תאורה לבית

הטרנד העיצובי החדש של כל מעצב או אדריכל אם בעבר כאשר היינו בוחרים מעצב או אדריכל שיסייעו לנו בתהליך תכנון ועיצוב הבית והחללים השונים המאפיינים אותו, הדגש היה על ריהוט, אביזרים נלווים, הצבעים בהם היינו בוחרים לצבוע את הקיר, סוג הרצפה, הקרמיקה ועוד, היום, בעידן המודרני, כחלק מתהליך עיצוב פנים או עיצוב גן - ל תאורה לבית יש תפקיד מרכזי שאף מעצב או אדריכל לא פוסחים עליו. 

תאורה לבית מודרניהיום גם יש מעצבי ויועצי תאורה רבים שכן הטרנד תופס תאוצה בשל ההבנה שגופי תאורה וסוגי נורות שונים מעבירים תחושה, יוצרים אווירה ויותר מהכל תורמים ליצירת ההרמוניה המושלמת בין כל שאר מאפייני החלל. 
תאורה לבית יכולה לשנות מראה שלם של חלל, זאת משום שסוג האור אותו אנו בוחרים או מנסים ליצור יש יכולת לייצר אווירה, תחושה של נינוחות, שלווה, חמימות ועוד. 
* באמצעות תאורה נכונה ניתן ליצור סביבת עבודה פרקטית שכייף ללמוד ולעבוד בה. 
* באמצעות תאורה לבית נכונה ניתן ליצור סלון יוקרתי, לאו דווקא יקר, אלא שהתאורה מעניקה סוג של תחושה של יוקרה אפילו על הספה הפשוטה ביותר. 
* באמצעות התאורה הנכונה ניתן להתמקד באזור ספיציפי או בפריט ייחודי שתורם למראה העיצובי של הבעיה. 
* באמצעות תאורה לבית ניתן ליצור כל אווירה שאנו רוצים. 
* באמצעות תאורה נכונה אנו משפיעים על מצב רוחנו ועל התחושות בבית. 
מסיבות מרכזיות אלו ורבות אחרות, תאורה לבית תפסה מקום של כבוד בתהליך העיצוב של החללים השונים בבית שלנו. באמצעות תאורה נכונה, ניתן להדגיש מראה מסוים למשל מראה מודרני באמצעות תאורת ספוטים או מנורות רצפה בעיצוב תעשייתי, מראה עשיר באמצעות שנדליר או כל מראה אחר אליו אנו מתחברים. השילוב של גופי תאורה שונים בחללים הנפרדים בבית הוא למעשה סוג של אמנות וגם גופי התאורה עצמם יכולים להיות מיוצרים בעבודת יד על ידי אמנים או יוצרי מוצר. 
היופי שבתהליך עיצוב התאורה טמון בכך שניתן לשנות באמצעות תאורה נכונה את המראה של כל חלל וחלל מקצה לקצה. תאורה מאפשרת לנו ליצור אשליה של חלל גדול יותר ולהדגיש חלקים מסוימים בהם אנו רוצים לשים יותר תשומת לב.
מנורות מעוצבות למטבח
מנורות מעוצבות למטבח
כבר המון זמן שגופי התאורה למטבח הם חלק עיצובי לא פחות מהמטבח עצמו.
