פינת אוכל זכוכית – שאלות ותשובות

שאלה: ראיתי אצל ידידים פינת אוכל זכוכית ואני רוצה לברר האם זה כדאי?

תשובה: למה לא. זה שולחן יפה, המראה שלו עשיר ופחות שגרתי ובהחלט כדאי.

שאלה: זה לא חלש יותר משולחן מסיבי מעץ?

תשובה: אמנם בייצור הזכוכית המחוסמת עבור פינת אוכל זכוכית עושים הכול כדי לחזק את המשטח ולהפוך אותו לעמיד ככל האפשר. אבל זכוכית היא חומר נפיץ. מה שאין כן עץ.

שאלה: למי מתאים לקנות שולחן מזכוכית?

תשובה: שולחן מזכוכית מתאים רק לבית בו הרגלי השימוש בשולחן הם עדינים וזהירים מאוד. אם יש לכם ילדון שובב שאוהב לקפוץ על שולחנות, אל תתחילו עם זה בכלל. גם אם מקום השולחן שלכם לא קבוע. ואתם עוברים ממקום למקום ומפינה לפינה. זה סיכון בשבילכם.

שאלה: כיצד מנקים פינת אוכל כזו?

משטח זכוכית יש לנקות במטלית ספוגה במים. תוכלו להבריק את המשטח גם בעזרת מנקה שמשות. את הניגוב הסופי בצעו רק בעזרת מטלית לחה. וזאת כדי למנוע התרחשות של שריטות על משטח הזכוכית.

שאלה: איך אדע שהזכוכית חזקה מספיק?

תשובה: עקרונית משטח זכוכית שנמכר כלוח לשולחן הוא חזק מספיק כדי לשמש למטרה זו בצורת שימוש ראויה ומקובלת. אבל יש לראות את הזכוכית ולבדוק שהיא אכן חזקה ועמידה. לעיתים עלולה זכוכית להיפגם בשוליה, ואז ייתכן שהפלטה כולה עומדת להתנפץ. גם סדקים על פני השטח עלולים להצביע על התנפצות שמתקרבת.

שאלה: אילו סוגי זכוכית יש?

תשובה: יש מגוון של זכוכיות מחוסמות לשולחן. יש את הטבעית. אחרים יעדיפו זכוכית חלבית. ניתן למצוא גם פלטות זכוכית מדהימות בעלות דיגום ייחודי, כמו טביעת אצבע גדולה או הדפס אחר. בחרו את הסגנות האהוב עליכם.

שאלה: איך נדע שבחרנו את השולחן המתאים לנו?

תשובה: אם לקחתם בחשבון את כל הנקודות שחשוב לכם שיהיו או לא יהיו בשולחן. אם בררתם היטב בחנות על פינות האוכל השונות. לא החלטתם בפזיזות אלא בשיקול דעת אחראי, מסתבר שבחרתם לכם את פינת האוכל שמתאימה לכם. ואתם תיהנו ממנה והיא תשמש אתכם היטב.

