פס תאורה לד

 

כיום, בעולם המודרני המציע שפע בלתי נגמר, קשה לדמיין את החיים ללא תאורה. בשעות היום נהנים ממשאבי האור הטבעיים, אך בשעות הערב כבר מדובר בדבר הכרחי להישרדות ולקיום שגרת חיים תקינה. יחד עם זאת, התאורה כבר מזמן אינה רק פונקציונאלית, אלא מקפלת בתוכה גם מימדים של עיצוב. בארץ ובעולם כיום, יותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש פס תאורה לד על מנת לעצב חללים שונים, החל מתאורה נסתרת תחת קרניז בסלון, דרך קישוטי חדרי הילדים וכלה בקישוט למסיבות.

 

קישוט חדרי ילדים

 

חדרי השינה של המבוגרים שונים בתכליתם מחדרי השינה של הילדים. בעוד חדרי השינה של המבוגרים מגלמים ברובם הגדול רק את המימד הפונקציונאלי, חדרי הילדים פועמים בקצב קצת אחר. הילדים אוהבים את חדר השינה שלהם צבעוני, שמח ומזמין. ישנן אפשרויות רבות לקישוט חדרי הילדים ולעיצובם, אך הבעיה העיקרית היא קצב הגדילה שלהם. המשמעות היא שקישוט שמתאים להם היום, לא יתאים להם בעוד כשנה. כך שאם צבעתם קיר או הדבקתם טפט, ייתכן שהשקעתם לשווא. פס תאורה לד הינו פתרון מצוין לעיצוב חדרי הילדים ולקישוטם. מדובר בפתרון קל ונוח, שניתן להסיר בקלות ולהעביר למקום אחר בחלל הבית.

 

תאורה לחנויות בשעות הלילה

 

בתי עסק רבים סוגרים את שעריהם בשעות הלילה, ופותחים מחדש רק בבוקר שלמחרת. מרבית החנויות דואגות להשאיר אור בחלל העסק. במקום להשתמש בנורות החשמל הסטנדרטיות, ניתן לרכוש פס תאורה לד. מעבר לעובדה שהנורות חסכוניות ומצריכות תחזוקה מינימאלית, הרי גם שפסי תאורת הלד מעניקים נראות חגיגית, צבעונית ולא שגרתית אשר תמשוך תשומת לב.

 

קישוט למסיבות

 

פס תאורה לד אינו משמש את האנשים רק בשגרת היום הקבועה שלהם, אלא גם באירועים מיוחדים. בעזרת פס תאורה לד ניתן לקשט חללים שלמים של מסיבות. אם פעם היה צורך בקניית קישוטים מנייר ובתליית פוסטרים או קישוטי מסיבות אחרים – כיום ניתן לקשט מסיבות, ימי הולדת ואירועים עסקיים בעזרת תאורת לד. לצד פסי הלד המגיעים בצבעים קבועים, ישנם גם פסי לד בעלי צבעים מתחלפים, כך שתוכלו לעצב מסיבה צבעונית במיוחד.