תאורה לגינה - כל סוגי גופי תאורה לגינה - מגוון פתרונות של מנורות תאורה

אחד הדברים היותר מרגיעים בסופו של יום עבודה מפרך הוא לשבת בנחת ולשתות כוס קפה בגינת הבית שלנו, כאשר ברקע השמש שוקעת והכוכבים והירח תופסים את מקומה. זוהי בהחלט השעה הקסומה ביותר ביום ואין דרך טובה יותר לבלות אותה מאשר בגינה שלכם. על מנת לשדרג את הרגע הזה אנו מציעים לכם את שירותי התקנת תארה לגינה שלנו, שבאמצעותם תוכלו לשדרג את נראות הגינה שלכם מסתם עוד גינה, לחצר הכי יפה בשכונה. 


מנורת תלייה מעוצבת
מנורת תלייה מעוצבתקבלו הצצה ללהיט החדש בתחום תאורה גינה
הפריט בחסות דרים גרדן : פתרונות חוץ דקורטיביים ויוקרתייםתמונה של גופי תאורה לגינה - תאורה שוכבת בגימור מנורת כדור

חצר שכולם מדברים עליה אין ספק שגופי תאורה לגינה הינו אלמנט שמשדרג רבות את הבית והחצר, היות ובעזרת מספר גופי תאורה אנו מכניסים לחצר ביתנו אור וחיים חדשים, כאשר בשילוב עם הצמחים או הבריכה בחצר ביתנו, הגינה יכולה להראות כמו גינה של אולם אירועים או בית מלון יוקרתי. כיום, במחיר אטרקטיבי מאוד תודות לתנאי השוק התחרותיים בעולם החשמל וגופי התאורה גם אתם יכולים להשקיע סכום לא מאוד גדול בחצר הבית שלכם ולשדרג אותה כך שתיראה כאילו הושקעו בה עשרות ומאות אלפי שקלים, עם תאורה שמוסיפה פאן עיצובי יוקרתי מאוד לבית ולגינה. על מנת להתקין תאורה לגינה בביתכם יש ראשית להתייעץ עם מומחה בתחום תאורת הגן שכן גופים שונים מתאימים לגינות ויש להתחשב במספר רב של פרמטרים כמו הצמחייה והעצים בגינה, אם יש או אין בריכה ומבנה הבית והגינה. לאחר מכן ימליץ לכם המומחה על סוג גופי התאורה כאשר ישנה תאורה של צמחייה, גופי תאורה שקועים ברצפה או בדק ואפילו תאורה סולארית שלא מצריכה כלל שימוש בחשמל, אלא נטענת מאור השמש במשך היום ומספקת חשמל במשך כל הלילה. בכל אופן, וודאו כי גופי התאורה שמציע לכם המומחה הינם גופי תאורה חסכוניים על מנת שתוכלו לחסוך בצריכה האנרגיה. אנו ממליצים לכם להתייעץ עם מומחה לתאורת גן עוד בשלבים הראשונים של בניית הבית והחצר על מנת לראות איך תוכלו לשלב באופן המיטבי את התאורה בתוך הגינה שלכם, דבר שיקל עליכם רבות בהמשך הן מבחינה עיצובית אך חשוב מכל מבחינה פיננסית היות ובשלב הבנייה ניתן לעשות שינויים בתשתית החשמל, דבר שמאוד קשר ויקר לבצע ברגע שהבית עומד.

גם אוויר ואם אור תחת הפרגולה - סוהו אייר מבית סוהו תאורה וריהוט מציגה ליין חדש של מאווררי תקרה לגינהגופי תאורה לגינה לד

בשונה לתאורת גינה סולארית, אורות חגיגיים מיועדים לשימושים פנימיים וחיצוניים. אך האם ידעת שהם הופכים להיות כיום אביזר מועדף גם למתקנים קבועים?

בעלי בתים, כמו גם בעלי עסקים, מחפשים כיום אפשרויות להגביר את האווירה הייחודית הנוצרת בעקבות תכונות מרשימות של תאורה, כגון מחרוזות כיפיות של נורות, הנחשבות לשיטה אחת לעשות זאת.


מה בתמונה ? תאורת לד לגינה של דורי קמחי תאורה

לא רק בחגים

לשם הבהרה, אין מדובר באורות מחרוזת אותם אתה רוכש במחירי מבצע בתקופת החגים. אלו הן נורות באיכות גבוהה, המייצרות תאורה ברמה מקצועית ונועדו לתפקוד חיצוני בהיבטים שונים המחזיקים מעמד במשך שנים רבות.

כשאתה מחזיק ביד גופי תאורה לגינה לד, אתה יכול להרגיש את ההבדל. הם כבדים וזקוקים לחוט חזק שיחזיק אותם ביחד.

מה אתה מנסה להשיג עם תאורה?

כשאתה מתכנן את תאורת הגינה שלך, עליך להתקין ולתחזק מערכות תאורה חיצונית המשתלבות היטב בנוף. אנשים הצורכים חשמל רב זקוקים לנורות איכותיות.

