפסקת חשמל... אז אם אפשר להשתמש באנרגיית השמש ולהיגמל מעט מהחשמל – מה טוב!

קיימות וסביבה

אכפת לכם על הסביבה? רוצים לשמר את העולם שלנו ירוק ויפה יותר? זו סיבה נוספת לכך שמומלץ לבחור תאורה סולרית לגינה כזו שמייצרת את האנרגיה בעצמה בלי לזהם את האוויר ובלי לפגוע בטבע. אם זה אפשרי זה נפלא!

תאורת גינה סולארית - נדלק לבד

ידעתם שתאורת גינה סולארית מפעילה את עצמה? היא מצוידת בחיישנים כאלו שגורמים לה להפעיל את עצמה עם רדת החשיכה. והיא חכמה, התאורה הסולרית! היא מרגישה תנועה ומחזקת את עצמת האור כאשר היא מזהה שיש תנועה בסביבה.

איך מתקינים נורות סולאריות לגינה?

גם ההתקנה של התאורה הזו פשוטה וקלה. אין צורך בחיבור לחשמל, אין צורך בחוטים ובכבלים. לא תצטרכו לקרוא לחשמלאי שיארגן את תשתית החשמל לכל גופי התאורה שביקשתם להתקין בגינה. זה חוסך לכם הוצאה או עבודה.

כמה אור!

כל הגינה שלכם תקבל מראה חדש כשגופי התאורה הללו יפעלו. הצמחים יקבלו יופי מחודש.. וכל עלה יהיה בולט יותר וניכר בשטח. 

אז אם חשבתם להשקיע בגינה שלכם ולהוסיף עוד צמח או אדנית נוספת. אולי כדאי שתחשבו על הוספה של תאורת גינה סולארית. אמנם לא הוספתם עוד צמח. אבל הצמחים הקיימים בולטים יותר!