פינת אוכל עגולה
פרסומת
פינת אוכל עגולה
*להשיג במתחם הום דיזיין CATTELAN ITALIA פינת אוכל עגולה – האם כדאי לי לקנות? כשלקוח עומד לפני רכישה של רהיט חדש הוא עסוק בבירורים ובשאלות לגבי החפץ עליו הוא עומד לשלם. האם הוא אכן מתאים לבית? האם הוא ישרת את המטרה הנצפית ממנו? האם הקנייה היא נבונה? להלן שאלות ותשובות. שאלה: הלכתי לבחור פינת אוכל. ראיתי פינות אוכל מקסימות בצורה עגולה. ואני לא יודע האם הצורה הזו מתאימה לשימוש ביתי. אולי הם מיועדות למבני ציבור ובתי מלון...? תשובה: שולחן עגול הוא אכן רהיט שמשרה סביבו אווירה מסוימת. אולי היא מזכירה לך מסעדה או בית קפה...לא בכדי נוצר מטבע הלשון 'לשבת סביב שולחנות עגולים'. ישיבה סביב שולחן עגול יוצר אווירה מסוימת בין היושבים. אך עם זאת היא בהחלט עשויה להיות מתאימה מאוד לשימוש ביתי. הישיבה סביב שולחן עגול בבית אמורה להיות נעימה ומרככת. שאלה: פינת אוכל זכוכית עגולה היא פרקטית? תשובה: לגבי מה השאלה, על הזכוכית או על הצורה העגולה? אם על הזכוכית. אז התשובה היא שזכוכית היא לכאורה פרקטית. היא מתנקה בקלות בעזרת מטלית לחה. אך זכוכית הוא חומר שביר. הוא עלול להתנפץ. ויש לתת את הדעת ולעקוב. כי אם מתגלים סדקים על הפלטה או שהקצוות נפגמות, ייתכן שהפלטה עומדת להתנפץ לרסיסים. יש להשתמש בזהירות רבה! שאלה: אז למי הוא מתאים? תשובה: פינת אוכל זכוכית עגולה מתאימה לאנשים מבוגרים. אם המשפחה שלך כוללת אנשים בוגרים ובני נוער זהירים תוכל לרכוש שולחן כזה וליהנות ממנו. אך ילד קטן עלול לחבוט בו חפץ ולסדוק את פלטת הזכוכית. ואז תצטערו על הרכישה הזו ועל הנזק שהוא בעצם צפוי. שאלה: ומה באשר לצורה העגולה? תשובה: שולחן עגול הוא רהיט שתופס יותר שטח משולחן מרובע. היות ושולחן בעל קו ישר ניתן להצמיד לקיר. ואילו שולחן עגול לא נצמד לקיר. ולכן הוא תופס שטח גדול יותר. אבל אם השטח לכם בדירה מרווח שיש לכם די מקום אין סיבה להימנע מרכישת שולחן עגול. שאלה: ומה באשר למחיר? תשובה: המחירים של השולחנות הוא רחב. כדאי לברר!
פינות אוכל מעוצבות
פרסומת
פינות אוכל מעוצבות
פינות אוכל מעוצבות – איפה כדאי לקנות? *את הפינת אוכל המהממת הזאת ניתן לרכוש במתחם הריהוט הום דיזיין בחנות ROSSETTO חנות רהיטים זה עסק מורכב. יש עסק עם ספקים, עם לקוחות, עם נגרים ועם כל המסתעף מצרכי הפרסום, ועוד. לפיכך כשאתם רוצים לרכוש רהיט חדש עליכם להחליט באיזו חנות רהיטים תבצעו את הרכישה. כי יש מספר נקודות שהחנות חייבת לעמוד בהם כדי שאפשר יהיה לרכוש אצלם ריהוט בלב קל. אנשים הגונים הדבר החשוב והמרכזי מכול הוא שבעלי העסק יהיו אנשים הגונים. כאלו שהיושר הוא נר לרגלם והם פועלים מתוך ערכים ומצפון. ויש להם יושר פנימי. שכן בכל תחום, ובתחום הריהוט במיוחד, יש הרבה שטחים שאין ללקוח אפשרות לבדוק אותו. וההתנהלות שלו מול בעלי החנות באה ממקום של אמון. פינת אוכל חזקה – איך אבדוק את זה? איש המכירות טפח טפיחה חמימה על פנת אוכל מעוצבת והפטיר שזה שולחן חזק מאוד ואין סיכוי שישבר. האם אתם יכולים לבדוק את זה? האם יש אפשרות לברר האם יש אמת בדברים? עד שלא תנסו לשבור את השולחן ולראות שאינכם מצליחים. לא תצליחו להוכיח את אמיתות דבריו. פינות אוכל מעוצבות – סגנון עכשווי וכך גם לעניין הסגנון. נניח שאינכם מתמצאים באופנה