מה אתה מנסה להשיג עם גופי תאורה לגינה לד? אם התשובה היא יצירת מקום יפה ומרגיע ליהנות בגינה, אורות מחרוזת עשויים לעניין אותך

רומנטיקה והומור משונה

התבונן על גינתך. יש לך פטיו בשטח פתוח גדול עם מרפסות סובבות הזקוקות לאור. התקנת אורות מסלול סביב פטיו זקוקה למשהו נוסף. במקום זרקור הפטיו, מומלץ להוסיף מעט הומור משונה ורומנטיקה באמצעות אורות מחרוזת.

ארבעה גופי תאורה לגינה לד ניתנים לתלייה מהמרזבים במרפסת על מנת ליצור תאורה חיצונית מדהימה. אורות אלו נראים מרהיבים ומספקים מספיק תאורה על מנת להאיר את כל האזור שמתחת.

עמודי תאורה לגינה מעוצבים - תאורת לד מאפשרת לנו לקבל עיצובים דקים ומעוצבים


תאורה מפתיעה ומהנה

אך תאורת מחרוזת אינה מיועדת עבור בתים וגינות בלבד. היא הגיונית גם עבור מספר פרויקטים מסחריים של תאורה. בין אם מדובר בחלל חיצוני במלון, או בשיטה ייחודית להדלקת כניסה לקניון. זהו יישום מהנה שאינו צפוי!

בגינות מחוץ למבנים תעשייתיים, למשל, ניתן לתלות גופי תאורה לגינה לד ההופכת את המקום למזמין יותר עבור העוברים והשבים בלילה. זה נראה נהדר.

לא בכל מחיר

אם אתה מעוניין בתאורת מחרוזת או כל יישום תאורה חיצוני אחר, הקפד לרכוש גופי תאורה במחירים משתלמים או בחבילות מבצע. מתקין תאורה יעבוד איתך על מנת לעצב את המערכת המושלמת בהתאם לצרכיך, טעמך ותקציבך האישי.

