תאורה לחדרי ילדים

תאורה לחדרי ילדים


מה בתמונה ? גוף תאורה מטוס לחדר ידלים

מנורות קיר לחדר ילדים

רכישה של מנורות קיר לחדר ילדים הינה רכישה שיש לבצע בתשומת לב רבה, ותוך מחשבה על פרטים רבים. אם אתם נמצאים בעיצומו של עיצוב חדר הילדים בבית שלכם, או שאתם רוצים לשפר את התאורה בחדר ולהתאים אותה לעיצוב שלו, במאמר זה תוכלו למצוא כמה טיפים חשובים אשר יעזרו לכם ללמוד כיצד לעשות זאת נכון וכיצד לבחור את התאורה שתתאים לחדר הילדים שלכם בצורה הטובה ביותר ללא כל בעיה.

פרקטיות – החלק החשוב ביותר

כשמדובר בחדר הילדים, החלק החשוב ביותר שיש לדאוג לו הוא פרקטיות, בייחוד אם אין מנורת תקרה בחדר. אם המטרה של נורות הקיר היא להאיר את כל החדר, אלו חייבות להיות נורות עוצמתיות מאוד אשר יאפשרו לילדים ליהנות מהחדר מבלי לאמץ את העיניים יותר מידי.

אם הנורות מיועדות להארה של חלקים מסוימים בחדר בלבד, כמו נורת קיר אשר תותקן מעל לשולחן הכתיבה, או נורת קיר אשר תותקן לצד המיטה, חשוב לבחור בנורות אשר יענו על הצרכים הספציפיים הללו בצורה טובה. למשל, נורת קיר לצד המיטה ברוב המקרים משמשת כנורת לילה ולכן כדאי שעצמת התאורה שלה לא תהיה גבוהה מידי. לעומת זאת, נורת קיר מעל לשולחן הכתיבה משמשת לקריאה ולפעולות המאמצות את העיניים ולכן עליה להיות בעלת עצמה חזקה יותר.

השתלבות עם עיצוב החדר

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של גופי תאורה מיוחדים אשר יכולים להשתלב בצורה טובה עם העיצוב הכללי של החדר ולהעניק לו מראה הרבה יותר מיוחד ומרשים. שימו לב, אם אתם רוכשים גופי תאורה המתאימים רק לשלב מסוים בחיי הילדים (לדוגמא, גוף תאורה עם ציור של דמות האהובה עליהם בתקופה זו), פחות כדאי להוציא על כך כסף רב כי ברוב המקרים לאחר זמן מה הם יתבגרו ויעדיפו להחליף את גוף התאורה באחר.

מה בתמונה ? מנורת כדור פורח לחדר ילדים


בטיחות

חשוב מאוד לבחור גופי תאורה שיותקנו על הקיר בצורה בטוחה ונורות אשר יאפשרו חיבור חשמל מרוחק יחסית בכדי למנוע התעסקות של הילדים עם חיבורי החשמל של המנורה מבלי שתשימו לב לכך.