המתחלפת. ונניח שאתם באים לרכוש פינות אוכל מעוצבות. ואתם מתעניינים ושואלים את איש המכירות בדבר מוצר עכשווי ומעודכן. מי ערב לכם שהוא עונה לכם תשובה כנה ואמיתית? רק אם הינכם מאמינים שהוא איש ישר דרך תוכלו לרכוש אצלו בלב קל. חנות פעילה עוד כדאי לדעת שחנות פעילה שיש בה עסקאות ברציפות, זו חנות שתוכל להציע לכם הצעות טובות. כי אם הסחורה כל הזמן בתנועה יש סיכוי שתמצאו בקלות את מבוקשכם. יש גם אפשרות סבירה יותר שבעל החנות יוכל לספק לכם את מבוקשכם המדויק ובמינימום זמן. כי הוא בקשר רציף עם הספקים. קנה בהצלחה! אנחנו מאחלים לך שתצליח למצוא את החנות הזו שתענה על הדרישות החשובות האלו. ושתמצא בקלות את הריהוט הדרוש לך ושהמוצר שתקנה אכן יהיה חזק ועכשווי, בדיוק כמו שאתה רוצה. ושהרהיט ילווה אותך בבריאות ובשמחה לאורך שנים.
פינת אוכל עגולה
פרסומת
פינת אוכל עגולה
להשיג בקסטיאל במתחם הום דיזין
פינת אוכל זכוכית נפתחת
פרסומת
פינת אוכל זכוכית נפתחת
*להשיג במתחם הום דיזיין בסימפלי ווד פינת אוכל זכוכית נפתח – לאיזו מטרה מתאים? כשאתם הולכים לבחור פינת אוכל זכוכית נפתח עליכם לבדוק אם הרהיט המסוים הזה מתאים למטרה שלכם. אם שולחן כזה מתאים לבית שלכם. לשימוש שלכם ביום יום. קראו הלאה לפני שתחליטו. יש דברים שחשוב לדעת! פינת אוכל זכוכית נפתח – מה צריך לדעת? במאמר שלפניכם מספר נקודות חשובות שאתם צריכים לחשוב עליהם לפני שאתם מחליטים לקנות שולחן כזה לבית. חשוב לברר ולדעת מראש כדי למנוע הפתעות לא נעימות. 1. זכוכית זכוכית הוא חומר נפיץ. אמנם יצרני השולחנות משקיעים בכך שהזכוכית תהיה עמידה וחזקה. הזכוכית מחוסמת ומעובדת. אך עם זאת לוח עץ יהיה לעולם חזק יותר. אך מי שלא רוצה לוותר על המראה. והשימוש לו בשולחן הוא עדין וזהיר יכול בהחלט לרכוש שולחן זכוכית. השימוש בו יהיה זהיר. ויש לעקוב ולראות. אם מתגלה קצה פגום או סדק על פלטת השולחן יתכן שהוא עלול להתנפץ. 2. גודל של שולחן כשעומדים לקראת קנייה של שולחן מוכרחים להתחשב בגודל של השטח בבית. מי שיש לו סלון ענק יוכל להחליט איזה חלק מהסלון הוא מייעד לשולחן. אבל אם פינת אוכל זכוכית נפתח מיועד למטבח מצומצם וצר, יש להתחשב בשטח ולרכוש שולחן מתאים בגודלו. אל תתפתו לדחוס את המטבח הקטן בשולחן ענק. זה מטרד אמיתי! 3. שולחן נפתח – פיתרון נפלא אך אם יש לכם צורך בשולחן כזה שביו יום הוא יהיה בגודל מסוים. אך לעיתים, כשאתם מארחים חברים או קרובי משפחה אתם רוצים שהוא יכיל מספר סועדים גדול יותר. בדיוק לשם מטרה זו יש שולחן נפתח. תוכלו למצוא פינת אוכל זכוכית שהגודל המקורי שלה הוא יחסית קצר – לדוגמה, מטר ועשרים. אך כשיש צורך בהגדלה שלו הוא יפתח ויהיה ארוך יותר בשישים ס"מ. שיהיה מקום לכולם... 4. מחירים יש לערוך סקר שוק ולברר את המחירים של שולחן כזה. גם במוצר זה כמו במוצרים רבים יש קשת מחירים גדול ומבחר דגמים עצום! עליכם לצאת, לראות, לבדוק ולבחור לעצמכם את פינת האוכל שמתאימה לכם בצורה ובמראה.
פינת אוכל זכוכית חלבית
פינת אוכל זכוכית חלבית