קטלוג תאורה לגינה

תאורה לגינה
תאורה לגינה
תאורה לגינה
תאורה לגינה
מנורה לגינה
מנורה לגינה
גוף תאורה מעוצב ויוקרתי לגינה - עמוד התאורה מאבן ומעוצב בקו ישר ונקי
כיסא מעוצב לגינה
כיסא מעוצב לגינה
ריהוט גן לגינה את הפריט ניתן לרכוש במתחם הום דיזיין בנתניה
תאורה לגינה
תאורה לגינה
מחפשים חנות תאורה לגינה ? בחנות תאורה IMD תמצאו מגוון פתרונות תאורה לגינה
חדש!!!
חדש!!!
תאורת גינה משולבת בריהוט גינה יוקרתי להשיג בחנות דרים גרדן בנתניה
ריהוט גינה מהמםםם
פרסומת
ריהוט גינה מהמםםם
להשיג בנתניה מתחם הום דיזיין
גריל גז לגינה
פרסומת
גריל גז לגינה
להשיג ברשת חנויות גרילי גז של חברת וובר ישראל
גופי תאורה מעוצבים לגינה
גופי תאורה מעוצבים לגינה
אנחנו מתרגשים בכל פעם שאנחנו רואים את הגוף תאורה המהמם הזה! גוף תאורה שוכב שמאיר ונותן טאץ' עיצובי לגינה
קבלו הצללה למיטה מעוצבת
קבלו הצללה למיטה מעוצבת
את הפריט הזה אתם יכולים לרכוש ממתחם לעיצוב הבית באזור הום דיזיין בחנות סימפלי ווד
תאורה גינה לבית פרטי
תאורה גינה לבית פרטי
תאורה לגינה במבצע
תאורה לגינה במבצע
עכשיו באוריאלי סחר תאורה מגוון מבצעים על גופי תאורה לגינה
חנות תאורה לגינה
חנות תאורה לגינה
דוקרן שחור לגינה
דוקרן שחור לגינה
להאיר את העץ עם דוקרן לד שחור להשיג בחנות תאורה IMD תאורה
מנורה לגינה
מנורה לגינה
מנורה סולארית לגינה
דוקרן פרוז'קטור
דוקרן פרוז'קטור
רעיון עיצובי לגינה
רעיון עיצובי לגינה
דוקרן LED
דוקרן LED
דוקרן לגינה : מוגן מים למתח נמוך להשיג בחנות תאורה לומינה לד טלפון: 09-7739903
ריהוט גן
ריהוט גן
ריהוט גן יוקרתי
תאורה סולארית לגינה לקישוט עצים
תאורה סולארית לגינה לקישוט עצים
קיים במגוון דוגמאות וצבעים : לבן , אדום , כחול , תכלת , כתום ועוד..
עמוד תאורה מעוצב לגינה
עמוד תאורה מעוצב לגינה
עמודי תאורה לגינה
עמודי תאורה לגינה
רוצים גם ? ניתן להשיג את עמודי התאורה היפים האלו במתחם SOHO ריהוט ותאורה באזור חיפה.
מעשנת לגינה של חברת וובר
מעשנת לגינה של חברת וובר
לפרטים והזמנות חייגו 9200*
תאורת גינה מעוצבת
תאורת גינה מעוצבת
להשיג ביאיר דורם תאורה : חנות תאורה בצמוד למתחם עיצוב הבית דיזיין סנטר
גופי תאורה יוקרתיים לגינה
גופי תאורה יוקרתיים לגינה
טיפים לעיצוב גופי תאורה יוקרתיים לגינה כשזה מגיע לתאורת גינה, העיצוב הכולל כרוך בחשיבה יצירתית. כדי לתכנן גופי תאורה יוקרתיים לגינה, שתהיה מורכבת מדפוסי אור וצל, מומלץ תחילה להסתובב בגינה בשעות הלילה ולדמיין כיצד ומתי להפעיל את התאורה. מאמר זה מספק את הטיפים הנחוצים לתהליך התכנון. שלב הבסיס האופן בו תאורה נתפסת במהלך היום שונה מהאופן בה היא נתפסת בשעות הלילה. יש לתת את הדעת במיוחד על מסלולי תאורה וחללים אחרים מחוץ לבית. יחד עם זאת, יש להיצמד לעקרונות תאורה מסוימים. בתור התחלה, למערכת תאורה קיימת אינטנסיביות הנובעת מכמות האור הנפלטת והגוון שלה. הגוונים הפרטניים של הנורות המסופקות בחברת Design Lightning מצוינים על גבי האריזות. גופי תאורה יוקרתיים לגינה מחולקים בדרך כלל לשלוש שכבות בסיס תפקוד: התאורה הכללית. הסך הכולל של התאורה צריך להספיק לכל חלל הגינה. יעדי התאורה. יש לכוון את התאורה למטרות מסוימות, כגון להאיר שביל. הדגשי התאורה. תאורה מודגשת מפנה את תשומת הלב לאובייקט מסוים בגינה או לאזור מסוים, ובדרך כלל מבוצעת עם אור זרקורים. בחברת Design Lightning ניתן למצוא מגוון נורות המתאימות לגופים חיצוניים. נורות ליבון פולטות אור נעים אך הן בעלות חיים קצרים וצורכות יותר חשמל. נורות הלוגן הן גרסאות יעילות יותר של נורות ליבון, יש להן בדרך כלל חיים ארוכים יותר, והן צורכות פחות אנרגיה. נורות ניאון זמינות בחברה בגוונים מהנים יותר, הן מחזיקות מעמד זמן רב, וצורכות פחות אנרגיה. בעוד שנורות LED יקרות יותר, עלויותיהן, אשר