גוף תאורה תלוי
גוף תאורה תלוי
שידה לבית
שידה לבית
שידה מעוצבת לבית : את הפריט הזה ניתן להשיג בסימפלי ווד במתחם הום דיזיין בנתניה
שנדליר זהב
שנדליר זהב
גוף תאורה בגוון זהב יוקרתי שמעשיר את החלל ברגע שמתקינים אותו בכל מקום בבית
גוף תאורה בסגנון רטרו
גוף תאורה בסגנון רטרו
תאורה לבית עם תקרה גבוהה
תאורה לבית עם תקרה גבוהה
אהילים : אהילים מעוצבים
אהילים : אהילים מעוצבים
אהיל מבד לפינת אוכל
סגנון מרוקאי לא רק עם חמין או מטבוחה
סגנון מרוקאי לא רק עם חמין או מטבוחה
גם בענף התאורה הוחלט לצאת עם ליין עיצובי בסגנון מרוקאי
מנורת קיר לבית
מנורת קיר לבית
עיצוב מודרני ויוקרתי להשיג בחנות תאורה ברגמן תאורה
גופי תאורה - חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית
גופי תאורה - חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית
מגוון גופי התאורה הקיימים יכול לעתים מעט לבלבל אותנו ולהוציא אותנו מקו המחשבה. הרי יש כל כך הרבה סוגים של גופי תאורה, אז איך בכלל בוחרים?. אם נצליח להבין שכל גוף תאורה אותו אנו מציגים לכם באתר design-lighting עבר תהליך מחשבתי הכולל התאמה לצורך, השלמת המראה העיצובי של החלל ולא פחות חשוב הקונספט, נוכל להתאים כל גוף תאורה בצורה מושלמת לחלל. גופי התאורה הקיימים מתחלקים לכמה סוגים. יש גופי תאורה שמתאימים לחלל הבית אותם ניתן לחלק בין המטבח, הסלון, חדר השינה, פינת העבודה וחדר הילדים, בעוד קיימים גם גופי תאורה המתאימים לחלק החיצוני של הבית: לדלת הכניסה, לשביל שמוביל לכניסה, לפרגולה או למרפסת. אז איך בוחרים גופי תאורה לבית ולגינה? 1. תקציב - בכדי שנוכל להתאים את גופי התאורה לחללים השונים בבית, על פי מאפיינים נוספים, קודם כל עלינו להחליט על תקציב אותו אנו רוצים להשקיע בעיצוב התאורה בבית. 2. סגנון - השלב הבא יהיה לאפיין כל חלל וחלל בסגנון עיצובי וכך נוכל לבחור את גופי התאורה המתאימים לאותו קו עיצובי שבחרנו. גופי תאורה עשויים מתכת למשל יתאימו לסגנון מודרני/תעשייתי אך גם גופי תאורה ייחודיים כמו שנדלירים משולבים עם קריסטלים ואבנים יוקרתיות, בהחלט ניתן לשלב עם סגנון שכזה. 3. מטרה- חשוב להגדיר את הפעולות אותן אנו מבצעים באותו חלל כדי שנוכל לבחור את סוג התאורה המתאים. לקריאה מתאים אור חזק יחסית וכך גם לבישול, לישיבה בסלון נתאים אור חמים ומשפחתי שיאפשר אירוח מזמין וישיבה מרווחת בעוד לחדר התינוקות יש לבחור אור נעים שישרה אווירה מרגיעה. דרך האתר design-lighting תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סוגים של גופי תאורה. אנו מציעים גופי תאורה מכל הסוגים ומכל הסגנונות בשלל של חומרי גלם. היופי שבאתר שלנו הוא בהיותו נותן השראה לא רק לתחום התאורה, אלא בכלל לעיצוב החללים השונים שבבית, שכן גופי התאורה אמורים להשתלב בהרמוניה עם שאר הפריטים העיצוביים וחומרי הגלם אותם אנו בוחרים.
תאורה לחדר שינה
תאורה לחדר שינה
מנורת תלייה בגוון זהב תלויה מהתקרה ויורדת בחוט זהב מוברש. בקצה החוט מחכה לכם מנורה פשוטה אבל זה לא משנה כלום! המראה ואהוו!!
שנדליר לחדר ילדים
שנדליר לחדר ילדים
מנורות לחדרי ילדים ...היום זה הפך להיות דבר בסיסי שילד מבקש חדר ילדים מעוצב
קצת מידע לא יזיק לנו ...
קצת מידע לא יזיק לנו ...