* להשיג את הפינת אוכל המהממת הזאת במתחם הום דיזיין פינת אוכל זכוכית חלבית של ULTIMA הגיע הזמן לשדרג את המראה של המטבח? אוהבים לחדש את מראה החדר ולרענן את השגרה? מתאים לכם לרכוש פינת אוכל חדשה? חשבתם על פינת אוכל זכוכית חלבית? פינת אוכל כזו יכולה לתרום למראה של הבית ולהוסיף יופי ואווירה. פינת אוכל – מה לבחור? בקשר לגודל של פינת האוכל ולצורה שלה, עליכם לבדוק כראוי את גודל השטח שבו אתם רוצים להניח את פינת האוכל. ובעת המדידה עליכם לקחת בחשבון שכאשר יושבים יש צורך במרווח מספיק כדי לנוע עם הכיסא בשביל לקום. בלי להיתקע עם הכיס בקיר או באובייקט אחר. עץ, מתכת וזכוכית כיום תוכלו למצוא בחנויות שולחנות במבחר רחב של צורות וחומרים. כאשר ההבדל הוא בעיקר בלוח - בפלטה. ניתן למצוא פלטה מעץ אך חדיש וטרנדי יותר לבחור פלטה מזכוכית. אולי כדאי ללכת על פינת אוכל זכוכית חלבית? המראה שלו כל כך עשיר ויפה! מה זה זכוכית חלבית? כאשר אנו מדברים על זכוכית חלבית הכוונה היא לזכוכית בעלת המראה הלבנבן, מזכיר צבע של חלב, ומכאן שמה. אסיד היא סוג של זכוכית חלבית. אופן היצירה שלה הוא כזה. טובלים את הזכוכית בחומצה וכתוצאה מכך מקבלת הזכוכית מראה אטום. מה חשוב לדעת? כאשר אתם קונים פינת אוכל זכוכית חלבית חשוב לוודא שהזכוכית שקיבלתם היא עמידה ולא עשויה להתנפץ בקלות. כיצד תבדקו זאת? אם הינכם רואים שוליים פגומים או שטח סדוק דעו שיש לנקוט באמצעי זהירות מיוחדים כדי למנוע ניפוץ. זכוכית – האם זה מתאים לי? בדקו את עצמכם לפני הרכישה, האם מתאים לשימוש שלכם שולחן בעל פלטה מזכוכית מחוסמת? יש אמנם אנשים שהשימוש אצלם לצד שולחן הוא עדין ורגוע. יש אחרים השימוש שלהם בשולחן כולל הנחת חפצים כבדים או העברת השולחן ממקום למקום. אם השימוש שלכם בשולחן הוא כזה, בררו היטב האם כדאי לכם לרכוש שולחן כזה. ניקיון – איך מנקים פינת אוכל זכוכית חלבית? פינת אוכל כזו יש לנקות בעזרת מטלית לחה או ספוגה במים. ניתן להיעזר גם בחומר להברקת חלונות להברקה מושלמת. יש לנגב לאחר הניקוי במטלית לחה.
פינות אוכל נפתחת
פרסומת
פינות אוכל נפתחת
*להשיג במתחם הום דיזיין בחנות ROSSETTO למה כדאי לרכוש פינות אוכל נפתחות? העם צועד על קיבתו. את המונח הזה כבר טבעו בימים עברו. אך את אמיתותו אנחנו רואים בכל עת ובכל שעה. אדם רעב הוא לעיתים חסר מצב רוח וחסר שמחה. תנו לו ארוחה טובה והכול מתהפך עליו לטובה. פתאום הוא רגוע, נינוח ונחמד. תראו מה אוכל יכול לעשות! לאכול ברוגע אבל בשביל שהאוכל אכן יפעל את פעולתו צריך לאכול את הארוחה בנחת ובשלווה. אל תכרסמו חטיף בעמידה. הוא יגמר לפני שהספקתם להרגיש שאתם אוכלים ממנו. לפני האוכל צריך להתיישב בנחת על כיסא, להתרווח בנחת ובשחרור. בדיוק בשביל זה צריך פינות אוכל נפתחות! כדי שכל אחד מבני הבית יוכל ליהנות מפינה נינוחה ורוגעת של אכילה. שלכל אחד מבני הבית יהיה מרקום נוח לשבת ולסעוד בו בלב שקט את ארוחתו יש צורך לחשוב על פינות אוכל נפתחות. כאלו שכאשר הן סגורות הגודל שלהן קטן ומתאים לחדר. החדר נראה נעים ומרווח. בואו לאכול... השולחן נפתח אך בהגיע זמן ארוחה, ובמיוחד אם יש אורחים בבית. פינת האוכל יכולה להתארך ולהיפתח ולהציע מקומות ישיבה לכל בני הבית. כי שולחן אוכל שנפתח הוא פיתרון נהדר לבעיית חוסר המקום ליד השולחן. מסורבל? קצת אמנם יש מן הסרבול בשולחן הזה שצריך לפתוח אותו ולסגור אותו. צריך לנקות ולחכות שיתייבש... כך צריך לטפל בפינת האוכל ולהגן עליה. יש שיגידו שכך צריך להיות ושזה נפלא. יש יגידו שחבל לבזבז כל כך הרבה אנרגיה רק בטיפול פינת האוכל המתקלקלת. עומדים לפני רכישה? חשבו היטב האם אתם אכן זקוקים לפינת אוכל נפתחת? קל לכם לנקות ולמרק שוב ושוב? האם יש לכם מקום מוצלח בבית לפינת האוכל בעודה סגורה? ומה קורה בבית כשהיא נפתחת אל תהיו פזיזים. קנו את פינת האוכל רק לאחר מחשבה תחילה. אולי כדאי לברר אצל מי שיש לו? אם אתם מתלבטים ולא יודעים מה להחליט. כדאי לכם למצוא ידיד או קרוב משפחה שיש לו פינת אוכל כזו. שמעו ממנו האם הוא מרוצה. האם השינוי הזה בבית השפיע עליו לטובה?