ממשיכות לרדת, מאוזנות על ידי אור החיים שלהן באופן יוצא דופן והן כרוכות בצריכת אנרגיה נמוכה ביותר. גופי תאורה יוקרתיים לגינה הממוקמים ליד מבנה המכיל מקור חשמל, ניתנים לשילוב בקלות יותר לתוך מערכת החיווט של הבית. מיקום התאורה בעוד שניתן למקם תאורת גינה כמעט בכל מקום, יש להקפיד על מספר כללים: נתיבים. נתיב מואר היטב הוא חובה, אך עיצוב התאורה צריך לאפשר למבקרים להתהלך באופן בטוח. אין צורך בתאורה גבוהה ומסנוורת. שביל מרוצף מואר יכול לשמש אף הוא להדלקת מסלול. דק או פטיו בגינה. תאורה בה ניתן להשתמש כדי להאיר אזורים מסוימים בגינה, על הדק, בפטיו או ליד מעקות ופינות ישיבה, ניתנת לעיצוב באמצעות שליחת נקודת אור כלפי מעלה ליצירת השפעה עקיפה. פרגולות וסורגים. תאורה היא שיטה טובה להדגשת היבטים בנויים בגינה.
דוקרן מנורה לעץ
דוקרן מנורה לעץ
תאורת שביל לגינה
תאורת שביל לגינה
גריל גז של וובר במבצע: מדריך רכישה ודרגות מחירים
גריל גז של וובר במבצע: מדריך רכישה ודרגות מחירים
אנשים אוהבים לצלות בשרים, עופות ודגים על מכשירי גריל גז הבנויים באיכות טובה, מגיעים עם אחריות ושירות לקוחות אמין, ועובדים בטכנולוגיה חדשה. הכנת ארוחות פיקניק בטבע, אירוח חברים ובני משפחה במרפסת או בגינת הבית, מובילה אנשים רבים לרכוש מכשירי גריל גז מתקדמים, הפועלים בטמפרטורות שונות בהתאם לצרכים ולטעם האישי. קיים מגוון מסחרר של מכשירי גריל גז, במחירים ברמות שונות והמיוצרים במודלים שונים, המאפשרים פעולה על חום גבוה דיו ליצירת סטייקים צרובים או ארוחות "על האש" מהנות. בתהליך השוואת המחירים ובחירת המכשיר המתאים, יש לתת את הדעת במיוחד על אפשרויות כיווני המבערים, והאביזרים הנלווים. מכשירים אלו נושאים תכונות הפעלה שונות, הם מחזיקים מעמד לאורך שנים, ועם מעט תרגול, ניתן לייצר באמצעותם ארוחות מעושנות מקסימות, כל עוד מקפידים על כללי ניקוי ואוורור נאותים. הגודל כן קובע כשמדובר בגריל, הגדול יותר הוא אכן הטוב יותר, וככל שמשטח הבישול גדול יותר, כך מתאפשרת יותר גמישות. רוב החברות ממליצות לצרכנים לרכוש מכשירים גדולים, הנושאים את מלוא היתרונות, כשהיבט המחיר משפיע, מטבע הדברים, גם על האיכות. כך, למשל, ניתן למצוא מכשירים בטווח מחירים של שלוש מאות שקלים עד ארבעת אלפים שקלים. גריל גז טוב מכיל לפחות שני מבערים, כך שניתן לבשל עם איזור חם ואיזור שאינו חם ביותר. מערכות אלו מאפשרות שליטה טובה יותר בטמפרטורה, ליצירת מאכלים איכותיים ומניעת אירועים מביכים של שריפת נקניקיות והמבורגרים. הזול יותר הוא היקר יותר בשילוב עם שיקולי המחיר, מומלץ לבחור את המכשיר הטוב ביותר והמתאים לצרכים האישיים, מתוך מגוון נרחב של עיצובים ורמות מחירים משתנות. הגלובליזציה השפיעה באופן משמעותי על ייצור מכשירי גריל גז, ורבים מהם מיוצרים כיום בסין, כשחלק מהחברות מקפידות לייבא רכיבים מארצות הברית. המכשירים הטובים ביותר עשויים מנירוסטה איכותית, אלומיניום יצוק או פליז, והם מחזיקים מעמד למשך שנים ארוכות, כך שהם מצדיקים את רמת המחיר. מכשירים עשויים אלומיניום או פלדה דקה נוטים להתקלקל לעיתים קרובות ויש להחליפם אחת לשלוש עד חמש שנים. שיקול נוסף המשפיע על המחיר הוא נושא המכסה, הנחשב לפריט חובה בגריל גז איכותי. מכסה מאפשר יצירת מגוון סוגי צלייה, לעומת מכשיר נטול מכסה המחייב בישול עם חום ישיר מצד אחד בלבד, שזה טוב ויפה להכנת המבורגרים, נקניקיות, ופיסות בשר דקות, אך אינו מאפשר צלייה ראויה של סטייקים עבים, צלעות, או אפילו עוף.
עמודי תאורה עומדים יוקרתיים לגינה
עמודי תאורה עומדים יוקרתיים לגינה
תאורה לגינה
תאורה לגינה
מנורה מעוצבת לגינה
מנורה מעוצבת לגינה
תאורה יוקרתית לגינה - דרים גארדן
תאורה יוקרתית לגינה - דרים גארדן