תאורת ליבון תאורת ליבון משלבת יופי, עיצוב ואפילו עמידות. נורת הליבון העגולה עם חוט הלהט החשוף מפורסמת דווקא בשל חוסר העמידות שלה שכן עלייך להחליט או על נורה נמוכת הספק המספקת מעט אור להרבה זמן, או נורה עם הספק גבוה המספקת אור למעט זמן ונשרפת מהר. יחד עם זאת, היצרנים כבר מזמן מצאו לכך פתרון והם מייצרים נורות ליבון ספירליות הנחשבות לעמידות פי כמה, ויש עליהן אפילו אחריות מטעם רשת שיווק התאורה שלכם, מה שאין בדרך כלל על נורת ליבון רגילה. נורת הליבון יכולה לייצר אור לבן או צהוב. גוף התאורה ניתן לעיצוב באמצעות אהיל. תאורת פלורוסנט תאורה המתבססת על צינור ארוך המספק אור. הצינור הזה הוא הנורה הלכה למעשה. אופן ההרכבה שלו דומה מאד לזה של ההלוגן: לוחצים את הנורה לבית התאורה באמצעות לחצנים צפופים. אופן הפעולה שלה שונה לחלוטין, היא אינה רותחת כאשר נוגעים בה, ותהליך אספקת האור שלה דומה לתהליך אספקת האור של נורת ליבון, רק שכאן רכיב בשם סטארטר הוא שמזרים את החשמל לנורה. הרכיב הזה מוברג בצד בית המנורה, וחוסר נוכחותו פותח, הלכה למעשה, את המעגל החשמלי בגוף התאורה. תאורת לד פתרון חדש אשר הומצא, נוסה ופותח כבר בשנות הששים. בשונה מגופי תאורה אחרים, ניתן לייצר אור בשלושה צבעים: כחול, ירוק ואדום לגווניהם, כולל יצירת אור לבן/צהוב ביתי באמצעות לד יחיד המפיק אור באמצעות אורכי גל קצרים כחול או סגול, בשילוב עם ציפוי זרחני צהוב. יתרון תאורת הלד הוא שאין בנורה חוט להט: הזרם החשמלי העובר בנורה הוא שיוצר את האור. לאחרונה, השתמשו בפתרון זה צרכנים ביתיים רבים על מנת לספק לעצמם תאורה לסלון.
עננים לא רק בשמים
עננים לא רק בשמים
עכשיו תוכלו לפגוש עננים בחדר השינה שלכם או בכל חלל אחר בבית. סדרת גופי התאורה החדשים שהופכים כל חדר לחלום.
שנגליר עתיק
שנגליר עתיק
מנורת שנדליר בסגנון עתיק להשיג בדורי קמחי תאורה אדריכלית
תאורה לאמבטיה
תאורה לאמבטיה
תאורת אווירה לאמבטיה שלכם.
מנורות תלייה בצבע שחור
מנורות תלייה בצבע שחור
צבע נחושת ?
צבע נחושת ?
גוף תאורה מעוצב בצבע נחושת הופך כל חלל למעוצב, מיוחד ויוקרתי.
מנורות צמודות תקרה מעוצבות
מנורות צמודות תקרה מעוצבות
מנורת תקרה צבעונית
תאורת גבס
תאורת גבס
מחפשים תקרה נקייה מגופי תאורה ? תקרת גבס עם תאורת לד בתוך התקרה. מנורת הלד מוציאה החוצה אור שנותן לנו מראה יפה, נקי ויוקרתי.
גוף תאורה זכוכית מעוצב לבית
גוף תאורה זכוכית מעוצב לבית
גוף תאורה זכוכית לבית
גוף תאורה זכוכית לבית
תאורה מעוצבת לבית
תאורה מעוצבת לבית
מחפשים גופי תאורה מעוצבים לבית ? הנה לכם גוף תאורה מיוחד!
גופי תאורה תלויים במגוון צורות
גופי תאורה תלויים במגוון צורות
תאורה למדרגות
תאורה למדרגות
תאורה שקועה למדרגות פנים
גוף תאורה תלוי לבית
גוף תאורה תלוי לבית
גוף תאורה תלוי לבית
גוף תאורה תלוי לבית
את הגוף הזה ניתן להשיג בחנות תאורה ברגמן תאורה
חנות ברגמן תאורה
חנות ברגמן תאורה
מגון גופי תאורה לבית מיוחדים בעבודת יד
גופי תאורה מעל האי במטבח
גופי תאורה מעל האי במטבח
בחסות כורש
תאורה צמודה לתקרה
פרסומת
תאורה צמודה לתקרה
תאורה מעוצבת לבית
תאורה מעוצבת לבית
להשיג בסוהו תאורה וריהוט