תאורה לבית במבצע – שאלות ותשובות

ביקורך בחנות תאורה צריכה להיות מלווה לאחר השגת המידע הרבה ככל הניתן. מאמר זה סוקר את השאלות והתשובות הנפוצות בכל הנוגע לתאורה לבית במבצע.
איזה סוג נורות אני צריך עבור תאורה לבית

תאורה מקיפה לבית מבוצעת עם נורות שונות המשמשות למטרות שונות, בעוצמות שונות, כך למשל, תאורה לחדר שינה שונה מתאורה לסלון או מתאורה לטבח. הבחירה בתאורה לבית במבצע מבוצעת בהתאם למשימה המבוצעת בחדר.
האם אני יכול להתאים את גובה אור התליות לתקרה שלי?
רוב אורות תליון תקרה מתכווננים באופן מלא. תליוני תאורה לבית במבצע נמכרים במחירים נמוכים ומפיקים מקסימום אור. מתקין תאורה מסביר לך כצד הם עובדים מבחינה טכנית, וביקור בגלריות תמונות מציג בפניך מגוון מוצרים. הגובה מותאם לחוליות השרשרת, פשוט כפי שזה נשמע!

האם אני יכול לרכוש אורות קיר תואמים?

כן. סוגים רבים של תאורה לבית במבצע מציעים מגוון נרחב של תאורה הכולל מנורת שולחן, אורות תקרה ואורות קיר. 
ניתן אף לשלב ולהתאים אביזרים רבים, כך שאם אתה רואה בסיס שאתה מעוניין בו עם גוון שונה, צור קשר עם חנות תאורה והצוות המקצועי יעשה מיטב יכולתו על מנת להראות לך איך זה נראה.
האם מומלץ להשתמש בנוריות או מנורות רגילות? כן, אתה יכול להשתמש בנוריות ומומלץ להשתמש בנורות מנורת לד לבנה חמה. נוריות צורכות את הכמות הנמוכה ביותר של אנרגיה.
ממה עשויה מנורה. בתשובה פשוטה, זכוכית! מומחי תאורה מסבירים לך כיצד עובדת תאורה לבית במבצע עם נוריות איכותיות.
האם אני יכול לרכוש מנורות בנפרד או שאני צריך חבילה? עבור פריטים רבים שאתה יכול לקנות במחירים נמוכים של תאורה לבית במבצע, תוכל לקנות את הבסיס או את המנורה בנפרד, ולהחליפם בהתאם לצורך.
כיצד אני יכול לטפל במנורה שלי? מלבד אולי לאבק אותה לעיתים מזדמנות, אין הרבה מה לעשות עם מנורות איכותיות, מלבד להעריצן כמובן!
האם אני יכול להשתמש בעמעם על התקרה או קיר האורות? כן. אבל זה תלוי לחלוטין בסוג העמעם בו אתה משתמש. לעולם אל תשתמש בלד עם מתג דימר, אתה תהיה בסיכון של נזק לנורה, למנורה ולמתג.

דורי קמחי תאורה אדריכלית
פרסומת
דורי קמחי תאורה אדריכלית
✨ SUMMER COLLECTION SALE ✨ עד 70% הנחה על גופי תאורה נבחרים מקולקציית הקיץ ! להרשמה למבצע ומידע נוסף >> http://bit.ly/29GeuTe דורי קמחי תאורה אדריכלית | קיבוץ גלויות 32, תל אביב | 03-6823857
פרסומת
תאורה במבצע
תאורה במבצע
פרסומת
פרסומת
פרסומת