כחלק מהיותנו משקיעים בעיצוב הגינה שלנו, שכן היא מהווה חלק בלתי נפרד מהבית, ובה אנו מבלים זמן לא מבוטל, עלינו להתייחס גם לנושא התאורה בגינה. לשם כך חברת דרים גרדן, בשל היותה מאפשרת לכם לשדרג באופן בלתי רגיל את השהייה בגינה הפרטית שלכם, חשבה על כל הפרטים ובחרה לספק לכם גם פתרונות תאורה ייחודיים. הרי בערבי הקיץ הנעימים, אנו מארחים את החברים הקרובים ובני המשפחה שלנו לארוחות מפנקות הכוללות ברביקיו, שהייה בג׳קוזי ו/או בבריכה ולכן כדי שנוכל לנהל את האירוח בחוץ, אנו זקוקים לתאורה לגינה. לתאורת הגינה תפקיד פונקציונלי שכן באמצעותה ניתן להאיר על נקודות חיוניות מסוימות. באמצעות התאורה ניתן גם להדגיש עץ נוי מיוחד אותו בחרנו או להאיר את הדק בו השקענו רבות. בנוסף, לתאורה לגינה תפקיד עיצובי לא פחות חשוב וניתן בעזרת תאורה יוקרתית להדגיש אזורים מסוימים בגינה כמו למשל את האזור שבו מתבצע הברביקיו, סביב אמבט הג׳קוזי המפנק, בשביל שמוביל מהכניסה לבית לחצר וכמובן בפרגולה עצמה. חברת דרים גרדן מספקת פתרונות תאורה ייחודיים בשלל עיצובים. למשל, תוכלו לבחור בגופי תאורה בצורות ובצבעים שונים ואפילו גופים המשלבים תאורה ביחד עם עציץ דקורטיבי לגינה. ביום אתם מקבלים כד שתילה יפהפה בו תוכלו לשתול צמחים, תבלינים ושלל פרחים בהתאם לעונה ובלילה אותו כד הופך לגוף תאורה דקורטיבי שמעניק אור בכל האזור בו הוא נמצא. אנו מקפידים לבחור פתרונות תאורה חסכוניים שיתאימו לכם לשנים רבות קדימה ויאפשרו לכם לחסוך באנרגיה ובעלויות החשמל. בנוסף, גופי התאורה שלנו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים המתאימים לכל תנאי מזג אוויר- לקיץ החם והלח ולחורף הגשום והרטוב. פתרונות תאורה איכותיים לגינה יאפשרו לכם לנצל את שעות הפנאי שלכם ושל הקרובים לכם בפינה הישיבה בגינה הפרטית שלכם ולמקסם את היתרונות הרבים שקיימים בישיבה בחוץ לשלל מטרות החל מקריאת ספר טוב בכל שעות היום, שהייה באמבט הג׳קוזי ו/או בבריכה עם כוס משקה אהוב עליכם ובקיצור להנות מהרגעים הקטנים של החיים.
עמוד תאורה דקורטיבי לגינה
עמוד תאורה דקורטיבי לגינה
עמוד תאורה בעיצוב גליל אורך מעוצב המאיר את הגינה בצורה אלגנטית במיוחד
עמוד תאורה לגינה
עמוד תאורה לגינה
תאורה סולארית לגינה
תאורה סולארית לגינה
תאורה מעוצבת לגינה
תאורה מעוצבת לגינה
ספוטים שקועים לגינה
ספוטים שקועים לגינה
עמוד תאורה נמוך לגינה
עמוד תאורה נמוך לגינה
הגוף תאורה מתאים גם לשביל בגינה כדי להאיר את השביל.
תאורה מעוצבת לגינה
תאורה מעוצבת לגינה
גריל גז מקצועי של חברת וובר
גריל גז מקצועי של חברת וובר
עמוד תאורה נמוך ומעוצב לגינה
עמוד תאורה נמוך ומעוצב לגינה
זכוכית ויטראז
מכלי שתילה מוארים
מכלי שתילה מוארים
גידול צמחים בכדי שתילה מוארים – כך ניתן להתחיל.. עגבניות טעימות באישון החורף? זכייה בפרס הסיגליות המצטיינות? עשבי תיבול טריים לאורך כל השנה? כדי שתילה מוארים מאפשרים טיפוח צמחים בכל סוגי האקלים, ובכל עונה בשנה. במתחם התאורה ועיצוב הבית הגדול בישראל של חברת Lightning Design, ניתן למצוא שפע טיפים לסגנונות תאורה ומאמר זה מספק קווי הדרכה פשוטים, המאפשרים לכל אחד לגדל שפע צמחים ופרחים בתחומי ביתו. הגדרת איזור גידול צמחיה מקורה יש להכין חלקת גן מקורה, בין אם מדובר בשטח מדף, מרתף או חדר שלם, ולהכניס אליו את כדי השתילה. בהתאם לסוג הצמח, קבוצת הכדים צריכה להיות בגובה של ארבעה עד שמונה סנטימטרים על מנת לאפשר צמיחה וגישה נוחה לגיזום וטיפול. מומלץ לוודא גם רכישת תאורה שתאיר את כל אזור הנטיעות. יתכן שיהיה צורך ביותר מנורה אחת או מקור אור כדי לכסות באופן מלא את אזור הכדים. טיפ: חברת Lightning Design מקדמת גידול צמחים בכדי שתילה מאורים, עם תאורת LED המספקת את הספקטרום התקין של אור עבור פוטוסינתזה המהווה את המפתח להתפתחות הצמחים, ואור אדום לקידום פריחת ניצנים. קיימים מספר סוגי גדלי תאורה זמינים, שלכל אחד מהם יש