תאורה סולארית לבית , לגינה ולמרפסת .. וגם תאורה רחוב

חסכונית ואין צורך בתשתית חשמל התאורה הסולארית היא למעשה סוג של פתרון חכם המאפשר לנו לנצל את אנרגיית השמש הטבעית וכך לחסוך בכמויות אדירות של חשמל ואנרגיה. מדובר בפתרון אקולוגי חסר תקדים המסייע לצמצם משמעותית את תהליך התחממות כדור הארץ הגלובאלי ולהנות מסביבה נקייה, אקולוגית תוך תרומה למאזן הסביבתי והאקולוגי. תאורה סולארית היא תאורה המחליפה את כל סוגי התאורה להם נחשפנו עד היום.

תאורה סולארית

הרי כשאנו משתמשים בתאורה רגילה, אנו צורכים לא מעט חשמל ומשתמשים באנרגיה המשמשת ליצור את אותו תהליך חשמלי שנראה לכולנו כמובן מאליו, פשוט לוחצים על המתג והאור נדלק. ההגדרה המדוייקת לתאורה סולארית היא ״תאורה המופקת באמצעות אנרגיית השמש״. השימוש בתאורה מסוג זה, לא רק מאפשר לנו לחסוך בכמויות גדולות של חשמל כלומר בעלויות החשמל, אלא גם להפחית את הזיהום הסביבתי שנוצר. נסו להפחית את השימוש בצריכה ״רגילה״ של חשמל… איך תעשו זאת? חפשו מותגים המייצרים מכשירי חשמל ירוקים אשר מסייעים לנו לצרוך פחות חשמל. התחרות בתחום זה גוברת ככל שהזמן עובר ולכן היום קל וחסכוני לרכוש מותגים כאלה. בנוסף, בחרו בתאורה סולארית לאזורים כמו החנייה, המרפסת, רחבת הדשא, האזור שבו אתם מכינים ברביקיו והפרגולה… במקומות אלה תוכלו להתקין תאורה סולארית שתספוג את אנרגיית השמש לאורך כל היום ובערב תספק לכם אור שמופק ללא שימוש באנרגיית החשמל. אנו חיים במדינת שטופת שמש וחבל שלא לנצל את האנרגיה הזו שלא ממש עולה לנו כסף ואף תורמת לחיים ירוקים ויפים יותר. תאורה סולארית איך זה עובד?

1. תאורה סולארית מופקת באמצעות שימוש במערכת סולארית שמאפשרת לנו להאיר אזורים נקודתיים בסביבה החיצונית של הבית.
2. כל מה שצריך זה להתקין קולטים סולאריים שאוגרים את אנרגיית השמש במהלך היום ומאפשרים בשעות הערב והלילה להמיר את האנרגייה הזו לאור.
3. היום תאורה סולארית היא חלק בלתי נפרד ממערכות ביתיות אותן מחברים בכבלים לחברת החשמל. למעשה משפחות בישראל ״מוכרות״ את החשמל שהן מייצרות בשטח שלהן לציבור בישראל. לסיכום, נסו לעשות שימוש באנרגיה סולארית כך תוכלו לחסוך בעלויות החשמל ויחד עם זאת לתרום לסביבה ירוקה יותר.