פינות אוכל יוקרתיות
פרסומת
פינות אוכל יוקרתיות
פינות אוכל יוקרתיות * להשיג במתחם הום דיזיין בנתניה את פינת האוכל בתמונה ניתן לרכוש בסימפלי ווד פינת אוכל בבית זהו אחד המקומות הבולטים והניכרים בבית. העיצוב שלו ניכר ומשפיע על הסגנון של הבית כולו. ולכן כדאי להשקיע בו באופן שהוא ימצא חן בעיניכם, שתהיו בטוחים שאתם מרוצים. לכן לפני שאתם מחליטים על רכישת פינות אוכל יוקרתיות החליטו על הכיוון עליו אתם הולכים. מהי צורת השולחן? באיזו צורה אתם רוצים את השולחן שלכם? האם מתאים לבית שלכם שולחן מלבני סטנדרטי? אולי יש לכם את השטח הדרוש לשם שולחן עגול ואלגנטי? האם יש לכם צורך בשולחן שיש לו אופציה של פתיחה? בחנו את השטח ומדדו. החליטו עוד לפני שאתם באים לחנות מהו מבנה השולחן הרצוי לכם. אז יהיה לכם קל יותר לבחור. החומר ממנו הוא עשוי החומר ממנו בנוי השולחן זו שאלה של מראה ועצוב ולא רק שאלה טכנית. לכן יש לבחור את השולחן שבנוי מחומר שהמראה שלו מוצא חן בעיניכם. יש את השולחנות הסטנדרטיים שבנויים מעץ. אמנם גם בתוך קטגוריה זו ניתן למצוא דגמים יפהפיים וחדשניים. כי יש כל כך הרבה אפשרויות של צבעים ודיגומים. בנוסף תוכלו לבחור לכם פינות אוכל יוקרתיות עשויות מזכוכית. הזכוכית מוסיפה מראה יוקרתי וייחודי. בחרו את השולחן המתאים לצרכי המדויקים שלכם! כך תשמרו על הרהיט החדש קיבלתם רהיט חדש לבית? למדו את בני המשפחה לשמור עליו יפה וחדש. אם ברצונכם להעביר את השולחן ממקום למקום יש להרימו בזהירות. לא מומלץ לגרור אותו. לא להטיח על השולחן חפצים כבדים ובוודאי שלא לעמוד עליו. כך תנקו את השולחן החדש ניקיון – יש לבצע רק על פי ההוראות שניתנו לכם בזמן הקנייה. כי אם רכשתם לדוגמה שולחן בעל פלטת זכוכית, ואתם תנקו אותו בסקוטש או תשפשפו בספוג קשה אתם פוגמים בו ומקלקלים אותו בידיים ממש. שולחן כזה יש לנקות במטלית לחה ולנגב בעזרת סמרטוט רך. גם שולחן עץ זקוק לטיפול ולאחזקה שתשמש את העץ יפה וטרי כמו ביום שנקנה. אנחנו מאחלים לכם שתחליטו בתבונה ושתהיו מרוצים מפינת האוכל אותה קניתם לכל אורך הדרך.
שעון לקיר
פרסומת
שעון לקיר
פינת אוכל עם קיר משעמם ? אתם מוזמנים להגיע לרקפת ספיר במתחם הום דיזיין ולרכוש את השעון המעוצב לקיר של פינת אוכל
אגרטל לשולחן פינת אוכל
פרסומת
אגרטל לשולחן פינת אוכל
להשיג ברקפת ספיר במתחם העיצוב הום דיזיין בנתניה
פינת אוכל מעוצבת
פרסומת
פינת אוכל מעוצבת
סיפלי ווד במתחם הום דיזיין בנתניה
פינת אוכל מעוצבת
פרסומת
פינת אוכל מעוצבת
מחפשים פינת אוכל לא שגירתית ? אתם מוזמנים להכנס לחנות הרהיטים קסטיאל במתחם העיצוב הום דיזיין בנתניה
פינת אוכל גדולה ומהממת!
פרסומת
פינת אוכל גדולה ומהממת!
להשיג במתחם העיצוב הום דיזיין בנתניה חנות קסטיאל
מנורה מעוצבת מעל פינת אוכל
מנורה מעוצבת מעל פינת אוכל