את היתרונות והמאפיינים משלו. תאורת פלורסנט נושאת חתימת אש נמוכה ויוצרת מגוון מכובד של תאורת גידול לכדי שתילה קומפקטים. נורות LED לגידול צמחיה מציעות את הטכנולוגיה העדכנית ביותר כיום. זוהי אנרגיה נמוכה ויעילה ביותר, הכרוכה בפליטת חום נמוך במיוחד והן מציעות מגוון ספקטרום אידיאלי של תאורה, וגוון המותאם לצמיחה. בחברת Lightning Design מאמינים שהשיטה הידידותית והיעילה ביותר לגידול צמחים בבית, היא שימוש בנורות LED. טיפים למיקום התאורה תלייה או הצבת תאורה מעל כדי השתילה הן השיטות הטובות ביותר, שכן כך ניתן לחקות אור שמש טבעית מהתקרה ולחשוף את כל הצדדים והעלים של הצמח אל האור המלאכותי. יש להקפיד על התאמת מיקום התאורה כך שהצמחים יוכלו להתפתח ולשמור על המרחק המתאים. בפורטל התאורה ועיצוב הבית הגדול בישראל ניתן לקבל את הייעוץ לגבי בחירת הדגמים וסוגי העיצוב המסוימים, עבור הצמחים הפרטניים, והוראות השימוש המדויקות. יש לזכור כי רמת התאורה הדרושה להתפתחות צמחיה בתוך הבית תלויה במאפייני הצמח. בהתאם לסוג הצמח, יתכן שיהיה צורך במספר סוגי תאורה שונים להגדרה בגבהים שונים, עבור אזורי צמחיה מסוימים.
גוף תאורה מעוצב לגינה
גוף תאורה מעוצב לגינה
להשיג בחנות תאורה יאיר דורם
גוף תאורה מעוצב לגינה
גוף תאורה מעוצב לגינה
עמודי תאורה מעוצבים לגינה
עמודי תאורה מעוצבים לגינה
את הגופים היוקרתיים האלו ניתן להשיג בחנות תאורה יאיר דורם
דקים , ארוכים ויפים... גופי התאורה החדשים והיוקרתיים לגינה ביאיר דורם
דקים , ארוכים ויפים... גופי התאורה החדשים והיוקרתיים לגינה ביאיר דורם
תאורה לגינה
תאורה לגינה
להשיג בדורי קמחי תאורה
תאורה לגינה
תאורה לגינה
גופי תאורה לגינה של חברת SOHO תאורה. חנות התאורה SOHO ממוקמת באזור חיפה אתם מוזמנים להגיע לאולם התצוגה ולהתרשם מהמגוון העצום של גופי התאורה לגינה!
תאורה לגינה
תאורה לגינה
יש לכם בית פרטי מרשים וחסרה התאורה היפה והמעוצבת ? מומחי התאורה של חברת SOHO תאורה יעזרו לכם לתכנן תאורה לגינה.
תאורה לחצר
תאורה לחצר
יש לכם חצר וחסרה התאורה ? אתם מוזמנים להתרשם ממאות גופי תאורה במתחם SOHO תאורה וריהוט הממוקם באזור חיפה.
אריחי דק – מה הם?
אריחי דק – מה הם?
אנשים רבים חולמים על התקנת אריחי דק שיהפכו את החצר שלהם לקלאסית יותר, לנעימה ובעיקר לכזו שכיף לשהות בה. אנשים שרוצים להתקין דק ומחפשים מראה ייחודי עבורו, או מי שגר בדירה שכורה ומאוד רוצה דק אבל גם רוצה לשמור לעצמו את האפשרות להעביר אותו יחד איתו בהמשך, יכולים בהחלט להסתפק בהתקנה של אריחי דק. הדק המודולארי הזה מורכב מאריחי דק שיש להם צורה אחידה והם מתחברים אלה לאלה עם מחברים נסתרים. כך למעשה נוצר מראה אחיד ונקי של דק מרשים במיוחד. האריחים למעשה מורכבים מלוחות עץ קצרות שלכל אחד זווית אחרת וגוונים שונים, אך יחד הם מצליחים ליצור תחושה שמדובר ברצפת עץ טבעית לחלוטין. סוגים שונים של אריחי דק ישנם בשוק לא מעט סוגים שונים של אריחי דק, אך יש בניהם כמה סוגים מרכזיים. הפופולאריים ביותר הם אריחי דק איפאה או עץ אורן אבל גם קומארו או דק סינטטי קיימים ונעשים נפוצים לא פחות. לאחר שתבחרו לעצמכם את סוג הדק המתאים והנכון, מתוך שורה של שיקולים כמו בחירת הצבע, המרקם, וכמובן המחיר, תוכלו להמשיך הלאה ולהתכונן לקראת ההתקנה. שימו לב שניתן להתקין אריחי דק על משטחים שונים, כל עוד הם מיושרים היטב (חשוב לבדוק באמצעות פלס). האריחים יכולים להיות מותקנים על גבי רצפה רגילה, מדרכה (מרצפת אקרשטיין), בטון חלק, משטחי גרנוליט, אספלט ואפילו מעל יריעות איטום ביטומניות. היתרונות של אריחי דק לפני הכל חשוב להבין שלאריחי דק יש מראה ייחודי משלהם, וזהו יתרון משמעותי מאוד, אבל ישנם יתרונות אחרים משמעותיים אולי אף יותר מכך. למשל, העובדה שמדובר בהתקנה מודולארית למעשה הופכת את תהליך ההרכבה כולו