סרט לד

מתעניינים בסרט לד?

אם גם אתם הבנתם שבתחום התאורה של מנורות הלד הן הטרנד העכשווי. והחלטתם שאתם רוצים להאיר את הבית שלכם באמצעי זה. כאן תוכלו לקרוא על היתרונות של פס לד. ועל הערך והיופי שהוא מוסיף למראה הבית.

סרט לד למטבח

תאורה נסתרת

יפה למצוא נישות בהן ניתן להוסיף את סרט לד באופן כזה שהוא ישפוך תאורה כלפי מטה ממקום נסתר. אם לדוגמה יש לכם קרניז על קיר הסלון תוכלו לתלות את סרט הלד מאחורי ולקבל מראה נפלא במיוחד. כך גם תוכלו לעשות על קרניז של ארון. התאורה הנסתרת יכולה להיות מתאימה גם בגובה הרצפה. המראה נהדר. הוא תורם למראה המון ומוסיף יוקרה של ממש!


איך קונים את זה?

כאשר הינכם רוצים לרכוש סרט לד תמצאו שיש מגוון של מוצרים להציע לכם. תוכלו למצוא סרטי לד בצבעים שונים – ירוק, אדום וגם תאורה מחליפת צבעים. חשוב לדעת שברכישת סרט לד אתם צריכים גם ספק כוח – דריוור. לעיתים סרט הלד נרכש באריזה אחת עם ספק הכוח. ופעמים יש לקנות אותו בנפרד.

האם יש פס לד לתאורת חוץ?

יש לכם מרפסת שאתם רוצים להאיר אותה בתאורת גן של סרט לד? אולי פינה בחצר או בכניסה לבית שרציתם לתלות שם תאורת לד? אם כן חשוב שתדעו שניתן להשיג גם תאורת לד בסרט - מוגנת מים. כך שגם שם תוכלו לתלות פס לד ולהיות רגועים שמי הגשם לא חודר פנימה ומסכנים אתכם ואת מערכת החשמל.

כמה וואט?

כאשר הינכם בוחנים את  סרטי הלד תראו את ההבדלים בין הדגמים המוצעים גם בעניין צריכת החשמל של הנורות. כאשר יש סרטי לד שמסומן עליהם 220 וואט ויש גם צריכות שונות. תנו את הדעת גם על נתון זה בהתאמה לצורך שלכם. וכן גם ביחס לאורך של הסרט ומספר הנורות הכלולות בו. לעיתים תראו את המידות של האורך לפי מטר ופעמים אחרות יהיה רשום כמה נורות לד כולל הסרט.

מה לבחור?

אז מה לבחור מתוך כל הדגמים? מה מומלץ? עליכם להיות ערים לצורך שלכם ברכישה ולמקום התלייה ולהחליט, בהצלחה!

בחסות