קטלוג גופי תאורה סולארים , עדכונים ומה חדש בתחום התאורה הסולארית

מנורת פרח סולארית
מנורת פרח סולארית
מנורה סולארית לגינה מגיעה בעיצובים שונים ובצבעים שונים. הלד מאפשר לנו לעצב את הגינה עם גופי תאורה ללא חשמל ותשתית.
דוקרנים תאורה סולארית
דוקרנים תאורה סולארית
דוקרן סולארי לגינה
דוקרן סולארי לגינה
עמוד תאורה סולארי לגינה
עמוד תאורה סולארי לגינה
תאורה סולארית לגינה
תאורה סולארית לגינה
דוקרן סולארי
דוקרן סולארי
דוקרן סולארי לגינה או דוקרן לד לגינה - מצא את ההבדלים מה זה דוקרן סולארי לגינה? דוקרן סולרי לגינה, הוא למעשה גוף תאורה אשר מעוצב בצורה יפיפיה. הוא משתלב נפלא עם הגינה שלכם, נראה מרשים ומעניק תחושה יוקרתית בעיצובה הסופי. לדוקרן הסולארי יש מספר פעולות אשר משדרגות את איכות החיינו, ובנוסף לכך גם תורמות לסביבה שלנו. 1. הוא דוחה יתושים 2. מספק תאורת חוץ לגינה. מדובר במוצר ירוק וידידותי מאוד לסביבה, אשר חוסך לנו את השימוש בחשמל, שכן הדוקרן מנצל את השמש הטבעית ומספק תאורה. למעשה אנחנו חוסכים בשימוש שלו פעמיים. פעם אחת את צריכת החשמל ופעם שניה חוסכים בזיהום הסביבתי. מה זה דוקרן לד לגינה דוקרן הלד לגינה, למעשה מקנה לנו את האפשרות להאיר על איזורים ספציפיים, בגינה שלנו. בעזרת שימוש בדוקרן לד שכזה, נוכל להאיר על עץ, עציץ או כל אובייקט אחר בגינה. מנורת הלד חסכונית בחשמל, היא מתאימה לתאורת שילוט הבית, מצויינת כתאורה לכניסה לבית, ואם יש לכם שבילים ארוכים, אז מנורת הלד היא פתרון מצויין אשר יאיר לכם או לאורחים שלכם את הדרך. בשנים האחרונות השימוש בתאורת לד ניהיה נפוץ יותר ויותר, בין אם זה בבתים פרטיים או אולמות אירועים, האור החזק, אשר לא מציק לנו בעין בחושך מצד אחד ומתמזג בטבעיות עם הסביבה שלו מצד שני, מאפשרים לנו להנות מתאורה נעימה לעין. ההבדלים בין השניים שני הדוקרנים, גם הסולארי וגם הלד מזכירים מאוד אחד את השני בתכונותיהם ובתוצאה הסופית שהם מספקים לנו, שניהם נראים טוב, שניהם דקורטיביים ונעימים ובעיקר שניהם מספקים את התוצאה הנדרשת לנו, בכל הקשור לתאורה הגינה. יחד עם זאת ניתן למצוא הבדלים קטנים בין שניהם, כאשר הדוקרן הסולארי לגינה, הוא מוצר "טבעי יותר" אשר ניזון מהאור הטבעי וקרני השמש, הוא חסכוני יותר והיתרון הגדול ביותר שלו הוא שהוא ירוק יותר. מצד שני דוקרן הלד מאפשר לנו יותר "משחק" עם כיוון התאורה ומאפשר לנו לשלוט בצורה יעילה יותר, היכן להאיר, ועל איזה אובייקט להתמקד.
מנורת דוקרן סולארי לגינה
מנורת דוקרן סולארי לגינה
תאורה רחוב סולארית
תאורה רחוב סולארית
תאורת כביש סולארית
תאורת כביש סולארית
תאורת לד סולארית לגינה
תאורת לד סולארית לגינה
מנורה סולארית לגינה
מנורה סולארית לגינה
איך עובדת תאורה סולארית
איך עובדת תאורה סולארית
עמוד תאורה סולארי
עמוד תאורה סולארי
הטרנד הירוק תופס תאוצה גם בתאורת רחוב - הכירו מקרוב את עמודי התאורה החדשים המופעלים בזכות אנרגיית שמש
תאורה סולארית לגינה במבצע
תאורה סולארית לגינה במבצע
תאורה סולארית למרפסת
תאורה סולארית למרפסת
סרט לדים סולארי
סרט לדים סולארי
כמה צבעיםםםםם!!! רק נשאר לכם לבחור ...
שרשראות לד סולאריות
שרשראות לד סולאריות
תאורה סולארית
תאורה סולארית
אלו הם האפשרויות : ניתן להדליק מנורה באמצעות אנרגיה שהיא פחם , אנרגיה סולארית , נפט ,גלים ורוח.
תאורה סולארית - פרוייקט של תאורה סולארית ברחבי העיר
תאורה סולארית - פרוייקט של תאורה סולארית ברחבי העיר
תאורת רחוב סולארית
תאורת רחוב סולארית
העתיד כבר כאן ...תאורה חסכונית ירוקה בתאורת רחוב