לפשוט יותר, וגם את האפשרות לנייד את הדק במקרה הצורך. גם המרווח מהקרקע נמוך יחסית ולא יעלה על כארבעה סנטימטרים, בעוד דק רגיל הוא עבה הרבה יותר והמרווח שלו מהקרקע עומד על חמישה עשר סנטימטרים. בנוסף לכל זה, אריחי דק הם חסכוניים מאוד, העלויות שלהם נמוכות ואתם יכולים לחסוך בהתקנה עד 20 אחוזים לעומת כל דק אחר. אם כן, אריחי דק יעשו לכם את הקלים הרבה יותר קלים וישרו אווירה שונה ונעימה במקום שבו תציבו אותם. העובדה שאתם יכולים לנייד את האריחים ממקום למקום ולקחת אותם איתכם במקרה שבו תחליטו לעבור דירה, היא עובדה מאוד משמעותית ויש לה חשיבות רבה לכל אורך הדרך.
גוף תאורה מעוצב לגינה
גוף תאורה מעוצב לגינה
עמוד תאורה
תאורה לגינה
תאורה לגינה
גוף תאורה בצורת אבן .
גדר פלסטיק לגינה מרשימה
גדר פלסטיק לגינה מרשימה
גינה מסודרת ונעימה יכולה להיות מקום מפלט מושלם מלחצי היומיום ופינה קסומה שבה אפשר להירגע, ליהנות עם בני המשפחה או עם אדם קרוב, או פשוט ליהנות משקט מוחלט. כדי שכל זה יקרה אתם זקוקים בעיקר לפרטיות רבה, מה שאומר שאתם צריכים גדר מפלסטיק לגינה, אשר תגונן עליכם מפני העולם שבחוץ ותגדיר באופן ברור את הגבול שבין המרחב הפרטי שלכם לבין כל השאר. אתם בוודאי תוהים כעת מדוע עדיף דווקא גדר פלסטיק לגינה ולא גדר מעץ או מאלומיניום והתשובה היא שכל האפשרויות טובות בהחלט, אבל לגדר פלסטיק יש את היתרונות שלה. היא יכולה לתרום רבות לעיצוב הגינה וגם להציע לכם שכבת הגנה איכותית מאוד, שתחזיק מעמד לאורך זמן. גדר פלסטיק לגינה – בעד ונגד בין מכלול הדגמים הקיימים כיום אתם יכולים בוודאי למצוא דגם של גדר פלסטיק לגינה שיתאים בדיוק לכם, לעיצוב הקיים בחצר ולטעם האישי שלכם. הנושאים בהם כדאי להתמקד ושאותם חשוב לבדוק הם גודל הגדר, העיצוב שלה והצבע, כך שאם תרצו גדר לבנה וקלאסית אין שום בעיה להתקין אחת כזו, כפי שאין בעיה להוסיף לגדר הפלסטיק גם גוון של עץ בהיר או כהה לפי בחירתכם. היתרון כאן הוא שגדר פלסטיק דמוי עץ יהיה יציב יותר מעץ ויתמודד בהצלחה רבה יותר גם בקיץ לוהט במיוחד וגם בחורף סוער מאוד. שימו לב שישנם דגמים שונים וסוגים מסוימים שהם פחות איכותיים, והחיסרון שלהם הוא שהם עשויים להרכיב גדר חלשה יותר, כזו שתתקשה לעמוד בפני רוחות חזקות בחורף. הבחירה בסופו של יום היא לחלוטין שלכם, ואם תבחרו נכון ותשקיעו מעט יותר ברכישת גדר פלסטיקה לגינה שהיא יותר איכותית ויציבה, גם התוצאה תהיה בהתאם. משדרגים גדר פלסטיק לגינה נניח שהתקנתם גדר פלסטיק לגינה ובחרתם להציב את המוטות לאורך, אך בעוד כשנה תשנו את דעתכם ותרצו להתקין את מוטות הפלסטיק דווקא לרוחב. אין שום בעיה. יתרון מרכזי מאוד שיש לגדר הזו על פני חלופות אחרות הוא שמדובר בגדר שקל מאוד להרכיב – ובאותה המידה קל גם מאוד לפרק. אם כן, בכל רגע שבו תחליטו שהגיע הזמן לרענן את מראה הגינה פשוט לעשות את זה בעצמכם, או לקרוא לאיש מקצוע שיטפל בנושא עבורכם מבלי שזה יגזול זמן רב או ידרשו עבודה מורכבת מדי. זהו יתרון חשוב, בוודאי למי שמכיר את עצמו טוב מספיק ויודע שהוא עשוי להשתעמם ולהזדקק לשינוי.
תאורה לגינה
תאורה לגינה
תאורת כדור לגינה
גוף תאורה לגינה בסגנון נר עתיק
גוף תאורה לגינה בסגנון נר עתיק
תאורה לגינה
עמוד תאורה נמוך
עמוד תאורה נמוך
תאורה לגינה
תאורת גינה לבית פרטי
תאורת גינה לבית פרטי
עמוד תאורה עומד לגינה
עמוד תאורה עומד לגינה
ריהוט גינה
ריהוט גינה
ספסל גינה
ספסל גינה
תאורה שקועה לגינה
תאורה שקועה לגינה
תאורה בקו 0 עם קיר חיצוני שקוע נגד מים להשיג בחנות תאורה באזור חיפה ( הצפון ) SOHO תאורה וריהוט
עמוד תאורה לגינה
עמוד תאורה לגינה
כופי תאורה מעצבים לגינה
ספוטים לגינה
ספוטים לגינה
