עיצוב הבית

מתחם לעיצוב הבית

עיצוב בית אינו דבר פשוט כלל וכלל. לכל בית יש תכונות משלו, ולכל אדם המתגורר בו יש בוודאי רצונות שונים וטעם עיצובי אחר. "תרגום" של אלה לכדי החלטות עיצוביות מצריך לא מעט מחשבה, ולעיתים גם שימוש בשירותיו של בעל מקצוע. הדבר החשוב ביותר שאתם יכולים לעשות בדרך למציאת הפתרונות העיצוביים האידיאליים עבורכם הוא להגיע למקום אחד שמספק את כל הפתרונות בתחום תחת קורת גג אחת – זהו מתחם לעיצוב הבית.

מה כולל מתחם לעיצוב הבית?

כשמדברים על מתחם לעיצוב הבית, ברורה מטרת העל שלו - לספק שורה ארוכה של פתרונות עיצוביים, כאשר המתחמים המובילים אף יציעו את כל הפתרונות שעשויים להידרש. ממש על קצה המזלג, המדובר הוא על רהיטים, גופי תאורה, פריטים דקורטיביים, דלתות, קרמיקות, כלים סניטריים, חלונות, דלתות, פרקטים, וילונות, שטיחים, מוצרי חשמל – והרשימה עוד ארוכה. ישנם מתחמים רבים אשר לוקחים את כל אלה מספר צעדים קדימה ומאפשרים לרכוש כבר חדרים שלמים או אזורים שונים בבית, על פריטיהם המגוונים, דוגמת חדרי שינה, מטבחים, פינות אוכל וכיוצא בזה.

מבחינה מעשית, יורכב לרוב מרכז לעיצוב הבית משורה ארוכה של חנויות, בהן ניתן למצוא את הפריטים החיוניים השונים. מה שחשוב לא פחות הוא שבמקומות אלה פועל גם כוח אדם מיומן ומנוסה, שיוכל להעניק ללקוחותיו ייעוץ מלא. כאשר הם מעוניינים בקו עיצובי מסוים ולא יודעים איך להשיג אותו בפועל, הסיוע המקצועי של מומחי המתחמים האלה יכול לשנות את התמונה לחלוטין.

הדברים שחשוב לשים לב אליהם

אל מתחם לעיצוב הבית מומלץ להגיע מוקדם ככל האפשר, בשלבים הראשונים של התכנון. הסיבה לכך היא שתכנון מוקדם יגדיל את מגוון האפשרויות ואף יקל על יצירת ההתאמה בין הפריטים השונים, כמו גם בינם לבין מאפייני הבית הקבועים. רשימת הפריטים שיימצאו במרכזים מהסוג הזה לא תשאיר אף אדם אדיש, אם כי כמובן שחשוב לבחון היטב את המחיר של כל רכישה. טווח המחירים בתחום של עיצוב הבית נוטה הרי להיות רחב מאד.

מומלץ לברר האם אנשי המתחם מעניקים שירותים משלימים שמסייעים מאד בהשלמת משימת העיצוב, דוגמת הובלת המוצרים לבית הלקוח, הרכבה שלהם בו וכיוצא בזה.

HomeDesign - המתחם לעיצוב הבית, הגביש 10 פולג נתניה. מוזמנים לבקר...