פסי לד מוגני מים

 

כיום ניתן ליהנות משפע עצום המוצע לנו. אם פעם היה עלינו לבחור מתוך מבחר מצומצם של פתרונות תאורה, כיום ישנה אפשרות רחבה של נורות בצבעים, בסוגים ובגדלים שונים, תוך שאנחנו מודעים לסוג צריכת האנרגיה – אילו גופי תאורה הם חסכוניים ומה אורך חייהם. יותר ויותר אנשים כיום בוחרים להשתמש בנורות לד, ולא בכדי. לצד נורות הלד הסטנדרטיות אשר משובצות חדשות לבקרים בבתים פרטיים ובבתי עסק, ניתן ליהנות גם מנורות לד מוגנות מים. אילו שימושים אפשר לעשות איתן?

 

קישוט מחוץ לבית

 

כאשר מדברים על פסי לד מוגני מים, מדובר בפסי הלד הרגילים והאהובים – רק שאת אלו ניתן לשבץ גם בתנאי חוץ. אם עד היום שימוש בפסי הלד היה נהוג רק בפנים חלל הבית או בבית העסק, הרי שכאן ניתן לשבץ את נורות הלד בסביבה חיצונית. פסי לד מוגני מים מגיעים בפורמט החסין לחדירת מים, לרוב בציפוי סיליקון, וכך ניתן ליהנות מהנראות ומהפונקציונאליות הנהדרת של נורות הלד. תרצו לקשט את חזית הבית עם נורות הלד אך חוששים ממי הגשם? אל חשש! באמצעות פסי לד מוגני מים משאלת העיצוב שלכם בת מימוש.

 

קישוט חדר האמבטיה של הילדים

 

במרבית הבתים כיום ישנה תחימה של חדר הרחצה של ההורים ושל חדר הרחצה של הילדים. המון פעמים ישנו ניסיון להקנות לילדים הרגלי היגיינה נאותים באמצעות אמצעים בידוריים. על מנת למשוך אותם אל חדר הרחצה וכדי להפוך את חוויית הרחצה, את שטיפת הפנים ואת צחצוח השיניים לדבר חיובי עבורם, ניתן לקשט את חדר האמבטיה באמצעות פסי לד מוגני מים. הילדים יהנו מאלמנטים קישוטיים מדליקים ושונים, תוך שאין כל חשש שמגע הנורות עם מים יפגום בהם.

 

תאורת מטבח נסתרת

 

את נורות הלד ניתן לשלב בכל חלק שתרצו בבית, גם כאלמנט עיצובי וגם כאלמנט פונקציונאלי לכל דבר. כאשר מדובר בתאורת המטבח, ניתן לשלב פסי לד מוגני מים תחת קרניז וכך גם ליהנות מתאורה נסתרת. במטבח ישנה סבירות גבוהה למגע עם מים בעקבות סירים מבעבעים, שטיפת כלים או ניקיון של החלל. אם תשבצו בחלל המטבח פסי לד מוגני מים, ולא את אלו הסטנדרטים – תוכלו לדעת בראש שקט שהנורות בטוחות ומוגנות ממים או מכל נוזל אחר הבא איתם במגע.