אם התמזל מזלך ורכשת בית עם גינה, כלומר, אם אתה מתגורר מחוץ לתל אביב, בבית עתיק, או באחוזה מוקפת צמחיה, או לפחות אם אלו החיים אותם אתה מדמיין, גינה מקסימה אפשרית לעיצוב הגורם לצופים בה להשתאות. עיצוב גינה גינה מעוצבת היטב מספקת שפע צמחיה ופריחה, כמו גם מקום לגידול ירקות ופירות. התוצאה היא נוף שיש לו כל מה שאתה צריך כדי להגדיר פינת חמד אהובה. אם תפזר בגינה מעט ורדים, תוכל אף ליצור בגינתך פינה רומנטית חלומית. גינה בסגנון הנרי השמיני גינה ביתית ממלאת את תפקידה כשהיא מוארת היטב, בסגנון תאורה בו השתמשו משפחות בתקופת הנרי השמיני, אחד מסיפורי האהבה הגדולים בהיסטוריה. בתקופה ההיא השתמשו בשפע נרות ותאורת פחם ונפט, אבל היום, הספוטים לגינה עושים את העבודה לא פחות טוב, אם לא הרבה יותר טוב, כך שאם תרצה, תוכל לבלות בגינה אפילו לילה שלם, גם אם אתה פוחד מהחושך. להתבונן אל האופק שמים כחולים, בריכה נוצצת, דשא ירוק, אוויר צח, זה כל מה שאתה צריך כדי להרגיש על גג העולם או לפחות לדמיין שאתה ניצב על צוק ממנו תוכל להתבונן למרחקים. בחר מיקום מושלם להצבת ספוטים לגינה, הקפד על רכישת מותגים מפורסמים, תוך שאתה מתעלם מהמחיר הגבוה שלהם, ותוכל לערוך פיקניק בלילה בגינת הבית, כפי שהצרפתים עושים. לחלום על הטבע כי אין צורך לחלום על בית במגדל בעיר, כשיש לך גינה מוארת היטב המהווה החלום של כל אדם שאוהב את הטבע. בעבר, נהגו אנשים באנגליה לשבת בגינת ביתם לעת ערב, כשהם נהנים מכוס בירה קרה וצלחת מטוגנים. בירה קרה וצלחת מטוגנים גם אתה לא צריך לצאת לפאב, ובכל מקרה אין לך הרבה פאבים לצאת אליהם כשאתה גר מחוץ לעיר, אבל אתה יכול לשבת בגינת ביתך, להתפעל מהנוף המואר היטב באמצעות ספוטים לגינה, להניח שמיכה על הדשא, ולהצטייד בטעימות מרנינות נפש של בירה קרה וצלחת מטוגנים. תאורת גינה מדהימה אחת מהאפשרויות המדהימות ביותר לתאורה חיצונית, היא שימוש בתאורת ספוטים לגינה, הנמכרים במגוון סוגים וברמות מחירים שונות. תן לליבך להיסחף, וקח חלק בטרנד המודרני המפורסם. גם כשאתה ניצב ליד חלון חדר השינה, אתה יכול להתפעל מהנוף הקסום של גינתך המוארת היטב. לצפות להתרחשויות נפלאות בהשראת דיקנס צ'ארלס דיקנס, שכתב את 'תקוות גדולות', לא חשב על ספוטים לגינה כשתיאר את ההתרחשויות הנפלאות בספריו. אבל היום תאורה זו מציעה חוויה מפנקת הרבה יותר לאוהבי הטבע המבקשים להתרחק מהמולת העיר. עכשיו גם אתה יכול לבלות את הלילה בפרגולת הגינה שלך, ולהביט על הנוף השליו מתוך הנוחות של הכורסה האהובה עליך.
דוקרן תאורה סולארית לגינה
דוקרן תאורה סולארית לגינה
עמוד תאורה מעוצב לגינה
עמוד תאורה מעוצב לגינה
תאורה לגינה
תאורה לגינה
מגוון גופי תאורה לגינה החל מדוקרנים לגינה ועד פרוג'קטרים
ספוט לגינה
ספוט לגינה
דוקרן לגינה בצבע זהב ( יוקרתי ) מIMD תאורה
ספוט לגינה
ספוט לגינה
להשיג בחנות תאורה IMD תאורה
עמוד תאורה לשביל
עמוד תאורה לשביל
עמוד שביל תאורה - עמוד עגול להשיג בחנות תאורה IMD תאורה
דוקרן לד לגינה
דוקרן לד לגינה
להשיג בחנות תאורה לד מרקט מעוניין בפרטים נוספים ? טלפן אלינו 03-5080500
דוקרנים לגינה
דוקרנים לגינה
תאורה לגינה מאירים עם דוקרן תאורה של לדמרקט מעוניין בפרטים נוספים ? טלפן אלינו 03-5080500
עמוד תאורה דקורטיבי
עמוד תאורה דקורטיבי
עמודי תאורה לגינה במבצע באוריאלי סחר
עמודי תאורה לגינה במבצע באוריאלי סחר
חנות תאורה בבת ים
תאורת לד לפרגולה
תאורת לד לפרגולה
להשיג בדורי קמחי תאורה
ספוט לרצפת גינה
ספוט לרצפת גינה
פרוז'קטור עם חיישן
פרוז'קטור עם חיישן
תאורה סולארית לגינה
תאורה סולארית לגינה
מחפשים תאורת לד לגינה ?
מחפשים תאורת לד לגינה ?
הכירו מקרוב איך בנויה טכנולוגית הלד בתמונה : נורת לד
תאורה לעצים
תאורה לעצים
מגוון פתרונות תאורה לגינה בסוהו תאורה וריהוט
מגוון פתרונות תאורה לגינה בסוהו תאורה וריהוט
גופי תאורה לגינה
גופי תאורה לגינה
להאיר את הגינה בסטייל עם גופי תאורה מעוצבים ומאירים את כל הבית מבחוץ